Cleanic, Natural Beauty, Kremowa emulsja do demakijażu do cery normalnej i mieszanej

Oczyszcza skórę twarzy i oczu z makijażu nawet wodoodpornego. Reguluje nadmiar sebum jednocześnie odpowiednio nawilżajac skórę.

Bez alkoholu, nie zawieraja barwników ani mydła. Łagodne dla skóry twarzy i oczu. Zachowuje naturalne pH zdrowej skóry.

Cena: 10zł / 150ml

/m/

Najlepszy!!!

Nie lubię płynnych kosmetyków do demakijazu oczy, ani dwufazowych ani jedno. O kremowych konsystencjach zazwyczaj używałam mleczka co wcale nie sprawiało jakiejś przyjemności ale nie robiło mi takiej krzywdy jak płynne kosmetyki. Do wacików Cleanic była dołączona pórboka tej emulsji tylko w tej wersji różowej. Jakoś nie ciagnęło mnie by ją zużyć, ale jak wszytko mi się pokończyło wykorzytałam ją i byłam zdumiona jak ten produkt działa!!! :O Na nastepny dzień nabiegałam się po sklepach i drogeriach by go znaleźć i udało się! Kupiłam wersję niebieską bo bardziej pasuje do mojej cery. Nie zawiodłam się!

+cena!!!
+wydajność
+delikatny kojący zapach
+perfekcyjne zmycie makijażu, nawet wieczorowego!
+nie podrażnia oczu

-dostępność :( szukałam wszędzie! i mimo iż na półkach w drogeriach sieciowych i osiedlowych znajdują się kosmetyki Cleanic nawrt z tej serii to tej emulsji nie ma!!! Znalazłam ją dopiero w supermarkcie Real.
-opakowanie, płynna konsystencja emulsji wypływa zaraz po otwarciu tuby, więc otwierając ją zalecam trzymać ją otwarciem ku górze ;) po za tym coś zamknięcie (przynajmniej w moim przypadku) ciężko się zamykało, więc polecam przelać produkt najlepiej do jakiejś buteleczki z pompką i będzie idealnie!!! :)

Krotko mówiąc polecam naprawdę wszytkim! I mam nadzieję, że Wy też po jego uzyciu będziecie miło zaskoczone :)

mój KWC

Plusy:
-wydajny
-delikatny zapach
-nawilża
-doskonale zmywa makijaż
-nie pozostawia tłustego filmu
-nie podrażnia
-idealna konsystencja
-niska cena

Jak dla mnie idealny.. najlepszy.. nie chce już żadnego innego :-) uwielbiam go

Ilość zużytych opakowań: cztery

Przyjemny demakijaż!

Po niewypałach związanych z używaniem pozornie delikatnych płynów micelarnych (które były jednym z niewielu kosmetyków do pielęgnacji cery, powodujących u mnie wysyp niedoskonałości) oraz mleczek (zbyt tłustych i ciężkich) myślałam, że jestem skazana na demakijaż żelem do mycia twarzy.
Ten produkt jednak mnie zaskoczył! Ma przyjemny, delikatny zapach, świetnie radzi sobie z makijażem twarzy (podkład+puder) - oczy zmywam zwykle dwufazowym płynem Ziai, a opisywanym tu specyfikiem Cleanica usuwam jedynie pozostałości tuszu (aby nie trzeć nim mocno oczu).
Co dla mnie najistotniejsze - skóra po nim jest gładka, czysta (dosłownie 3-4 waciki usuwają wszystkie ślady makijażu), nawilżona (mam problem z drobnymi skórkami na nosie), a jednocześnie matowa - nigdy nie wyglądała tak zdrowo!
Emulsja nie powoduje niedoskonałości, wydaje mi się, że nawet poprawia troszkę ogólną kondycję cery skłonnej do wyprysków na skutek zapychania porów nadmiarem kosmetyków :)
Żałuję, że dopiero niedawno odkryłam ten kosmetyk! Pozostanę mu wierna na dłużej :)
Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetny!

Kupiłam go zupełnie przez przypadek i nie żałuję.

+ naprawdę dobrze nawilża <3
+ świetnie zmywa makijaż
+ nie podrażnia oczu
+ jest wydajny
+ wygodny w użyciu
+ dobra konsystencja kosmetyku
+ przyjemny zapach
+ wygodne opakowanie

Wad nie dopatrzyłam się kompletnie żadnych. Jest to moim zdaniem najlepsza emulsja do demakijażu jaką kiedykolwiek kupiłam.

