Cztery Pory Roku, Krem do rąk `Energia i świeżość owoców`

Cztery Pory Roku, Krem do rąk `Energia i świeżość owoców`

Zawiera kompleks witamin AEF - ekstrakty owocowe z malin, jagód i wiśni.
Lekki krem do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Intensywnie nawilża wzmacniając warstwę ochronną naskórka. Zawarty w kremie kompleks witaminowy doskonale odżywia, czyniąc skórę miękką i gładką.

Lubię.

Jak najbardziej fajny produkt. Nigdy nie miałam dłoni aż tak bardzo przesuszonych więc nie wiem czy sobie z tym radzi, ale na moje i tak już zadbane i delikatne dłonie jest ok, dodatkowo je chroni.

Największym plusem jest zdecydowanie zapach, jest on śliczny. :) Takie owoce leśne. ;)

Jedynym minusem jest to, że po zastosowaniu dłonie są strasznie lepkie, a ja bym chciała, żeby były po prostu nawilżone, a nie lepiły się do siebie.

Można spróbować. ;)

Używam tego produktu od: dawna, ale nieregularnie.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

marny

Mam co do tego kremu mieszane uczucia.
Kupiłam go przez niską cenę i zapach. Wiele dobrego z tego nie wynikło.
-zapach po kilku użyciach stał się męczący. serio.
-po użyciu krem pozostawia tłusty film. Wydaje mi się, że zaraz po zakupie tak nie było. Widocznie szybko się zestarzał.
-nie daje trwałego efektu. Mam na myśli, że nie leczy suchości, a jedynie ratuje ręce na chwilę.
-tubka noszona w torbie(a więc wygnieciona we wszystkich płaszczyznach) popękała. Co prawda krem nie wyciekł, ale nie robi to dobrego wrażenia.
Plusy?....
+póki był nowy, ładnie się wchłaniał, ale po kilku(6?7?)tygodniach, zaczął zostawiać tłusty film.
+wydajny

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Taki sobie.

Nie jest zły, ale szału też nie robi... Dobra konsystencja, ładnie się rozprowadza i wchłania. Uwielbiam "owocowe" kosmetyki i to chyba największa jego zaleta poza niską ceną. Nawilża, ale na krótko i to ewidentny minus. Kupiłam dla zapachu, pewnie szybko go zużyję, bo żeby dawał efekt nawilżenia muszę kremować nim ręce wielokrotnie w ciągu jednego dnia. Raczej nie kupię go więcej. Chyba.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

słaby

Dostałam (chyba nawet bym go nie kupiła).
Od trzech miesięcy męczę się z nim, bo niestety jest dosyć wydajny (niestety, ponieważ wolałabym żeby się skończył). Stosuję go bardzo rzadko do rąk, częściej jako balsam do nóg, ot tak sobie, bo efektów nigdzie nie ma. Za rzadki i oprócz ładnego zapachu nie ma żadnych zalet, nawilża tylko przez jakąś godzinę, po pierwszym umyciu rąk z powrotem są suche.
Nie polecam, nawet za taką cenę.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Jest ok

Krem pięknie pachnie i dobrze się wchłania jednak nie nawilża zbyt intensywnie ale wystarczająco. Krem raczej nie jest przeznaczony dla zniszczonej skóry.
Mi odpowiada jego lekka formuła. W szafce nocnej zazwyczaj go mam i najczęściej używam ale mam też drugi intensywniej nawilżający.
Jego zapach mnie uzależnił więc używam go dla przyjemności w dodatku połączonej z delikatną pielegnacją.
Jest tani i nie wymagam od niego cudu chociaż i te czasem się zdażają :)

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ale dużo :)

Lepszy niż inne kremy tej firmy

Plusy:

- ładny zapach
- dobrze nawilża
- odżywia skórę dłoni

Minusy:

- jak dla mnie słabo się wchłania

Podsumowując krem jest dobry, jednak nie pomógł zregenerować moich suchych dłoni. Jego działanie jest tymczasowe, po umyciu rąk powraca nieprzyjemne uczucie suchości. Dobry dla skóry nieproblemowej.

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Dobry

Jak tylko spotkam kupię znowu!

nie jest rewelacyjny i nie można go porównywać z neutrogeną ale w okresie wiosna-lato jest spoko

nawilża ale nie natłuszcza

szybko się wchłania

ma ładny zapach, który nie sprawia wrażenia sztucznego

ładne opakowanie i wygodne dozowanie

niska cena

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 50 ml

Niestety, ale za słabo nawilża

Zacznę od jego największej zalety czyli zapachu- pachnie malinową herbatą. Nawet mój chłopak to sam z siebie zauważył ;) Zapach utrzymuje się na dłoniach dość długo- nawet już po całkowitym wchłonięciu się kremu. Krem wchłania się bardzo szybko, powiedziałabym nawet, że za szybko. Nie pozostawia tłustej warstwy, co również jest plusem, jeśli smarujemy dłonie podczas wykonywania innej pracy. Wydawałoby się, że to krem idealny, niestety nie. Ma jedną, dość znaczącą wadę, a mianowicie słabo nawilża. Dość szybko po nałożeniu czuję, że skóra nadal jest spragniona,do tego nie widzę, żeby przy regularnym stosowaniu polepszała się kondycja skóry.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Dobry

Od dawna marzył mi się krem o zapachu malin/poziomek. Ten krem trawił w moje ręce czystym przypadkiem. Zachęcona pojemnością, ceną oraz zapachem (jest cudowny!) nabyłam ów krem.

Generalnie produkt jest naprawdę dobry: prześlicznie pachnie, zapach utrzymuje się długo na dłoniach, a przy okazji dobrze nawilża o odżywia dłonie. Miękkie opakowanie sprawia, że krem jest idealny do torebki.

Nie mam problemów ze skórą dłoni i ten krem był dla mnie dobry przez okres jesieni. Zimą spisywał się trochę gorzej, musiałam go częściej używać. Generalnie jest to dobry krem do torebki. Osoby ,które nie mają poważnych problemów ze skórą dłoni powinny być z niego zadowolone, acz na zimę warto kupić coś treściwszego.

Używam tego produktu od: 4 miesiące (używany na zmianę z innymi)
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie