Soraya, Miód i Mleko, Pielęgnacyjny krem do rąk

Soraya, Miód i Mleko, Pielęgnacyjny krem do rąk

Odżywia i regeneruje. Pielęgnacyjny krem do rąk natychmiastowo regeneruje szorstkie, popękane dłonie i paznokcie. Intensywnie odżywia i pielęgnuje oraz chroni skórę dłoni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (wiatrem, mrozem, chlorowaną wodą). Łatwo się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
Rezultat: gładkie i delikatne dłonie.

Cena: ok. 5zł /75ml
/s/

byle co

Skusiło mnie połączenie miodu z mlekiem, ale niestety mój wybór nie był trafiony tym razem; Krem moim zdaniem robi więcej szkód niż pożytku:

+ / - nawilża, ale tylko krótkotrwale; po posmarowaniu mam uczucie gładkich dłoni, ale niestety skóra jest ściągnięta; dłonie są wysuszone po godzinie i dalej potrzebują nawilżenia;

+/ - ładny zapach z opakowania, ale zmienia się na skórze; robi się nieświeży, duszący;

Nie wspomnę o tym, że krem nie ma żadnych właściwości odżywiających skórę, czy pielęgnujących. Dla mnie jest to zwykłe byle co, na które nie warto w ogóle wydawać pieniędzy.

Używam tego produktu od: 14 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Nigdy więcej!

Ten krem ma same wady! Sztuczny, brzoskwiniowy zapach (pewnie zawiera te same aromaty zapachowe co peeling do twarzy tej samej marki), zerowe wchłanianie, brak nawilzenia, wręcz uczucie wysuszenia!
Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, nie myślałam że krem do rąk może być aż tak beznadziejny.
NIE POLECAM

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Dawno temu

Kiedyś uzywałam tego kremu. Raz. I nie kupiłam ponownie. Zazwyczaj jeśli coś mi podpasuje,to zapamiętuję markę i kupuje ponownie. Ten miałam raz i...chyba wyrzuciłam połowę. Zapach taki sobie. Nie powalił mnie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu jeden raz
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

To nie to

Żałuję, że skusiłam się na ten krem. Tak się kończy kupowanie w ciemno, bez czytania recenzji. Pieniądze w błoto. No ale do rzeczy:
\\n
\\n+cena (choć za takie coś nawet złotówka, to za dużo)
\\n+ konsystencja
\\n
\\n+/- zapach (bez szału, ale tragedii moim zdaniem nie ma)
\\n-BRAK jakiegokolwiek nawilżenia
\\n-zostawia tłustą warstwę na dłoniach
\\n-BRAK odżywienia
\\n-mam wrażenie, że wręcz wysusza moje dłonie!
\\n
\\nAż trudno uwierzyć, że krem do rąk w takim opakowaniu (zachęcającym do kupienia, no przecież mamy tam mleko i miód...) może być taką tragedią prozą pisaną. NIGDY WIĘCEJ! Nie polecam nikomu.

Średnio

W poszukiwaniach kremu, który pomoże moim bardzo suchym dłoniom skusiłam się na ten oto kosmetyk.
Zaczynając od plusów wymienię cenę, miłe dla oka opakowanie, zapach który przypadł mi do gustu... i nic poza tym.
Bardzo słabo się wchłania, na dłoniach pozostawia tłustą warstwę. Mojej suchej skóry nie nawilża.

bardzo dobry

Krem jest tani, wydajny i pięknie pachnie.
Nie rozumiem skąd tak niskie oceny!
W czasie zimy, gdy moje ręce były bardzo suche, tylko on poradził sobie nienagannie.
Dodatkowo, zapach jest jak najbardziej zachęcający do używania go, nie jest wcale aż tak chemiczny.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry

Całkiem niezły zapach, dobra cena, ładna grafika.
Miód i mleko to specyficzne składniki dające troche inne odczucie niż tradycyjne kremy do rąk.

Plusy; dobrze się rozprowadza, ekologiczne składniki.

Minus: mógłby bardziej nawilżać.

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w tubce.

nigdy więcej!

Za tą cenę spodziewałabym się czegoś naprawdę dobrego, tymczasem w moje ręce trafił chłam z najniższej półki.
Krem praktycznie się nie wchłania, zostawia lepką, jakby śliską warstwę, zupełnie nie nawilża, wręcz powiedziałabym, że pogarsza stan skórek wokół paznokci.
Jeśli drogie są Ci Twoje dłonie, omijaj ten krem szerokim łukiem. Ble.

Używam tego produktu od: w zimie używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nie polecam

Krem wpadł w moje ręce, bo zostawiła go w łazience właścicielka mieszkania, które wynajmowałam. Myślałam, że to taki miły gest z jej strony... do czasu aż go nie wypróbowałam ;-)

krem ma dziwny zapach, nie wchłania się najlepiej i w zasadzie nie zauważyłam również aby dłonie jakieś bardziej wypielęgnowane po nim były.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1, małe

słaby

to rzeczywiście jeden z najsłabszych kremów do rąk , opakowanie i cena zachęca do kupna ale poza tym ten krem nie zasługuje na uznanie,
stosowałam go tylko na ręce na noc - bo na stosowanie go w ciagu dnia to zapach mi nie odpowiadał,
on nie nawilża tylko natłuszcza skórę !!! nie o to chodzi w kremie do rąk!!
tak naprawdę zużyłam go w końcu do końca bo zastosowałam jako balsam do ciała:)

OKROPNY!!!!!

Że też z całej półki kosmetyków w drogerii musiałam wybrać akurat to badziewie :(
Krem jest okropny, śmierdzi niemiłosiernie jakoś chemicznie (i to nie chodzi o to , że jednemu zapach odpowiada a drugiemu nie), po posmarowaniu długo się wchłania, ale po czasie nie pozostaje na dłoniach nawet wspomnienie...

Zdecydowanie NIE polecam!!!!!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Nigdy więcej

Jedyny plus- jest tani.
Minusy:
- nie wchłania się
- pozostawia tłustą-silikonową warstwę, która wszystko brudzi
- ma drażniący chemiczny zapach
- nie nawilża
Totalna strata pieniędzy. Mimo, że jest tani to nie spelnia swojej funkcji.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno- lecz go nie skończę