Fajny ale bez szału

Używam go głównie do demakijażu oczu z wodoodpornego tuszu, i ust z ciężkich pudrowych szminek, podkład usuwam innym preparatem.
Dobrze oczyszcza skórę, pozostawia ją gładką, skóry jako takiej nie podrażnia, nawet ją przyjemnie pielęgnuje, nawilża. Za to muszę uważać na oczy, bo zdarza się że po nim łzawię, a już obowiązkowo żle widzę - jak przez białą błonkę. Muszę brać patyczek kosmetyczny i zbierać to z oka.
Tym niemniej dobrze usuwa tusz i cienie, praktycznie jednym płatkiem. Wystarcza na długo. Wygodne opakowanie.

moze być

kupiłam przez pomylke myśląc ze to zel do mycia buzi.nie jest zły ładnie zmywa makijaż,pozostawia buzie miekka i delikatna jednak ja zawsze myje buzie woda inaczej czuje sie jakby niedomyta.ogolnie polecam .aaa i jest wydajny;)

Ilość zużytych opakowań: 1ale jakos na poczatku:)

jest dobry

dobra emulsja do demakijażu. Cena nie wygórowana, mleczna konsystencja. Dobrze zmywa makijaż chociaż jak mam pomalowane mocno oczy tuszem muszę powtarzać czynność kilka razy. Ale radzi sobie.
Nie szczypią po nim oczy, przynajmniej mnie..

nawilża skórę

Kosmetyk kupiłam dawno temu,teraz do niego wróciłam,żeby zużyć(miałam napoczęte opakowanie w szafce).Dobrze sobie radzi ze zmywaniem makijażu;mimo,że zużywam sporo wacików na zmycie podkładu,emulsji dużo nie ubywa(a raczej nie oszczędzam na tego typu preparatach;),jest wydajna.Z tuszem do rzęs radzi sobie całkiem nieźle,ale bardzo &quot;tłuści&quot; oczy,po użyciu tego kosmetyku widzę tak jakby za mgłą.Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze,nawilża ją.Nie podrażnia i jest przyjemny w użyciu,choć wolę płyny micelarne-gdybym jednak musiała zrezygnować z jakiegoś powodu z płynów to wybrałabym tę emulsję.

Używam tego produktu od:dawna,z zaniechałam na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:skończyłam 1

Bardzo lubie

Przez dlugi czas szukalam preparatu do demakijazu, ktory by mnie nie uczulil. Najpierw uzywalam chusteczek do demakijazu Cleanic, po jakims czasie przerzucilam sie na ta emulsje. Jest naprawde swietna! Ladnie usuwa makijaz, nie podraznia skory.
Odjelam jedna gwiazdke, poniewaz nie nadaje sie ona do demakijazu oczu (szczegolnie do eyelinera jest za slaba) i nie jest wydajna. Musza kupowac nowa tube co miesiac.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: sporo,ponad 10 na pewno

Super wydajny

Kupiłam, bo spodobał mi się świeży zapach. Kosmetyk bardzo wydajny, dosłownie kropelka starcza na umycie całej twarzy. Dokładnie oczyszcza, nie podrażnia. Twarz jest po nim miękka, krem się dobrze wchłania. Jestem zadowolona z tego żelu, może do niego wrócę.

Używam tego produktu od: bardzo długo

Nie narzekam :P

szybko dzialajaca emulsja, dobrze zmywa makijaż, ale szczypie lekkko w oczy, ogolnie spoko, ale cena jest zbyt wygorowana ( np mleczka ziaji sa tansze ale ciut lepsze jakosciowo :P) Używam tego produktu od: miesiaca

może być

Używam tego produktu głównie do demakijażu oczu - makijaż oczu usuwa przyzwoicie, bez wielkiej rewelacji, ale cenię go za brak jakichkolwiek podraznień oczu i skóry wokół nich. Nie ma żadnego szczypania, zaczerwienień, podraznień.
Do twarzy używam sporadycznie - nie lubię tego typu preparatów, wolę żel i wodę lub płyn micelarny. Aczkolwiek na twarzy też nic złego się nie dzieje. Nie ma zapychania, podrażnień itd.
Bardzo delikatny zapach.

Nie wiem czy kupię ponownie nie ze względu na ten konkretny preparat. Uważam, że jest dobry, ale ja nie lubię takiej metody demakijażu.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc