AA, Intensive Therapy, Emulsja ratunkowa do skóry nadwrażliwej i podrażnionej

AA, Intensive Therapy, Emulsja ratunkowa do skóry nadwrażliwej i podrażnionej

Cena PLN 56.00

Emulsja ratunkowa o silnych właściwościach odnawiających i łagodzący dla skóry nadwrażliwej lub z widocznymi objawami podrażnienia. Zawiera olejek roślinny z nasion Sea Buckthorm bogaty w kwas palmitynowy, który przyspiesza regenerację naskórka i wzmacnia naturalne właściwości ochronne skóry. Aktywne dermocząsteczki skwalanu, wspomagają powstawanie naturalnych lipidów, które przywracają równowagę skóry i zapewniają jej odpowiednie nawilżenie. Obecność beta glukanu o działaniu przeciwzapalnym, zmniejsza zaczerwienienie i obrzęk skóry.
Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry.

Skład: Aqua, Hippophae Rhamnoides Oil, Behenyl Alcohol and Glyceryl Stearate and Palmitic Acid and Stearic Acid and Lecithin and Lauryl Alcohol and Myristyl Alcohol and Cetyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, di c12-c13 Alkyl Malate, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Squalane, Sodium Acrylate/Acryloydimethyl Taurate Copolymer and Isohexadecane and Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Myristyl Myristate, Caprylyl Methicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Allantoin, Betaglucan.

Cena: 56zł / 50ml
/m/

Rewelacja

Może będzie to dziwne, ale ja tej emulsji używam do rąk.

Od kiedy zaczęłam pracować w warunkach asepycznych, które wymagają częstego mycia i dezynfekcji rąk, to mam problemy z dłońmi.
Żaden krem do rąk, żadna maść nie jest w stanie mi pomóc.
Przez przypadek dotarłam do apteki, w której farmaceuta miał dokładnie ten sam problem co ja i dał mi próbki z tą emulsją.
Trzy próbki zdziałały cuda, więc zainwestowałam w całe opakowanie tej emulsji i nie żałuję.

Emulsja pięknie pachnie, świetnie nawilża, bardzo szybko się wchłania. Skóra nadłoniach jest elastyczna i odporna na wszelkie specyfiki z którymi stykam się w pracy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

uwaga!

Zamieszczam tą recenzję, bo ktoś chyba próbuje zrobić nas w balona.
Dostałam próbki tej emulsji w aptece i po prostu się w niej zakochałam. Jest obłędnie genialna. Znikły wszystkie zaczerwienienia, skóra przestawała być podrażniona zaraz po nałożeniu, stała się nawilżona i ukojona.
W związku z cudownym działaniem strasznie zaczęło mnie boleć to, że no niestety jest droga.
Dzisiaj kupiłam krem regenerujący do twarzy aa z serii dla diabetyków i... Od razu poczułam charakterystyczny zapach tej emulsji ratunkowej, kolor taki sam, bananowo żółty. Pomyślałam, że coś jest nie tak i sprawdziłam skład. Oba są praktycznie IDENTYCZNE, sprawdzałam po składniku, w obu jest praktycznie to samo (różnicą są po dwa składniki). A teraz podsumowanie. Za krem zapłaciłam 22, 90 za 50ml. Emulsja kosztuje około 50. Stanowczo nie podoba mi się coś takiego i czuję się oszukana, bo na prawdę chciałam kupić tą emulsję jak się okazało przepłaciłabym tylko dwa razy.

Używam tego produktu od: miesiąc temu dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 6x2ml

Skuteczna !!!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona dzialaniem tej emulsji :)

Na poczatku naswietle przed jak ciezkim orzechem do zgryzienia u mnie zostala postawiona ta emulsja: w tej chwili mam bardzo "wymeczona" cere- z jednej strony ze zmianami tradzikowymi oraz sladami (zaczerwieniami) po nich, ktore bardzo dlugo sie u mnie utrzymuja, z drugiej zas powyzsze zaatakowalam kwasami, wiec buzia dodatkowo mi sie podsuszyla.

Co do samej emulsji- pierwsze wrazenie po otwarciu nie bylo zbyt mile. Przede wszystkim ta emulsja ma potworny zapach !!! Oczywiscie idzie go wytrzymac, ale do przyjemnych to na pewno nie nalezy.

Po drugie nie do konca odpowiada mi konsystencja- wg mnie (pomimo nazwy)jest dosc gesta, tresciwa, jednakze mimo to, po rozgrzaniu w dloniach emulsja nawet dobrze sie rozprowadza. Zostawia jednak tlusty film. Moim zdaniem z uwagi na powyzsze cechy, absolutnie nie nadaje sie na dzien, a jedynie na noc.

Wiem, ze dotychczasowy opis nie brzmi zbyt zachecajaco, ale WYBACZAM JEJ WSZYSTKIE POWYZSZE WADY, GDYZ DZIALA ZNAKOMICIE !!! Naprawde lagodzi podraznienia, uspokaja skore, nawilza, skora jest miekka. Na dodatek na efekty nie trzeba dlugo czekac, bo widac je juz po pierwszej nocy!!!

Kolejnym plusem jest to, ze mnie nie zapchala, co jest dla mnie mega wazne; no i jest wydajna.

Z pewnoscia ta emulsja poratuje mnie jeszcze nie raz :)

P.s. Wlasnie przeczytalam sklad tej emulsji i mowiac delikatnie- nie zachwyca, a zwlaszcza te parabeny. Za to kolejna gwiazdka w dol.

bardzo dobra

mam skórę bardzo suchą więc dla mnie ta emulsa jest rewelacyjna, szczególnie na zimę

na plus:
-hypoalergiczna
-szybko łagodzi podrażnenia
-skora jest wygładzona
-dobrze nawilża, na długo
-przyjemna lekka konsystencja
-zostawia przyjemną powłokę na skórze
-nie roluje się

minus:
-na początku bardzo przeszkadzał mi specyficzny zapach
-po nałożeniu skóra się świeci
-łagodzi podrażnienia ale niestety nie zmniejsza zaczerwienienia :(
-ciężkie opakowanie podatne na uszkodzenia- zakrętka upadła mi na podłogę i się uszczerbiła
-nie wiem jak z wydajnością bo nakładałam jej dość dużo

Używam tego produktu od: w trakcie 2
Ilość zużytych opakowań: półtora

Super!

Ja się wypowiem jako posiadaczka skóry mieszanej, w kierunku tłustej. Więc - dla mnie jest produkt niemal doskonały. Szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża, rewelacyjnie łagodzi. Emulsja jest dosyć treściwa, ale w moim przypadku sprawdza się naprawdę dobrze. Stosuję ją zamiast kremu nawilżającego po kwasach i retinoidach, ogólnie zawsze wtedy kiedy skóra jest podrażniona no i zwykle na co dzień. Zapach jest specyficzny, wydaje mi się że nie jest perfumowany, tylko jest to zapach jednego ze składników (shea). Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

Dobry, ale mnie nie zachwycił

Produkt nie zachwycił mnie. Nawilżył i lekko złagodził podrażnienia. Problem w tym że za taką cenę oczekiwałam lepszego efektu. Ma też ładny zapach i na pewno nie uczuli.

Używam tego produktu od: 6miesięcy