Babydream, Extrasensitive Feucht-Comforttücher (Delikatne chusteczki nawilżające) (stara wersja)

Szczególnie delikatne i kojące dla skóry, łagodny balsam delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę Twojego dziecka jednocześnie chroniąc przed wysuszeniem. Z aloesem. Nie zawierają perfum, barwników, alkoholu ani oleju parafinowego. Bez zawartości PEG - emulgatora. Praktyczne opakowanie, łatwe wyjmowanie.

Dobre

Jestem wierna różowym chusteczkom Bambino, ale postanowiłam przetestować jeszcze Babydream.

Są dobre ;)
+delikatne
+ładnie pachną
+dobre do higieny intymnej - nic nie piecze, a więc nie podrazniaja
+skład
+są wytrzymałe, nie rwą się
+bardzo tanie

-słabo nasączone
Choc to oczywiście chusteczki dla maluszkow i nie są przeznaczone do demakijażu, mnie jednak nieco szczypała przy ich użyciu twarz, zdarzyło się tak kilka razy, ale nie traktuję tego jako minus, gdyż nie takie ich przeznaczenie ;)

Nie wiem czy kupię ponownie, bo za bardzo kocham moje Bambino, ale te są naprawdę przyjemne ;)

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno op.80szt

Tanie i dobre

Przede wszystkim chusteczki babydream nie zawierają parabenow co bardzo mnie cieszy !
Cena jest dość niska w porównaniu dochusteczek firmy pampers .

U nas sprawdzają się bardzo dobrze ,nie podrazniaja ,a to duzy plus przy alergicznej skórze mojego dziecka

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 30 całych opakowań

tanie i dobre

W przeciwieństwie do niebieskich sa odpowiednio nawilzone.

Sa tanie
Ogólnie dostepne- każdy rossmann
Mi służą do wszystkiego: do twarzy, do rak, do mycia biurka :)
Sa delikatne, nadają sie do przebierania oczu.

Polecam. Za ta cenę (sa jeszcze dodatkowo często w promocji) nie znalazłam nic lepszego.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Niezastąpione :D

Te chusteczki muszą być zawsze w mojej torebce/ kosmetyczce/ w pracy. Mają szereg zastosowań :

- Używam ich do zmywania tuszu i makijażu oczu, nie podrażniają nie uczulają, dobrze sobie radzą. Niestety na 90% płynów i micelów do demakijażu mam potworne uczulenie. Z tymi chusteczkami nie ma to miejsca.

- Przydatne podczas robienia makijażu, wycieram nimi ręcę między poszczególnymi "etapami" nakładania make-upu :)

- Świetne do wycierania butów na szybko, jak jesteśmy np. na mieście.

- Zdarzyło mi się też wycierać nimi półki w akcie desperacji :D

Chusteczki są :

- Dobrze nawilżone, nie za suche i też nie zbyt oblepione

- Tanie

- Dostępne w każdym Rossmanie

- Istnieje kilka różnych wariantów opakowań, mniejsze do torebki większe np. do użytkowania w domu.

Jak dla mnie produkt świetny i póki co niezbędny :)

Używam tego produktu od: Około roku
Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo opakowań, nie da rady zliczyć :)

zadowolona

Hej.
Korzystam z tych chusteczek od ok. roku.
Na początku używałam ich na wycieczkach do wytarcia rąk dziecku i w przeciwieństwie do dada ładnie myją brudne rączki nie zostawiając ich mokrych.
Ostatnio używam ich do demakijażu i bardzo dobrze zmywają tusz wodoodporny.
Są stosunkowo nie drogie i wydajne.

Używam tego produktu od: korzystam od roku
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 5 dużych opakowań

Uczulają

Kupiłam w dwupaku w promocji i żałuję, bo uczuliły moja córcię, czego nie udało się żadnym innym nawilżanym chusteczkom, nie zużyłysmy nawet pół pierwszego opakowania , a pieniądze wyrzucone w błoto.
Ponadto chciałam zaznaczyć, że według mnie nawilżenie tych chusteczek jest bardzo mierne.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: kilka chusteczek

Najtańsze, najzdrowsze, najlepsze!

Gdy kupuję dla Córeczki chusteczki kieruję się głównie dwiema zasadami: mają mieć skład bez parabenów, PEG/PPG-ów, olejów mineralnych, parafiny i innych świństw oraz muszą być w przystępnej cenie. Stopień nawilżenia nie jest dla mnie aż tak istotny, te chusteczki są raczej słabo nawilżone, ale nam to w zupełności wystarcza. Nie lubię, gdy z chusteczek leje jak się jak z maseczki w płatku lub, gdy płyn zaczyna się pienić. Te chusteczki są ogólnodostępne, a najbardziej lubię to, że jest ich 80 sztuk w paczce, a w Rossmannie często są na nie promocje i tak 320 chusteczek kosztuje 15,99 zł, a z kartą czasem 11,99 :) Jest to genialna cena za super jakości chusteczki :) Niebieskie też są super, ale są bardziej suche. Polecam je, są bezpieczne dla zdrowia.

Ilość zużytych opakowań: niezliczona :)

Lepsze od tych niebieskich

Chusteczek nawilżających dla dzieci używam od bardzo dawna. Przerabiałam już te z TAMI oraz klasyczne niebieskie BabyDream z Rossmanna. Byłam z nich zadowolona, a używałam ich i nadal używam do różnych czynności, takich jak:
- oczyszczanie twarz po demakijażu. Demakijaż twarzy i oczu wykonuje płynem micelarnym po czym ,,poprawiam" go tą właśnie chusteczką. Jednorazowo zużywam jedną lub dwie chusteczki
- Często używam ich do wycierania z kurzu pojedynczych rzeczy
- do czyszczenia na szybko obuwia z trudniejszych zabrudzeń
- szybkiego/lekkiego/jednorazowego czyszczenia pędzli od razu po makijażu
- paczkę mam zawsze w aucie na wypadek losowych zabrudzeń :D
- do szybkiego czyszczenia zabrudzeń na ciele....
- do odświeżenia twarzy i okolic intymnych

Chusteczki kosztują 1,99 zł za opakowanie 30 sztuk. Dostępne są tylko i wyłącznie w Rossmannie. Nie wiem czy są mniejsze i większe opakowania, ale podejrzewam, że są ponieważ ostatnio podczas szybkich zakupów w Rossmannie zauważyłam, że są 3 rodzaje tych chusteczek i to w różnych ,,wariantach opakowaniowych", więc pewnie z tymi będzie podobnie.
Te chusteczki w odróżnieniu od tych niebieskich są z aloesem i alantoiną. Chusteczki są faktycznie bardzo delikatne i bezzapachowe i nie podrażniają skóry. Przynoszą ulgę skórze ciała i twarzy, skutecznie usuwają zabrudzenia ponieważ są bardziej mokre/nasiąknięte niż te niebieskie.

Chusteczki są bardzo tanie dlatego można je kupować co chwile ponieważ szybko się zużywają ponieważ używa się ich do wszystkiego.
Chusteczki nie nadają się do demakijażu ponieważ są za to za suche. Na poprawki po demakijażu są w sam raz.

Ogólnie polecam ponieważ są bardzo tanie, łatwo dostępne i dobre do wszystkiego. No i w małych (20 sztuk), średnich (30 sztuk) i dużych (80 sztuk) opakowaniach (małe zawsze mam w torebce)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (30 sztuk)

Rozczarowałam się

Kupiłam te chusteczki z myślą o doraźnym odświeżeniu oraz awaryjnym zmywaniu makijażu.

PLUSY:
- nienachalny zapach
- chusteczki są delikatne, nie podrażniają skóry
- cena
- dostępność

MINUSY:
- słabe nawilżenie, więc kiepskie odświeżenie
- raczej nie radzą sobie ze zmyciem makijażu

Używam tego produktu od: niedawna

Do wszystkiego

Kupiłam je z myślą odświeżenia okolic intymnych w czasie okresu. W międzyczasie okazało się, że nie tylko w tej roli znakomicie się sprawdzają. Można używac ich również do całego ciała. Są odpowienio nasączone, choc mniej niż chusteczki Facelle. Praktycznie nie pachną, dopiero z bliska czuc bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny zapach. Mają poręczne rozmiary, a ponadto są trwałe, nie drą się w czasie użytkowania.
Doskonale odświeżają okolice intymne a przy tym nie podrażniają, wiadomo prysznica nie zastąpią, ale w awaryjnej sytuacji można na nich polegac.
Używam ich również do przecierania twarzy (nie demakijażu), dłoni, pach, głównie podczas ciepłej pogody i dobrze odświeżają, pozostawiając uczucie czystości.
Opakowanie średnich rozmiarów, poręczne, choc raczej do użytku domowego. Trzeba uważac podczas zamykania, robic to dokładnie, aby chusteczki nie wysychały.
Jedyny minus to to, że wyciągana z opakowania chusteczka pociąga za sobą kolejną.

Cena to ok. 3 zł za 80 sztuk. Żal by było nie spróbowac. Polecam

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Rozczarowanie

Chusteczek używam do odświeżania twarzy i rąk w ciągu dnia, czasami do demakijażu.

Plusy:
+cena
+duża liczba sztuk w opakowaniu
+nie uczulają

Minusy:
-szorstkie
-baardzo słabo nawilżone

Nie wiem czy trafilam na jakąś felerną partię, ale czytając tak pozytywne komentarze na temat tego produktu aż mnie wmurowało ze zdziwienia.

Nie spodziewałam się cudów, ale niestety pozostaje mi tylko nimi wycierać kurze, chociaż meble będą zadowolone... ;)

Najnowsze opakowanie- lepsze nawilżenie

Ostatnio chusteczki znowu zmieniły swoje opakowanie i wg mnie teraz sa super nasaczone, nie miałam jeszcze możliwości sprawdzenia niebieskich ale te są dla mnie rewelacja. Odkąd synek mi się narodził ponad rok temu to używaliśmy przeważnie BD i byłam zadowolona, chociaż mogłybyć lepiej nasączone a teraz z tych nowych jestem mega zadowolona.
\\n
\\nPlusy: nasączone