Nivea, Fresh Energy, Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

Nivea, Fresh Energy, Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

Kompleksowa pielęgnacja dopasowana do indywidualnych potrzeb Twoich włosów, która nada im piękny, zdrowy wygląd i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.
Włosy normalne i skłonne do przetłuszczania się często wyglądają na pozbawione życia i energii.
Szampon Fresh Energy:
- oczyszcza i sprawia, że włosy stają się pełne energii
- nadaje włosom pełen świeżości wygląd
- ożywia i pobudza zmysły
Odświeżająca formuła z ekstraktem z melisy cytrynowej dokładnie oczyszcza włosy nadając im wyjątkowo świeży wygląd.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio-certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Fajny

*Napewno go jeszcze kupię

*Mój faworyt

*Dobrze myje włosy

Po prostu dobry

Moje włosy są z natury przetłuszczające się u nasady, więc od szamponu wymagam, by oczyścił skórę głowy. Nic więcej i nic mniej.

Cały produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, które jest przeźroczyste, dzięki czemu możemy kontrolować ilość produktu. Konsystencja jest lekko gęstawa i jak zużyłam 3/4 buteleczki to już ona stała do góry nogami, bo zaczynał produkt zbyt powoli spływać. Nie przypadł mi do gustu zapach - coś pomiędzy cytrusowym płynem do mycia naczyń, a może zapachem do samochodu. Coś a'la chemiczna cytryna, która na szczęście nie pozostaje we włosach, więc nie zwracam na to uwagi przy ogólnej ocenie. Wydajność jest naprawdę przyzwoita, ale to też sprawka tego, że ten produkt lubi pienić się. Co do włosów to były one oczyszczone oraz miały zdrowy wygląd. Jednak nie jest to oczyszczenie na najwyższym poziomie, ponieważ naprawdę dobrze oczyszczający produkt sprawiał, że nie musiałam następnego dnia znowu sięgać po opakowanie z szamponem. Tutaj było tak jak prawie zawsze przy wielu innych szamponach czyli po prostu czeka mnie codzienne mycie głowy lub spięcie w koka/kucyka. Podchodzę do tego z dystansem, ponieważ na mojej głowie połowa szamponów oczyszcza włosy na mniej więcej dobę i nie uważam tego za wadę. Raczej oczekuję efektu zaraz po umyciu. Nie zauważyłam, żeby produkt powodował łupież czy przyspieszał przetłuszczanie się. Dodatkowo włosy były ładnie odbite u nasady, miękkie w dotyku, lekko błyszczące oraz nie plątały się. Na ten szampon możemy bez problemu natrafić na półce sklepowej, a cena jest w porządku.

Nie jest to jakaś ogromna rewelacja i rewolucja na włosach, że możemy po dwa dni nie myć głowy, a wszystko będzie w porządku. Uważam, że jest to zwykły, dobry szampon tak jak większość na sklepowych półkach do codziennego użytku dla włosów przetłuszczających się. Nie narobił moim włosom krzywdy i natychmiastowo oczyszczał, więc prawdopodobnie będę do niego wracać.

Zwyklak drogeryjny

Szampon oczywiście kupiłam jakiś czasu temu w promocji..

Oczyszczać oczyszcza i to jest główne zadanie szamponu, ale włosy stają się takie trochę przyklapnięte - pierwszy raz tak mi się zdarzyło bo zwykle szampony do przetłuszczających włosów nadają lekkość..

Ja osobiście powoli zmieniam pielęgnację włosów na bardziej naturalną i nie wiem, czy jeszcze raz kupię ponownie..

Średniaczek

Używałam tego szamponu w okresie, kiedy moje włosy przetłuszczały się tak bardzo, że potrzebowałam myć je niekiedy dwa razy dziennie, bo po porannym umyciu po południu miałam już tłuste strąki. Ten szampon złagodził to o tyle, że strąki pojawiały się dopiero wieczorem. Nie było to jakieś nadzwyczajne działanie, ot, szampon jak szampon. Zapach, jak dla mnie, zbyt intensywny.

Na razie najlepszy !!

Przetestowałam dość duzo szamponów na moje przetłuszczające sie włosy i za każdym razem efekt był ten sam..codzienne mycie włosów. Kupiłam ten szampon przypadkiem i jestem zaskoczona. Fakt myje co drugi dzień wlosy n im ale za to nie musze codziennie i włosy na drugi dzien nadal wyglądaja dośc świeżo. Póki co używam bo nic lepszego nie znalazłam ale mysle że warto go kupić jesli komuś tłuszczą sie wlosy tak jak mi czyli codziennie :/
Spokojnie co drugi dzień mogę myc włosy a w moim przypadku to i tak duże zadowolenie. Włosy puszyste, lekkie i fajnie sie układają :) najważniejsze że ten szampon nie obciąża włosów. Fajny zapach i naprawde wydajny bo wystarczy niewielka ilość a szampon mocno sie pieni.

Używam tego produktu od: 4 tygodni - umyć około 15
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze opakowanie

Bardzo zły.

Oj jest to bardzo zły produkt.

Od szamponu nie wymagam wiele- ma tylko dobrze się pienić i dobrze oczyszczać.

Ten produkt nie spełnił tych dwóch niewygórowanych wymagań.

W zasadzie ma same minusy:
-słabo się pieni
-nawet dwukrotne mycie włosów tym szamponem sprawia, że włosy sa nadal nieumyte
-włosy po nim sa oklapnięte, jakby przetłuszczone
-ma dziwny zapach
-placze włosy

Nie, nie nie!

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Brak pożądanego efektu

Ma bardzo przyjemny zapach - i to według mnie jego największa zaleta. Nie zauważyłam, by moje włosy mniej się przetłuszczały, ale za to zaobserwowałam wysuszoną skórę głowy i przeraziłam się, że to początek łupieżu. Być może nie służą mi wszelkiego rodzaju ekstrakty z owoców, bo od zawsze wywoływały u mnie łupież.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu

Okropny produkt

Dostałam go w spadku po siostrze, której też nie przypasował.
Śmierdzi alkoholem, "chemią" i nie ma za grosz w sobie "fresh energy". Dodatkowo przesusza niemiłosiernie, a włosy na drugi dzień i tak tłuste, oblepione i oklapnięte.
Męczyłam się strasznie, zakończył swój żywot jako płyn do mycia naczyń na biwaku.

Minusy:
- okropny, sztuczny zapach
- wysusza skórę głowy
- matowi włosy
- nie daje uczucia odświeżenia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobre działanie w zamian za wysuszanie.

Moje włosy: cienkie, przetłuszczające się z suchymi podatnymi na kręcenie końcówkami.

Umyłam nim głowę kilka razy z rzędu i po tym czasie odstawiłam. Teraz używam go na zmianę z innym szamponem. Używany raz w tygodniu ładnie oczyszcza moje włosy nie wysuszając ich przy tym.

Plusy:
+ opakowanie (widać zawartość)
+ świeży zapach, mi odpowiada
+ cena (kupiłam 400ml za 12zł)
+ konsystencja (nie jest gęsty, dla mnie na plus)
+ dobrze oczyszcza
+ wydajny

Minusy:
- wysusza skórę głowy i włosy (dlatego nie używam go solo)
- bez odżywki ani rusz

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Mogłoby być lepiej

plusy:
+ świetny zapach
+ nie obciąża
+ dobrze się pieni

ale UWAGA! tu największy minus i meritum całej sprawy:
- mija się z celem i nijak NIE ogranicza przetłuszczania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wydajny
+ niska cena

Najlepszy

Stosowałam przeróżne szampony a moje włosy i tak na drugi dzien wyglądały nieswieżo. Dopiero gdy trafiłam na ten szampon problem zniknął. Włosy są świeże, wygladają bardzo ładnie, lśnią. W końcu nie musze się martwić, ze moje włosy choć umyte wyglądają na "tłuste"

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

koszmarek

Szampon ma chyba same minusy:
-plączą się po nim włosy
-wysusza skórę głowy -> łupież, szybsze przetłuszczanie się
- jest bardzo wodnisty, zatem niewydajny.

Ilość zużytych opakowań: 0,5 pełnego opakowania