Garnier, Fructis, Volume Restructure Hair Spray (Ekspresowa odżywka `Podwójna pielęgnacja`)

Odżywka do włosów cienkich, bez objętości, osłabionych. Formuła jest tak lekka, że może być stosowana codziennie. Włosy wzmocnione i odbudowane w jednym geście. Stają się miękkie i łatwe w rozczesywaniu. Można stosować na suche lub wilgotne włosy. Bez spłukiwania.
Formuła dwufazowa:
Mleczko odżywcze: odżywia i rozczesuje włosy bez obciążenia.
Serum wzmacniające: wzbogacone o kwasy AHA, aby wzmocnić i odbudować włosy dla nadania objętości.

Strata pieniędzy...

Butelka mała - i w dodatku trzeba dużo psikać bo kosmetyk jest prawie jak woda.
Włosy TROCHĘ lepiej się rozczesują - poza tym żadnych efektów nie zauważyłam
zapach - może być, ale bez rewelacji

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Zwyczajna odżywka

Kupiłam ją dosyć dawno mając nadzieję, że obietnice producenta zostaną spełnione. Dopiero niedawno nauczyłam się, że nie można za bardzo na to liczyć ;) W każdym bądź razie szkody nie wyrządziła - włosy były bardziej miękkie, lśniące, pachnące. Ale wciąż szukam idealnego sprayu.

Używam tego produktu od: dawna

Zależy dla kogo..

Jak dla mnie jest na 3+ lub jakieś 4- .
Plusy :
- śliczny zapach,
- wygładza i lepiej się po nim rozczesują włosy,
- zmniejsza elektryzowanie się włosów.
Minusy :
- ZERO objętości, dosłownie nic,
- niewydajny, szybko ubywa go z opakowania.

Nie mam aż takiego problemu z objętością, bardziej miałam suche włosy więc dla mnie całkiem może być, ale szukam czegoś lepszego.
Dla tych co mają ochlapnięte i cienkie włosy nie polecam tej odżywki ;)

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: prawie w połowie opakowania.

Jedynym plusem jest zapach

Kupiłam w zastępstwie dla fioletowego Gliss Kura.
Po kilku użyciach stwierdzam, że odżywka ma tylko jeden plus - przepiękny, świeży, owocowy zapach .
Nie ułatwia rozczesywania włosów, nie odżywia och, nie ma żadnego efektu uniesienia. Dodatkowo spray pryska w jedno miejsce ( wszystkie tak mają, czy ja na taki defekt trafiłam ? ) i w ogóle nie jest wydajny. Zużyłam go w ciągu dwóch, może trzech tygodni, przy codziennym myciu włosów sięgających połowy pleców.

Bardzo fajny dla włosów suchych i bez blasku!

Na początku byłam nieco zawiedziona tym produktem, bo miałam wrażenie nic z moimi włosami nie robi. Ostatnio zaczęłam go regularnie - codziennie używać. Muszę powiedzieć, że ten spray naprawdę pomoga w dodaniu \'życia\' i blasku włosom! Łatwiej po nim zrobić cokolwiek z czupryną!
Jedno u mnie się w 100% nie sprawdziło - dodanie objętości...

Ocena :) :
+dodał blask
+no przeeeeeeecudny zapach, który mi się nie znudził
+włosy stają się miekkie
+idealny przed jakąkolwiek stylizacją
+opakowanie - bardzo poręczne

-brak objętości
-w sumie to mało wydajny

Używam tego produktu od: Grudzień 2011 - Wrzesień 2012 (w środku była dłuuuga przerwa)
Ilość zużytych opakowań: jedn0

Może być, ale szukam dalej

Mam włosy cienkie, bez objętości. Do zakupu tej odżywki przekonało mnie "Volume" w nazwie.Z reguły jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich odżywek bez spłukiwania, bo wiem, że ich zastosowanie najczęściej kończy się u mnie ponownym myciem włosów. Tym razem było jednak inaczej.
O dziwo - odżywka nie obciążyła moich włosów. Po jej zastosowaniu łatwiej je rozczesać, nie są obciążone. Dodatkowo ładnie pachnie. Ale od odżywki oczekuję, że będzie - zgodnie z nazwą - odżywiać. A ta niestety nie wykazuje żadnego działania pielęgnacyjnego. Przynajmniej na moich włosach.

