Iwostin, Aspiria, Trójaktywny antyperspirant w suchym sprayu

Iwostin, Aspiria, Trójaktywny antyperspirant w suchym sprayu

Trójaktywny antyperspirant suchy spray Iwostin Aspiria działa wielopłaszczyznowo. Dzięki wysokiej zawartości soli aluminium skutecznie hamuje wydzielanie potu. Znajdujący się w preparacie Hydagen C.A.T. efektywnie ogranicza rozkład lipoprotein odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu. Innowacyjny Dry Flo PC absorbuje wilgoć, zapewniając suchą, gładką skórę pod pachami przez wiele godzin. Dzięki lekkiej, bezwonnej i bezalkoholowej formule preparat zmiękcza skórę oraz zabezpiecza ją przed wysuszeniem i podrażnieniami. Polecany dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i alergicznej. Można stosować po depilacji.

przyjemny zapach i to wszystko

Cudowny, pudrowy zapach utrzymujący się naprawdę długo. Formuła suchego spray\'u ułatwia aplikacje i nie pozostawia białych śladów. NIestety jeżeli chodzi o ocronę przed poceniem to sprawdza się dla mnie jak każdy inny antypespirant.. czyli słabo. Natomiast zapach i jego trwałość rekompensuje sporo :)

plusy:
-zapach
-konystencja

minusy:
- nie chroni mnie przed poceniem

Używam tego produktu od: 3 tyg

nie chroni przed potem ani brzydkim zapachem

Szukałam skutecznego antyperspirantu na zastępstwo Lady Speed Stick. Oczekiwałam od niego głównie skutecznej ochrony przed poceniem. Postawiłam na dermokosmetyk, a ten miał dość pozytywne opinie, a do tego przystępną cenę.

Z uwagi na to, że produkt jest w formie suchego sprayu, nie trzeba czekać aż się wchłonie - można od razu nałożyć ubranie bez obaw, że zostawi plamy. Nie zauważyłam żeby na skórze czy na ubraniu powstawały białe ślady.
Produkt jest naprawdę delikatny - używałam go nawet od razu po depilacji i nic się nie działo, zero podrażnień.

Niestety nie jestem do końca zadowolona z działania. Miał chronić przed nadmiernym poceniem - a chroni jak każdy inny antyperspirant, czyli i tak po jakimś czasie czuję, że pod pachami robi się mokro. Co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło - nie do końca chroni przed nieprzyjemnym zapachem. O ile przez większość dnia chroni, tak wieczorem, szczególnie po całym dniu pracy, z bliska czuję nieprzyjemny zapach potu. Pozostaje mieć nadzieję, że otoczenie nie wyczuwa tego zapachu.

Antyperspirant ma delikatny słodki zapach, kojarzy mi się z zapachem kremu Nivea. Nie jest mocno wyczuwalny, nie zakłuca zapachu perfum.
Wydajność produktu jest normalna, spokojnie wystarczy na miesiąc stosowania.

Podsumowując: Produkt nie jest strasznie drogi, ale w tej cenie można mieć dwa dobre antyperspiranty drogeryjne, od których Iwostin zupełnie się nie różni. Nie chroni skutecznie przed poceniem ani przed nieprzyjemnym zapachem. Polecam osobom, które nie mają problemu nadmiernego pocenia i o skórze wrażliwej.

Gwiazdki tylko za zapach i nie zostawianie śladów.

Używam tego produktu od: xxx

Jeden z najlepszych antyperspirantów

Produkty firmy Iwostin poleciła mi moja kosmetyczka, ponieważ miałam straszne problemy z trądzikiem. Miałam także podrażnienia pod pachami, gdy używałam zwykłych, "drogeryjnych" antyperspirantów potwornie piekły mnie pachy i miałam czerwone rany. Na szczęście pomógł mi ten oto suchy spray! Można go stosować bezpośrednio po depilacji (chociaż wolę tego nie robić). Poza tym ma przyjemny zapach. W okresie letnim nie do końca spełnia swoją priorytetową funkcję, ale jeszcze nie trafiłam na antyperspirant, który by się sprawdził w stu procentach. Kolejną wadą jest wydajność - niestety w moim przypadku spray wystarcza na góra dwa tygodnie, no a co za tym idzie - cena (koszt w mojej aptece ok. 25zł.). Teraz używam innych antyperspirantów (również z serii Aspiria) jednak chyba wrócę do tego spray\'u, bo byłam z niego naprawdę zadowolona.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: powyżej 5, dokładnie nie pamiętam

swietna sprawa

bardzo fajny produkt ....suchy dzieki czemu nie lepia sie pachy zaraz po uzyciu... cena dosc przystepna ... jednak wg mnie w przeciwienstwie do moich przedmowczyc produkt nie jest az tak bardzo wydajny .. aczkolwiek moze to ja za bardzo sie nim babram heh w obawie ze zleje sie potem ;)

reasumujac produkt na 5+

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 szt

nic nadzwyczajnego

dziwią mnie te tak pozytywne opinie, mnie niestety nie zachwycił ten produkt, nie mogę mu zbyt wiele zarzucić ale po prostu niczym nie różni się od drogeryjnych antyperspirantów, nie zauważyłam żadnych nadzwyczajnych rezultatów ani co gorsza żadnej różnicy, za to zauważyłam cenę, może nie najwyższa ale i tak nie adekwatna do jakości.

Mój ci on ! :D

Przetestowałam wszystkie dezodoranty Iwostinu i stwierdzam że ten jest najlepszy i to nie tylko z tych iwostinowych, ale zaryzykowałabym stwierdzenie, iż jest jednym z najlepszych na rynku :D Po jego użyciu w zasadzie się nie pocę, nieważne jakie są warunki atmosferyczne (a wiadomo - ostatnio bywały temp.po 30-35 stopni). Nareszcie bez obaw mogę nosić koszule :D Poza tym pięknie pachnie - cukierkowo, tak jak cała seria Iwostinu. Cena jest przystępna, zwłaszcza że kosmetyk jest wydajny. Łatwy i przyjemny w użyciu - jest to suchy spray więc nie trzeba czekać aż wyschnie. Nie brudzi ubrań. Minusów nie zauważyłam :) Na pewno kupię jeszcze nie raz :D

średni

Plusy
+ - zabezpiecza (ale na lato zbyt słaby)
+cena
+wydajność

-brudzi ubrania!!
-niekiedy z opakowania wydziela się zbyt dużo czegoś podobnego do talku i mam osypane całe pachy
-nie do końca spełnią swoją rolę

Ilość zużytych opakowań: kilka

Lepszy niż oczekiwałam

Kupiłam ten dezodorant, ponieważ potrzebowałam czegoś łagodnego, a jednocześnie skutecznie chroniącego przed poceniem.
Spełnił moje oczekiwania. Miałam rany pod pachami, które się dzięki niemu ładnie zagoiły (nic nie szczypało, nie swędziało).
Ma jakby delikatnie ziołowy zapach. Nie jest mokry, nie “cieknie” jak niektóre dezodoranty. Jedno, niewielkie psiknięcie skutecznie działa przez cały dzień.
Paszki są suche i już wyleczone, a ja zadowolona. Naprawdę dobry produkt, może nawet lepszy, niż oczekiwałam.
POLECAM

Używam tego produktu od: jakiś czas