Joanna, Professional, Krem podkreślający loki

Joanna, Professional, Krem podkreślający loki

Krem podkreślający loki został specjalnie opracowany do stosowania w salonach fryzjerskich. Pozwala ujarzmić nieposłuszne kosmyki, dyscyplinuje i podkreśla loki. Zawiera polimer podkreślający skręt loków oraz filtr UV. Zapewnia fryzurze miękkość, elastyczność i sprężystość.

dostaje ode mnie czwórkę z minusem

Produkt wart swojej ceny. Zapewnia przyzwoite utrwalenie loków, chociaż moje po kilku godzinach tracą sprężystość i robią się "oklapłe". Ma formę lejącej emulsji i czuć jego lepiące właściwości. Zapach jest dość mocny i mnie osobiście drażni - jest bardzo chemiczny. Produkt zamknięty w poręcznej tubce, łatwo wydobyć go z opakowania. Z dostępnością różnie bywa - ja swój kupiłam za ok 13 zł w hurtowni fryzjerskiej. Trzeba uważać z jego ilością - jeśli użyjemy za dużo skleja loki i tworzy na włosach okropnie wyglądające "strąki" Aby otrzymać efekt naturalnych fal wgniatam go we włosy i delikatnie skręcam włosy. Nie używam go też codziennie aby uniknąć zbyt dużego obciążenia włosów produktami do stylizacji. Moim zdaniem jest to całkiem udany kosmetyk, który warto wypróbować jeśli nie ma się zbyt "wymagających" loków i jest zdecydowanie lepszy niż jego brat w formie spray'u.

Bezkonkurencyjny

Potrzebowałam czegoś delikatnego ale skutecznego, więc skusiłam się do zakupienia go i nie żałuję. Nie skleja włosów tak jak niektóre stabilizatory loków, nie ma efektu puszenia, loki są po nim sprężyste i elastyczne, nakładam go na mokre włosy, ale zdarza się mi użyć na suche i włosy wyglądają również ładnie, są ułożone, nie są posklejane i za to duży plus. Jest bardzo wydajny a używam go dość często, cena jest adekwatna do produktu. Polecam wszystkim posiadaczkom pięknych, kręconych włosów.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Świetny kosmetyk!

We wrześniu zeszłego roku zrobiłam sobie trwałą ondulację i potrzebowałam czegoś, co poprawi jakość loków. Pani w salonie polecała mi spray z Kerastase ale kosztował około 100zł a ja takiego budżetu aktualnie nie miałam, na sam zabieg ondulacji sporo wydałam. Szukałam czegoś tańszego. Produkt ten znalazłam na wizażu i to był naprawdę strzał w 10! Krem jest świetny, zacznijmy od tego, że pięknie pachnie, cudowny ma zapach, lepszy niż niejedne perfumy :p Aplikuję go na wilgotne włosy, a raczej wgniatam w pasma włosów. Gdy fryzura była jeszcze świeża a loki były lokami a nie falami jak teraz to czasami wgniatałam w nie trochę wody i nakładałam żel, aby odświezyć skręt. Loki były sprężyste i pięknie się układały, piszę "były", ponieważ teraz mam coś pomiędzy falami a lokami. Ale i tak ten żel świetnie ujażmia mi włosy. Lśnią, pachną, nie kleją się, są puszyste i lejące zarazem, mają cudowny naturalny krztałt. Do tego cena... Jest zabójczo niska jak na taką jakość. Nie mam mu nic do zarzucenia, uwielbiam go stosować :)

Świetnie podkręca loki i wygładza włosy

Od kiedy używam tego kremu, moje włosy odżyły. Są nawilżone, wygładzone ale też się bardzo dobrze układają i kręcą. Krem jest nieco lepki i wydaje się być ciężki, ale po rozprowadzeniu na włosach nie obciąża ich tylko ładnie dyscyplinuje. Bardzo pięknie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach. Kosztuje 12 złotych, a to nie jest dużo jak za taki dobry kosmetyk. Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Najlepszy

Jako posiadaczka naturalnie kręconych włosów przetestowałam już multum produktów do ich stylizacji, ten krem okazał się najlepszy!
Mam grube loki, wręcz sprężyny, które po zastosowaniu tego produktu wyglądają bajecznie :)

