Avon, Naturals, Vanilla, Shakes Body Lotion (Owocowe mleczko do ciała `Wanilia`)

Cena PLN 17.00

Nawilżający balsam do ciała o zapachu wanilii. Producent obiecuje puszystą i lekką konsystencję. Wersja produktu w limitowanej serii, w nietypowym opakowaniu.

taki sobie

Balsam występuje w poręcznym i łatwym do opróżnienia opakowaniu, można go stawiać na nakrętce.
Jego nieco wodnista konsystencja sprawiła, że balsam znikał szybciej niż można się było spodziewać.
Kosmetyk w miarę szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
Zapach w porządku, nie jest chemiczny, natomiast na skórze woń się już nie utrzymuje.
Nawilżenie pozostawia wiele do życzenia.
Również dostępność jest kiepska, bo dopiero na zamówienie.
Uważam, że w tej cenie można znaleźć bardziej porządny balsam.

Przeciętniak

Mleczko bardzo ładnie pachnie - delikatna wanilia.

Zasadniczym minusem jest jednak brak nawilżenia, które obiecuje producent. Skóra jest nawilżona przez kilka minut po użyciu, następnie w ogóle nie czuć, że coś zostało na nią nałożone :(

Kolejnym minusem jest kiepska wydajność. Nawet w promocji za 10 zł dostajemy 200 ml kosmetyku o lejącej konsystencji, co sprawia, że kosmetyku starcza na max 2 tygodnie przy codziennym stosowaniu. W tej cenie jest wiele wydajniejszych i lepszych balsamów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

piękny zapach, ale nie nawilża aż tak dobrze

+ cudownie pachnie, naprawdę może być głównym elementem wieczornego, domowego spa :)
+ ma poręczne opakowanie
+ przyjemna konsystencja - dość leista, ale nie spływa z nóg, po prostu lepiej się wchłania niż gęste masło do ciała
+ raczej nie pozostawia kleistego filmu
+ nie podrażnia

- oczekiwałam po nim lepszego nawilżenie :( niestety to mleczko sprawdza się u mnie tylko latem, kiedy moja skóra nie jest w aż tak złej kondycji jak zimą

Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze

Moje zmysły oszalały

Bardzo dobry krem za niską cenę.

Plusy:
+ Dobrze nawilża
+Nie jest jakoś specjalnie drogi, często dostępny w promocji
+Ma przepiękny, słodki zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze (uwielbiam!)
+ Efekt miękkiej skóry utrzymuje się długo po aplikacji
+Szybko się wchłania
+Nie klei się
+Ma fajną konsystencję

Minusy:
- tylko na zamówienie Avon, rzadko \'od ręki\' (chyba, że zdarzy się spotkać na jakimś stoisku, ale tamte Panie nie mają wszzystkiego, co jest w katalogu)
- dość twarde opakowanie, co utrudnia aplikację
- faktem jest, że jest go dosyć mało i raczej nie jest wydajny

Osobiście stosuję go w połączeniu z innymi produktami tej linii, bo kocham ten zapach <3

Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

super ale nie nawilża

super ale nie nawilża ;/

+ zapach cudowny, na lato ideał
+ opakowanie
+cena
+wydajność
+konsystencja ! prawdziwe mleczko waniliowe
+ idealne na lato

- nie nawilża, więc na zimę i jesień odpada :(

ale ogolnie jestem bardzo zadowolona! :D

Używam tego produktu od: lato 2012

Zapach śliczny, super na lato, ale to nie balsam

Ogólnie traktuje go bardziej jak delikatne &quot;perfumy&quot;. Na lato sprawdza sie rewelacyjnie, bo nie przytlacza i stopniowo zapach sie uwalnia.

Jednak nie jest to balsam czy krem do pielegnacji, po prostu kosmetyk zapachowy i z tą myslą go uzywam.

Ale ogolnie zapach mmmm mój mąż go uwielbia :-)

oooook,ale....

Największym plusem tego mleczka do ciała jest nieziemski zapach....taki jak danone ;), chociaż wolę bardziej orzeźwiające, owocowe zapachy, ten przypadł mi do gustu.
Ma ładną buteleczke coś jak kefir, więc design do tego zapachu pasuje idealnie.
Jednak największym minusem uważam, jest lejąca konsystencja tego mleczka, taka wodnista, nie nawilża też za dobrze, jest dobra dla normalnej skóry , nie przesuszonej, ot zwykłe nawilżanie po kąpieli
Cena jest bardzo przystępna i mimo działania poelcam, bo zapach naprawdę nieziemski :)

Przyjemny

Jestem zadowolona z zakupu. Przede wszystkim uwielbiam waniliową serię z Avonu. Słodki, budyniowy zapach :D
Mleczko ma poręczną i estetyczną buteleczkę. Fajna, dość gęsta konsystencja. Przyzwoicie nawilża a przede wszystkim nie podrażnia mojej skóry. Mimo intensywnego zapachu jest delikatny dla skóry. Pozostawia śliczny zapach na cały dzień.
Cena też w porządku ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Najlepsze z mleczek od AVON ;)

Bardzo spodobał mi się zapach tego mleczka, choć przez długi czas podchodziłam do niego sceptycznie to widząc jak chętnie kupują go moje znajome postanowiłam również nabyć go dla siebie, od razu gdy dostał się w moje ręce, ze względu, że jestem maniaczką słodko pachnących i owocowych kosmetyków,to właśnie urzekający zapach był podstawą do jego zakupu, plusem jest także to, że zapach utrzymuje się dosyć długo na skórze, jednak niestety gwiazdkę muszę odjąć za nawilżenie (nie jest zbyt wystarczające)

podsumowanie

+zapach!!!!
+ pozostawia skórę gładką w dotyku
+nawilża

- niestety efekt nawilżenia nie utrzymuje się zbyt długo, po kilku godzinach stopniowo zanika
- niezbyt wydajny

Ilość zużytych opakowań: 2 ( w tym jedno w trakcie)

Piątka!

Mleczko ma cudowny zapach i konsystencje; łatwo rozprowadza się po ciele, po wchłonięciu nie lepi się jak wiele balsamów, bardzo dobrze nawilża skórę. Wypróbowałam 3 rodzaje tego mleczka-zdecydowanie wygrywa waniliowe ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki 200 ml

cudo na zimę

To mleczko używałam zwłaszcza zimą. Ma piękny zapach i kiedy się nim smarowałam czułam się nieziemsko!! Kupiłam ten kosmetyk w promocji za ok.10 zł więc ok.

+ cudownie pachnie
+ miłe uczucie na skórze po posmarowaniu
+ cena (jeśli jest w promocji)
+ wystarcza mała ilość do nasmarowania się
+ dobra konsystencja
+ samym wyglądem zachęca do kupna

- może być mały problem z wydostawaniem się mleczka z butelki)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Słodziak

Mmmm ten zapach, cudna wanilia ;) I przez to wybaczam, że nie jest zbyt wydajny i wcale rewelacyjnie nie nawilża. Niedrogi i warto go zakupić chociażby dla chwili zapachowej przyjemności ;)