Clarins, Rouge Laque

Clarins, Rouge Laque

Producent obiecuje tą samą intensywność koloru jak pomadka, z połyskiem właściwym błyszczykom. Wyjątkowy połysk, by usta były pełniejsze i gładkie. Delikatnie perfumowany. Zawiera naturalne składniki zmękczające i nawilżające usta. Zawiera też opatentowany kompleks `Anti-pollution` - dzięki czemu chroni przed wolnymi rodnikami oraz promieniowaniem UV.

Zaopatrzony w miękki pędzelek.

super :)

Kolor jest niesamowicie intensywny nawet przy bardzo cieniutkiej warstwie. Genialny aplikator - zapewnia niesamowitą precyzję :) Wcześniej nie mogłam ładnie pomalować ust czerwoną szminką, męczyłam się z pół godziny, a teraz od pierwszego wypróbowania - zajęło mi to niecałe pół minuty :) Kolejnym plusem jest wysoki połysk. Drobinki w błyszczyku są tak maleńkie, że ich nie widać (kolor wygląda na jednolity), co bardzo mi się podoba, bo nie lubię dużych błyszczących drobinek.

Ogółem, rewelacyjny kosmetyk!

Usta po nałożeniu błyszczyku stały się miękkie i delikatne, soczysty kolor i wspaniały aromat tylko zachęcają do ponownego kupna!

Przyznam, że cena jest wysoka ale jak na tę jakość można ją znieść!

Polecam!
Używam tego produktu od : 20 marca

Taki sobie, a drogi.

Niestety nie mogę się dołączyć do pozytywnych opinii na jego temat.

Moim zdaniem jest "zatrważająco nietrwały". Znam znacznie tańsze specyfiki, które lepiej "trzymają kolor".

Wielkim plusem jest aplikator - naprawdę precyzyjny, inni producenci powinni brać z niego przykład (oczywiście w ramach prawnie dozwolonych ;) ) chyba najlepszy, z jakim się spotakałam. Co z tego jednak, jeżeli aplikowany specyfik znika z ust z prędkością światła...

Kupiłam (niestety) 2 różne odcienie, więc strata podwójna.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań:2, ale raczej napoczęte niż używane.

*****

Jest to godny polecenia według mnie szminko/błyszczyk. Kupiłam go na aukcji internetowej za 40zł, /mój kolor to 04 Sugar Plum/ tak na prawdę w ciemno i jestem bardzo zadowolona. Choć jest to malutkie opakowanie - myślę że starczy na długo. Kolor jest wyraźny, bardzo ciekawy, długo utrzymuje się na ustach, nawet podczas jedzenia. Nakłada się pędzelkiem, co po kilku razach wydaje się nawet wygodne:)