Plusy:
+ nie obciąża włosów
+ cudownie podkreśla ich skręt
+ wydajny (włosy sięgają mi łopatek i jak wyżej wspomniałam są grube)
+ ma dość przyjemny zapach

Minusy:
- gdy za dużo się go nałoży skleja włosy

Używam tego produktu od: 2 lata

Minusów brak

Próbowałam wiele kosmetyków do stylizacji loków. A to brylantyny w wosku, jedwabie, mleczka, pianki... Ten produkt jest moim ulubieńcem, nie mogę doszukać się wad :)

+nie obciąża włosów
+pięknie podkreśla loki i fale bez efektu \'mokrej włoszki\'
+można stosować na mokre i suche włosy
+nie skleja włosów
+nie tłuści
+nie powoduje wyprysków na twarzy (co często zdarzało mi się przy stosowaniu kosmetyków na włosy)
+wystarcza na długo (około rok częstego używania na długich włosach)
+jest tani (ok. 12ł)
Polecam posiadaczkom loków :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

super!!!

Swietny. Tak samo jak pianka z tej serii - uzywam wymiennie. Nie mam kreconych wlosow raczej z tendencja do zwijania, ale po tym kremie mam wrecz loki!! Glowa w dol, suszarka z dyfuzorem i efekt gotowy. Malo pracy a piekny efekt. Super!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pianka 1 krem

Moje KWC do loków

Kupuję ten krem nieprzerwanie od dwóch lat, czyli odkąd mam zrobioną trwałą ( hiszpańską - cudo).
Jak dla mnie krem Joanny ma same plusy:
Idealnie dyscyplinuje loki : są podkreślone, elastyczne, nie są suche nie puszą się. Jednym słowem loczek obok loczka bez efektu sianka.
Kiedy moja trwała jest już nieco wypłukana i zluzowana- krem podkreśla loczki i są one bardziej wyraźne.
Nie obciąża włosów, nie tłuści, nie wysusza.
Dla mnie działa idealnie, nie umiem się obejść bez tego kremu.
Podobnie moja córka, która ma loki o długości do talii- używa kremu z takim samym jak ja entuzjazmem i również bardzo go sobie chwali.
Cena produktu- super.
I tylko jeden minus- dostępność. Ale zamawiam hurtowo przez internet.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Nigdy się z nim nie rozstane:)

Poleciła mi go koleżanka i bardzo jej za to dziękuje.

Krem do loków z Joanny jest poprostu świętny, nie obciąża, nie skleja, nie wysusza włosów. Tworzy na głowie piękne loki, które są sprężyste i utrzymują się cały dzień. Ładnie pachnie i jest bardzo wydajny.

Bardzo polecam ten produkt :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Bardzo dobry stylizator

Kupiłam ten krem w hurtowni fryzjerskiej za 18 zł i okazał się on strzałem w 10! :)

PLUSY:
- bardzo wydajny,
- zapach
- ładne opakowanie,
- konsystencja,
- nie obciąża,
- nie wysusza,
- nadaje cudowny efekt mocno podkreślonych fal i loczków, który utrzymuje się cały dzień,
- włosy są miękkie, elastyczne, błyszczące, zyskują fajną objętość,
- nie skleja

MINUSY:
Brak

W załączniku efekt stylizacji, po raz pierwszy odkryłam że moje włosy są w stanie tak się kręcić! :D

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 (200g) w trakcie użytkowania

Tak

Jest na prawdę dobry. Tani, wydajny, ładnie podkreśla skręt loków nie sklejając ich. Należy jednynie zachować umiar w jego nakładaniu i nie przesadzić z ilością. Wtedy wszystko jest ok. Zapach i cena też są w porządku. Z dostępnością pewnie jest ciężko, nie znajdziemy go w stacjonarnych drogeriach. Ja swój krem nabyłam w hebe za bodajże 13/14 zł.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetny!!!

Plusy:
+Idealnie podkreśla moje loki
+Bardzo wydajny
+Włosy wyglądają świetnie
+przyjemny zapach
+Tani

Minusy:
- Brak

Polecam ten kosmetyk!!!!

Używam tego produktu od: 1 roku