Wibo, Color Shine Eyeshadow (Zestaw rozświetlających cieni do powiek)

Wibo, Color Shine Eyeshadow (Zestaw rozświetlających cieni do powiek)

Zestaw aż 9 niesamowitych kolorów cieni w eleganckiej kasetce z lusterkiem i aplikatorem w dwóch zestawach kolorystycznych. Cienie o jedwabiście gładkiej i trwałej fakturze. Rozświetlają makijaż nadając mu wyjątkowy charakter.

podróbka gadżetu Bonda

ilość cieni w stosunku do ceny - bajka
opakowanie godne Bonda(trochę to naciągane) - bajka
kolory w paletkach - bajka
dostępność - bajka
Ale jako już dorosła dziewczynka, wiem, że życie to nie bajka i nie zawsze kończy się happy endem.
tu jest identycznie:
wszystko ładne, wpasowane... i kolorki, i lustereczko...no całe pudełeczko!!!
ale jest jeszcze wnętrze... i tu postaram się...skromnie dokonać zapisu:
Cienie są słabej jakości, rolują się i szybko znikają z powieki. Kolor jest delikatnie "oszukany". Trwałość i barwa to jakaś pomyłka. Cienie w "Brawo Girl" się lepiej trzymały - ogólnie - spisywały!!!
nie wart ceny i czasu!
Gadżet dla malej dziewczynki - do zabawy
dla wytrawnego gracza się nie nadaje

Używam tego produktu od: ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

mieszane uczucia

Paletkę kupiłam, ponieważ była w dobrej cenie i szukałam fajnych, metalicznych cieni na wypróbowanie, wiec ważne było dla mnie, aby cienie były w miarę tanie.
ZALETY:
-świetne kolory,
-cień ładnie wygląda na oku,
-dobra cena.
WADY:
-słaba pgmentacja, kolor utrzymuje się na oku dość krótko, pozostaje natomiast brokat,
-osypuja się.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bubel

Jedynym plusem tej paletki są ładne kolory, ale tylko na paletce.

Minusy:
- pigmentacja fatalna, prawie nic nie widać na powiece,
- cienie się bardzo kruszą,
- jeśli już jakimś cudem nałoży się choć trochę cienia to szyko się on roluje, po próbie roztarcia go palcem się po prostu ściera,
- poprzez swoje kruszenie jest w nim bardzo dużo grudek,
- osypuje się, w przypadku ciemnych kolorów trzeba bardzo uważać, by nie popsuć sobie reszty makijażu,
- opakowanie jest tragiczne, bardzo szybko ściera się napis, przez co całość wygląda nieestetycznie,
- paletka bardzo ciężko się otwiera i bardzo łatwo jest złamać sobie paznokcie (chyba, że to tylko ja trafiłam na taki egzemplarz)

Ogólnie nie polecam, bo pomimo swej niskiej ceny i tak nie jest jej warta, żeby cieniami się w miarę ładnie pomalować trzeba poświęcić dużo czasu, więc na poranne malowanie nie nadaje się kompletnie ;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

ja je lubię :)

Cieni tych używam od mniej więcej dwóch lat. Odpowiadają mi kolory. W pudełku intensywne, a na powiece ładne, delikatne, stonowane. Co prawda tak jak dziewczyny piszą cienie osypują się i nie są trwałe. No i zbierają się na załamaniu powieki. Ja tam przecieram palcem i tyle :P
Używam zawsze dwóch, max trzech kolorów, tj. brązowego, kremowego, ew. białego. Kiedy już skończę paletkę przejmuje mama i wykańcza szary. No i tu troszkę szkoda, no ale resztę cieni niestety trzeba wyrzucić.
Przeszkadza mi trochę jakość wykonania opakowania. Już tydzień po kupnie wygląda jakby miało kilka lat. Napisy są pozdzierane, całość jakaś brudna. Może tylko moje tak ma, nie wiem.
Wiem natomiast, że ostatnio odkryłam cień, który odpowiada mi bardziej i kolorystycznie i jakościowo, więc do tego już raczej nie wrócę.

Kiepskie

Miałam paletkę z zielonym i żółtym cieniem. Zielony akurat nie nadaje się do niczego, bo mimo wielokrotnego nakładania tej zieleni nie widać. Kolor żółty jest taki... bazarowy? Używałam fioletu, który swoją drogą był kiepsko napigmentowany.
Jedyny kolor jaki przypadł mi do gustu to beżowy, lekko błyszczący. On wyglądał najfajniej na powiece.

Plusów raczej nie ma ta paletka, chyba że uwzględnię ten jeden cień jako możliwy do używania.