Trzy gwiazdki daję za:
*brak obciążenia,
*łatwiejsze rozczesywanie,
*zapach i wygodną aplikację,
*wydajność (starczyła na 2 miesiące slidnego codziennego stosowania na średnio długich włosach) .

Dwóch gwiazdek nie daję za:
*brak obiecanej objętości;
*brak działania pielęgnacyjnego.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

nie spełnia obietnic producenta

+ łatwa w użyciu, nie trzeba jej słukiwać
+ przyjemny zapach
+ ułatwia rozczesywanie

...oprócz tego nie zauważyłam żadnych właściwości pięlęgnacyjnych

Kosmetyk na 3-kę

Nie spodziewałam się cudów po tej odżywce, jednak myślałam, że efekty jej stosowania będą większe, niż są.

+ piękny zapach
+ włosy po jej użyciu są gładkie
+ opakowanie (lubię kosmetyki w spray\'u)

+/- cena - niby niewiele, jednak jak za taką ilość zalet - dość sporawo
+/- nie zauważyłam, żeby ułatwiał rozczesywanie, może w małym stopniu (zazwyczaj nie mam z tym zbyt dużego problemu)

- przetłuszcza włosy :( - wydaje mi się, że łatwo z nią przesadzić i wpływa na przetłuszczanie się włosów (co prawda może nie w wielkim stopniu, ale zawsze)
- nie nadaje objętości (a przecież o to chodziło!)

Nie wiem, czy mogłabym polecić ten kosmetyk. Nada się dla osoby, której włosy nie mają problemy z czesaniem oraz nie muszą myć głowy codziennie lub co 2 dni. Używam go od czasu do czasu głównie ze względu na piękny zapach.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu, od pół roku

dobra i tania

Mam długie włosy, które strasznie plączą się- zarówno w ciągu dnia, jak i po umyciu. Z tym drugim problemem udało mi się w miarę możliwości uporać- właśnie z tą odżywką. Wyrywam ich zdecydowanie mniej i nie osłabiam tego co mi zostało. Jest to chyba największa zaleta tego produktu. Poza tym ślicznie pachnie. Odświeża i polepsza nastrój. Nie wiem, czy jest to sprawa wyłącznie odżywki, ale stan moich włosów poprawił się. Minusy? W moim przypadku nie zwiększyła objętości, a na pewno nie w zadowalającym stopniu. Ale moje kłaki są wyjątkowe uparte pod tym względem, więc może u innych się sprawdzi.
Nie wiem, czy kupię ją ponownie w najbliższym czasie, bo zamierzam wyruszyć na poszukiwania idealnych produktów dla moich włosów. Ten ideałem nie jest, ale na pewno zasługuje na duże uznanie. Polecam.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

ACH TEN ZAPACH :)

Plusy:
- cudnie pachnie
- ułatwia rozczesywanie

Minusy:
- nie dodaje objętości

Kupuje ten produkt z dwóch powodów.
Pierwszy i najważniejszy to przepiękny zapach który dosłownie uzależnia, a drugi to ułatwienie rozczesywania.
Jest to jedyna z niewielu odżywek bez spłukiwania, która w niewielkiej ilości pomaga w rozczesywaniu włosów oraz ich zbytnio nie obciąża...

Ilość zużytych opakowań: 5 (150ml)

Jest to jedna z najlepszych odżywek jakie stosowałam.
Przede wszystkim, mam włosy przetłuszczające się i muszę bardzo uważać na to, czego używam, żeby jeszcze bardziej tego nie wzmocnić.
Jest to bardzo lekka odżywka, ślicznie pachnie, włosy są gładkie, miękkie i elastyczne. Czuć, że działa. A do tego w ogóle nie obciąża włosów. Łatwa w użyciu i dość wydajna.
Polecam!

Używam tego produktu od: parę miesięcy

good

Muszę stwierdzić że jest nawet niezła. Moim faworytem zawsze był różowy Gliss Kur, ewentualnie żółty.

A ten spray jest dobrym konkurentem. Używam go z serią na twardą wodę. Najważniejsze że pomaga rozczesać. Nadaje objętości i nie wzmaga przetłuszczania.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1