Floslek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Tonik (stara wersja)

Floslek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Tonik (stara wersja)

Bezalkoholowy, nieperfumowany tonik przeznaczony jest dla każdego typu skóry z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi oraz skłonnością do rumienia. Zawiera aktywne ekstrakty roślinne z kasztanowca, arniki oraz fiołka trójbarwnego. Regularnie stosowany zmniejsza rumień oraz działa wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych. Tonik jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę - nawet wrażliwą, łagodzi jej podrażnienia typu zaczerwienienie. Działa odświeżająco i wyraźnie poprawia jej wygląd - staje się ona gładka, odpowiednio nawilżona.

Bardzo fajny produkt!

Mleczko do demakijażu oraz tonik-cera naczynkowa to rewelacyjny produkt . Ma wszystkie cech jakie obiecuje producent.
+ nie tłuste więc może być stosowane przy cerze tłustej i mieszanej
+ zwęża pory
+ zmieksza cere , nawilża cere
+ skóra staje się w jednolitym kolorze
+ chroni naczynka przed pękaniem

- to cena , bo jest ciut za drogie

absolutnie nie

tonik do cery wrazliwej? z alkoholem?!
Niestety jestem posiadaczką cery wrazliwej i kazdy kosmetyk, który ma w sobie alkohol wyczywam na swojej skórze poprzez długo utrzymujace sie zaczerwienienie i pieczenie.
Tonik kupiłam w promocji za 10 zl i i tak zaluje tych 10 złotych. