Pantene, Pro-V Aqua Light, Lekkie i Mocne, Lekka odżywiająca i wzmacniająca maska do włosów (stara wersja)

Nawet włosy delikatne lub te podatne na obciążenia pokochają maskę Lekkie i Mocne. Pomimo obecności intensywnie odżywiających składników kosmetyk nie obciąża włosów, sprawiając, że są one jednocześnie lekkie i wzmocnione. Aby włosy były wyraźnie mocniejsze i zregenerowane, maskę można stosować dwa razy w tygodniu.

Cena: 13zł / 200ml
/bw/

całkiem porządna

Moja przygoda z ta maską to przypadek. Szukałam odzywki do włosów, ale skusiła mnie promocja na tą maskę. Wcale nie załuje swojej decyzji. Bałam sie, ze obciazy mi moje cienkie włosy.Ale nic takiego sie nie stało
Po mimo tego ze nie stosuje sie do zaleceń producenta (używam jej po myciu i osuszeniu recznikiem włosów i pozostawiam na ok 10-15 minut). Włosy są póżniej sypkie i bardziej odporne na wilgoć i puszenie.
Dzięki tej maseczce otrzymałam proste,gładkie włosy bez obciązania (i najwazniejsze bez prostownicy) :)
Warto tez wspomniejć o koncówkach na które maseczka działa jak serum, po wysuszeniu koncówki wyglądaja zdrowo i są nawilżone.

Używam tego produktu od: 2 tygonie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Delikatna, ale działa

Szukałam maseczki, która odżywi, ale nie obciąży włosów i w końcu się udało!

plusy:
- wydajna
- dobrze się nakłada
- silnie wygładza i rozplątuje włosy
- działa błyskawicznie
- ładnie pachnie
- nie zostawia żadnego tłustego filmu na włosach

minusem jest to, że gdy mi się skończyła nie mogłam jej nigdzie dostać :(

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

widoczne efekty działania

Po odżywce z silikonem, która bardzo, ale to bardzo obciążała włosy, stwierdziłam, że muszę wypróbować coś innego. Akurat miałam tą maskę, którą kiedyś wygrałam, no i to był strzał w 10. Włosy nagle zrobiły się bardzo puszyste, było ich dużo i tak szybko się nie przetłuszczały.
Producent zaleca użycie niewielkiej ilości maski i praktycznie zerowy czas pozostawienia na włosach. Początkowo, byłam lekko zdziwiona tym, że wystarczy chwila na włosach, bo spodziewałam się jakiegoś czasu np. 5 czy 15 min. Co ciekawe to i tak działała. Bardzo dobra, na pewno do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: saszetka 10 ml

nie polecam tego dziada

Na pewno nie kupię ponownie.
Jest to zwykłe oszukaństwo. W gazecie, po pojawieniu się tego cuda na rynku, była próbka maski. Wypróbowąłam tą próbkę i włosy były wspaniałe po niej. zachęcona tym kupiłam całą butlę maski i wyszła prawda na jaw.

MINUSY;
- WŁOSY MI PO NIEJ WYPADAJĄ GARŚCIAMI
- MAM PO NIEJ ŁUPIEŻ
- Włosy są oklapnięte
- włosy wyglądają jakbym miała ich z 5 na głowie
- włosy nie są ani odżywione, nawilżone, jedyne co to miękkie i na pewno nie lekkie
- cena, a jakosc nijaka

PLUSY:
- wydajnosc
- ładny zapach.

NIE RADZĘ KUPOWAC!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 i nie idzie przebrnąc przez to dziadostwo dalej

Bardzo dobra

Maska, która doskonale wpływa na moje włosy - są miękkie, doskonale się układają, bardzo ładnie się błyszczą a do tego pięknie pachną. Jedyną rzeczą, do której mogłabym mieć mały zarzut to to, że nie są tak lekkie, jak wydawało mi się że będą. Aczkolwiek mimo wszystko jestem bardzo na tak :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4-5 opak.

Dobra

Maseczka do moich włosów sięgających do połowy szyi starcza na długo. Nakładam ją od połowy ich długości. Po niej włosy nie są obciążone i lepiej się układają.

bardzo dobra

maska ma bardzo leciutka puszytsa konsystencje- do ktorej sie trzeba przyzwyczaic, inaczej zuzywa sie jej za duzo.
sprawia ze wlosy nawet po krotkim trzymaniu maski sa baaardzo miekkie, delikatne, maja ladny zapach.
nie obciaza wlosow, a nawet jakby pomaga im sie unosic.
nie zostanie KWC, bo zniszczonych wlosow nei wzmacnia, ale utrzymuje je we wzglednej kondycji.
ogolnie ja bardzo lubie,

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 op

świetna!

Zachęcona próbką z jakiejś gazety kupiłam ją i nie żałuję! Na moje włosy działa rewelacyjnie - łatwo się rozczesują, są gładkie, lekkie, uniesione i pachnące :) czyli dokładnie takie, jakie chciałam. Sama maska jest bardzo wydajna - wystarczy odrobina, żeby włosy zrobiły się śliskie i gładkie :) Sama jestem w szoku, bo do tej pory nie byłam przekonana do Pantene. Ale tą maskę polecam w 100% :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobra

Kolejna miła niespodzianka :).

Po użyciu maski (wraz z szamponem PAntene Aqua Light) moje włosy na prawdę były lekkie i uniesione :).

Były bardzo miękkie, delikatne, sypie, pusztyste ( ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa ). Maska nie obciąża ani nie skleja włosów. W moim przypadku ułatwiła równiez rozsczesywanie.

Niestety, nie zauważyłam, żeby poprawiła kondycję moich włosów

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

bardzo dobra!

Maseczka ma ciekawą konsystencję - taką puszystą. Bardzo ułatwia rozczesywanie. Po wysuszeniu włosy są naprawdę lekkie i sypkie. Stają się również bardzo miękkie i delikatne w dotyku. Lepiej się układają. Do tego bardzo ładny zapach, który utrzymuje się cały dzień i czuć go przy każdym ruchu włosów.
Z wydajnością mogłoby być lepiej.
Polecam!

dobry produkt:)

swietna tak samo jak wszystkie maski ekspresowe z pantine:) Bardzo doceniam takie rozwiazania bo nie chce mi sie marznac pod prysznicem 20min z maseczka na glowie. Naprawde nie obciaza wlosow, sa po niej miekkie, lekkie i nawilzone, nie pusza sie. Maska slicznie pachnie i jest wydajna (myje wlosy codziennie i stosuje ja na zmiane ze zwykla odzywka do spolukiwania panitine, w tym raz w tygodniu serum na cala noc i raz w tygodniu maska 20minutowa w sloiczku, a po kazdym myciu odzywka w spreyu).
Poreczne opakowanie, konsystencja dobra i cena nie wygorowana.
polecam:)

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo dobra

Maska ta pięknie nabłyszcza włosy i dodaje im blasku. Nie obciąża i ma piękny zapach! Stosuję ją również z szamponem z tej serii. Nie podrażnia skóry głowy. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże