Yves Rocher, Coleurs Nature, Correcteur Zéro Défaut (Korektor z wyciągiem z róży)

Korektor z wyciągiem z róży, zapewnia doskonałe krycie i niezwykłą trwałość.
Efekty dla urody:
- Wyjątkowa trwałość: nie przemieszcza się, nie podkreśla zmarszczek i bruzd.
- Optymalne krycie: idealnie kryje cienie, plamy pigmentacyjne, zaczerwienienia i wypryski.
Składniki aktywne :
- Olejek z roży Muscat o właściwościach odżywczych i odbudowujących
- Wyciąg z róży damasceńskiej ujednolica i rozświetla
Dostępne 4 bardzo ładne i naturalne kolory.

Fajny

Zalety:
- ma wyciąg z róży który działa kojąco na skórę
- ma wygodne opakowanie w formie słoiczka
- korektor ma dość średnio-kryjącą konsystencję, dobrze ukrywa niedoskonałości jak ciemne podkówki pod oczami, drobne zaczerwienienia
- nie ściera się
- jest gęsty

Wady:
- wysoka cena
- nie radzi sobie z większymi niedoskonałościami tj. pryszcze

Średniak

Korektor to typowy średniak. Za niższą cenę można kupić porównywalne a nawet lepsze korektory. Od zawsze miałam problemy z trądzikiem więc mogłam go dobrze sprawdzić.
Plusy:
- kolor najjaśniejszy ma ładny żółty kolor
- utrzymuje się cały dzień
- bardzo wydajny, używa go prawie codzinnie od roku a została mi jeszcze połowa produktu

Minusy:
- krycie jak dla mnie nie jest zadowalające, korektor z miss sporty za 10 zł jak dla mnie kryje lepiej
- tempa konsystencja, jest dosyć twardy
- cena, kupiłam za około 40 zł

Używam tego produktu od: Roku

niezły twardziel.

Korektor udało mi się zdobyć na całkiem niezłej promocji, bo kosztował zaledwie 13,50 zł.
Po kolorówce YR nie spodziewałam się zbyt wiele, więc nie nastawiałam się na jakiś cudowny efekt, ale kosmetyk mnie mile zaskoczył...

Korektor zamknięty jest w plastikowym opakowaniu i ma mocno zbitą konsystencję. Jest twardy prawie jak kamień, więc nakładam go palcami, bo pod wpływem ich ciepła delikatnie się roztapia ( bardzo delikatnie )i o wiele łatwiej jest go zaaplikować. Robię to ruchem stemplującym, bo o rozcieraniu w przypadku tego korektora raczej nie ma mowy. Jest w tym bardzo toporny, a w dodatku szybko zastyga. Zastyga na sucho, więc trzeba uważać z ilością, jaką się nakłada, bo jeśli przesadzimy to może prezentować się bardzo nieestetycznie, a w dodatku damy mu możliwość wejścia w zmarszczki mimiczne.

Kryje całkiem nieźle. Delikatne cienie czy zaczerwienienia zakryje bez problemu. Używam go od przypadku do przypadku, więc ciężko mi powiedzieć, czy potrafi przesuszyć okolicę pod oczami, ale nie wydaje mi się, żeby był do tego zdolny.

Co do trwałości, to niewątpliwie jest to jego dobra strona. Delikatnie przypudrowany trzyma się na swoim miejscu cały dzień. Nie waży się, nie zwija, dosyć ładnie wygląda po długich godzinach noszenia.

PODSUMOWUJĄC: Ciekawy produkt. Cenę regularną ma nieco zawyżoną. Nie jest wart prawie 40 złotych, nie ta jakość, ale na promocji można się na niego skusić i wypróbować.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Dobry, choć trochę za żółty odcień

Plusy:
-dobre krycie
-w miarę stapia się ze skórą
-bardzo wydajny
-dość jasny odcień, choć trochę czasami przebija na żółto

Minusy:
-żółty odcień
-nieporęczne opakowanie - chociaż z użyciem pędzla daje już radę ;)

Generalnie jeden z lepszych korektorów jakich używałam przy jasnej cerze, choć dalej szukam ideału.

kiepski

Kolejny nieudany produkt z kolorówki Yves Rocher, chociaż kosmetyki do makijażu oczu (cienie, kredki. tusze) mają bardzo dobre to nie trafiłam jeszcze na dobry produkt do makijażu cery. Ten korektor kupiłam szukając tańszego zastępstwa dla podobnego korektora z Clinique. Zaczęło się od tego, że czekał sobie dobre pół roku bo ekspedientka dobrała mi za ciemny kolor... Oczywiście to moja wina, mogłam sama sobie wybrać odcień, ale z doświadczenia wiem, że oświetlenie w salonach Yves Rocher nieraz już wprowadziło mnie w błąd więc postanowiłam tym razem zdać się na wiedzę i doświadczenie sprzedawczyni. Teraz kiedy moja cera złapała trochę słoneczka w końcu mogłam zacząć go używać. I okropnie mnie rozczarował. Próbowałam nakładać na różne sposoby, pędzelkiem, palcami, aplikatorem, na bazę, na krem, na puder, na gołą skórę... Za każdym razem korektor rozprowadza się beznadziejnie, jest tłusty, nie wchłania się w cerę i słabo kryje. Jedyne zalety to wydajność i jako taka trwałość. Nadaje się tylko pod oczy, na skórze twarzy nie poradzi sobie nawet z malutkimi plamkami.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

dobry

Plusika ten oto korektor otrzymuje za krycie, co prawda sińce pod oczami tak nie do końca ,ale wybaczam gdyż są naprawdę ciężkie do zatuszowania. Zero problemu z przykryciem czerwonych plamek po trądziku.
Jest bardzo wydajny, ponieważ ma bardzo bardzo gęstą,zbitą konsystencję. Co może sprawiać niewielkie problemy z nakładaniem ,trzeba się do tego przyłożyć.
utrzymywanie się na skórze jest dobre.

Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

Prawie idealny

Muszę przyznać, że brakuje mu do ideału, ale jeszcze żaden korektor tak nie zakamuflował moich zaczerwienień na policzkach- stąd taka wysoka ocena. Konsystencja jest przyjemna, co do wydajności to bałam się, że szybko go złużyję, ale o dziwo kosmetyk jest bardzo wydajny! Radziłabym używać pędzelka, albo chociaż w miarę precyzyjnie rozcierać produkt, bo mogą się zrobić brzydkie smugi. Gama kolorów jest niewielka, ale na szczęście najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny. Podsumowując: będę testować inne korektory, ale na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze i mam w zapasie kolejne.

Przyzwoity :)

Sama nie wiem właściwie dlaczego go kupiłam :) Nie mam na codzień dostępu do tej firmy więc bedąc na wakacjach kupowałam co tylko wpadło mi w oko :P Generalnie lubię korektory w słoiczkach,gdyż zwykle kryje się za nimi gęstsza konsystencja i świetne krycie cieni pod oczami.Niestety nie w tym przypadku.Krycie jest dość marne i za to odejmuję gwiazdkę.Korektor ma dość dziwną konsystencje,na pewno nie powiedziałabym,że jest kremowy,raczej tłustawy-jednak tragedii nie ma :) Pod oczami wygląda całkiem fajnie,Nie włazi w załamania skóry,kryje żyłki i lekko ujednolica koloryt tej delikatnej skóry.Nie rozswietla,nie ma też działania nawilżającego-choć nie zauważyłam też wysuszania :) Mały minus za słaby wybór kolorów.Najjaśniejszy jest dosyć ciemnawy..Ten korektor jest taki neutralny-ani fajny,ani nie fajny:) Za tak niską cenę moim zdaniem jest w porządku,tym bardziej że jest bardzo wydajny:) Można spróbować!

jest ok

minusy:
drogi
nie kryje cieni pod oczami
ciemny odcień (nawet ten najjaśniejszy)
ciężko się rozprowadza

plusy
opakowanie,mało miejsca zajmuje
kryje tak średnio

raczej go nie kupię

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Porządne krycie.

Korektor jest jednym z tych produktów, które w mojej kosmetyczce pojawiają się dość rotacyjnie, jako że nigdy z żadnego nie byłam zadowolona na tyle, by pozwolić mu pozostać tam na dłużej. Aż. Aż na mojej drodze zjawił się ten jedyny.

Jest to korektor słoiczkowy, co już powinno dużo mówić o jego konsystencji i kryjącej mocy. I faktycznie, konsystencja jest zbita, gęsta, bardzo toporna. Nadaje się idealnie do pokrywania czerwonych przebarwień, krostek czy innych niedoskonałości. Krycie jest porządne, można je bez problemu stopniować. Używając paluszków, unikniemy widocznych granic, ale pędzelek z kolei zapewnia nam lepszy kamuflaż. Tu do wyboru, ja osobiście używam zawsze pędzla. Nie polecam tego produktu jako korektora pod oczy, ponieważ potrafiłby tam zrobić nieestetyczną maskę, wchodząc we wszystkie zmarszczki i tworząc grubą widoczną warstwę. Co jest jednak jego naistotniejszą zaletą to to, że jest on całkowicie i nieskończenie long-lasting. Tak jak go nałożę, tak trwa aż do zmycia. Lub starcia, jeżeli dotykam twarzy palcami, co się praktycznie nigdy jednak nie zdarza.
Wydajność jest przepiękna, jeden słoiczek starcza przy codziennym użytkowaniu na kilka miesięcy. Ach no i oczywiście trzeba brać pod uwage, że tego typu słoiczek zawsze z chęcią adoptuje wszystkie włoski i inne brudy z pędzelków. Jeżeli macie fizia na punkcie higieny kosmetycznej, to raczej tutaj jej pełne zachowanie jest nieosiągalne.

Oprócz zwyczajowego krycia powinnyśmy uzyskać tu też pewne właściwości pielęgnacyjne, które ponoć zapewnia odżywczy olejek z róży Muscat oraz ujednolicający i rozświetlający wyciąg z róży damasceńskiej (którą kocham bardziej za barwę niż cokolwiek innego). Nie oszukujmy się, korektor jest suchy, nie nawilżający, nic nim raczej nie odżywimy ani nie zregenerujemy. Czego ja od kosmetyku kolorowego zresztą bym nie oczekiwała.

Biorąc pod uwagę główne plusy tego cacuszka, tj. genialne krycie, naturalny efekt=niewidoczność na skórze oraz ekstremalną wytrzymałość, myślę, że można przebaczyć mu to, że nie nadaje się pod oczy czy też nie rozświetla. I tak jest solidnym pewniakiem w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 lub 4

dosc dobry kryjacy korektor kamuflarz?

mam 2 kolory najjasniejszy i najciemniejszy
sluza do konturowania twarzy i zakrycia cieni pod oczyma

w kryciu jest dosc kryjacy w kierunkusrednio kryjacego ( zmienilam zdanie dochodzac do denka ze efekt jest raczej dzienny niz mocny)
w sloiczku jest twarda masa
naklada sie go tepo trudno
jest suchy twardy i szybko zasycha
jest ciezki do nakladania
b. ciezko jest go nalozyc na wieksza powierzchnie wrecz niemozliwe
nie ktyje "piprzykow" ani niedoskonalosci
znakomicie nadaje sie na cienie pod oczami wyrownujac ich koloryt i lekko zakrywajac
wydaje mi sie ze z duzymi cieniami sobie nie poradzi

pod oczy nadaje sie najbardziej na mala powoerzchnie

nie wysusza delikatnych okolic oczu
nie podraznia i nie zapycha
nie zlewa sie
jest trwaly

dosc ladnie kryje i tuszuje male cienie do srednich
jest trwaly !!!!
nie przetluszcza skory
nie krzywdzi
skora jest po umyciu ladna
moze minimalnie zlewa sie w zmarszczkach jak go duzo naloze, a a by krycie bylo daje go duzo

kolor najjasniejszy nie jest wcale taki jasny bladolice moga miec problem! jest zoltawy

kolor ciemny do konturowania musze nakladac naprawde duzo razy aby skonturowac policzko
do tego zadania nie radze
trzeba sie namachac
szkoda ze jest taki twardy

ogulnie krzywdy nie robi swoje zadanie spelnia
tylko ciezko sie naklda z tego wzgledu byc moze gdy sie skonczy wybiore inny korektor

jestcalkowicie matowy i tepo sie naklada
gdy zaschnie a zasycha dosc szybko nie da sie go juz rozsmarowywac

nierowne rozmazanie i pozostawienie zrobi plamy
ale jak sie go szybko rozmarze jest ok i rowno rozmiesci

korektor dla wytrwalych o ladnym wygladzie

jest malusi i wydajny jak na mikroskopijna pojemnosc poprzez dosc doskonale krycie

nalozenie zbyt duzej ilosci np podwojna warstwe wyglada nieestetycznie i szpachlowato

pudelko ot zwykle plastikowy sloiczek
niehigieniczny gdyz trzeba palcem maziac

ogulnie
dosc dobry matowy rozswietlacz pod oczy i nieco kryjacy cienie pod oczami
dbajacy o skore
o dobrym skladzie
jesli komus nie przeszkadza trudnosc w nakladaniu za co odejmuje 1 gwiazdke to polecam

wart polecenia!

Bardzo fajny korektor, który starcza na bardzo długo!
Używałam go na cienie pod oczami, naczyńka i niedoskonałości twarzy, okazał się rewelacyjny

Plusy:
-odcień 100 TRES CLAIR bardzo mi się podoba
-super krycie
-świetnie sprawdza się w kryciu cieni pod oczami
-wydajny, starczył mi na długo, długo
-ładnie się rozprowadza na skórze
-fajna konsystencja
-bardzo długo się utrzymuje
-ładny zapach

Minusy:
-zdecydowanie cena

Używam tego produktu od: pól roku