Minusów jest więcej. Tak, jak pisały poprzedniczki:
- kruszy się,
- słaba pigmentacja,
- opakowanie już po krótkim użytkowaniu robi się brzydkie (porysowane albo ukurzone - coś w ten deseń)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 - niestety, po zużyciu tych ładniejszych cieni musiałam resztę wyrzucić

używane na mokro są super

Największe zalety to cena i kolory, których jest dużo. Na sucho nie są zbyt intensywne, raczej wychodzą jaśniej niż wyglądają na paletce i dość szybko się ścierają. Natomiast używane na mokro są bardzo intensywne. Ja w ten sposób używam ich do kresek. Za ok 10zł mam tyle kolorów "linerów" że codziennie można wyglądać inaczej. Cienie nakładane na mokro mają głęboki kolor i są bardzo trwałe. Używam ich na imprezy i wytrzymują całą noc. Ostatnio robiłam grubą żywo zieloną kreskę i do 5.00 nad ranem była na swoim miejscu.

Odejmuję tylko pół gwiazdki za szybką ścieralność na sucho, która aż tak bardzo mi nie przeszkadza gdyż wolę zdecydowanie używanie ich na mokro. Mimo, że producent nie umieścił informacji, że cienie można łączyć z wodą to moim zdaniem świetnie się do tego nadają.

Ilość zużytych opakowań: całego jeszcze żadnego bo są bardzo wydajne

Z braku laku...

Kupiłam, bo i ładne kolory i cena nie szarpiaca za kieszeń. Coś w okolicach 10 zł?
Paletka to 9 kolorów plus ukryte lustreczko (kompletnie dla mnie nie przktyczne) oraz dwie pacynki.
Co do cieni, to niestety zawiodły mnie. Nie są specjalnie trwałe, potrafią się osypywać.
Za każdym razem zbierają się w załamaniu powieki, stąd wiem, że miałąm oko malnięte :>
Ostatecznie czasami używam tak na co dzień. Po domu, żeby jakoś wyglądać.

Używam tego produktu od: Męczę od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

tanie, wydajne, dużo kolorów

Mam jedną taką paletkę i nie jestem za bardzo zadowolona. Kolory wszystkie bym używała, ale mimo bazy odznaczają mi się na powiece nieruchomej lub wycierają się tak, że po godzinie lub dwóch widać tylko, że tam był cień jakiegoś koloru, ale drobinki brokatu są na rzęsach i na policzkach. Nie lubię cieni które zmieniają swój wygląd w czasie. Z powodu ceny nie wystawię strasznej opinni ponieważ jakby nie patrzeć, ilość cieni, ich jakość i cena są w stosunku do siebie proporcjonalne

Używam tego produktu od: 0.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

jestem zadowolona

bardzo lubię te paletki, więc zdziwiłam się widząc takie słabe oceny. Aktualnie posiadam dwa zestawy
Kolory są w miarę intensywne, połyskujące, może jestem mało wymagająca, ale zadowala mnie efekt, który dzięki nim uzyskuję.

Nie są zbyt trwałe, zgadzam się, że po jakimś czasie zbierają się w załamaniu powieki. Jednak od czasu, gdy używam bazy pod cienie, problem został rozwiązany.

Jestem usatysfakcjonowana tymi paletkami, planuję kupić kolejne (jednak te mam już ponad rok i jeszcze dużo zostało do zużycia)Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: używam dwóch paletek, jeszcze ich nie wykończyłam i długo nie zużyję do końca

Jedyne co mnie denerwuje to opakowanie, które wsadzone do kosmetyczki bardzo ją pobrudziło i po prostu cały nadruk starł się z wierzchu

nie polecam

Skuszona bogatą paletką kolorów i niską ceną kupiłam te cienie. Niestety, zawiodłam się :(. Cienie nie są intensywne i po krótkim czasie zbierają się w załamaniach powiek. Wieczko od opakowania nie domyka się i zdzierają się z niego napisy.

PLUSY:
niska cena
ładne kolory

MINUSY:
cienie zbierają się w załamaniach powiek
kruszą się
opakowanie niepraktyczne

Używam tego produktu od: 1 rok

bez rewelacji

niska cena (jak za taką paletę kolorów)
kolory w zestawie są ok (1 z 2 opcji do wybrania)
da się je fajnie połączyć z innymi cieniami nawet nie tej firmy
duża część kolorów w palecie do wykorzystania na co dzień
lusterko i aplikatory w zestawie (jednak trudno je wydobyć)

nie pozostaje na miejscu (potrafi się osypywać na policzki)
gromadzi się z załamaniu powieki (sytuację ratuje trochę baza pod cienie, lub zwykły podkład)
w moim zestawie kolor wyglądający w pudełku jak szary na oku ma kolor błękitny z wszystkimi innymi kolorami prócz czernią (więc raczej mało kiedy do wykorzystania), i drugi kolor w palecie który mnie rozczarowuje to mleczny w palecie który wyjątkowo mocno łapie kolor różowy po aplikacji
z czasem mam wrażenie że się zaczyna zmieniać struktura jakby się chciał zwarzyć .

ok

Dostałam w prezencie . Kolory były ładne , ale niestety po jakimś czasie zaczęły się kruszyć :/ Jednak mimo wszystko polecę , bo cena do jakości nie aż tak wygórowana .

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego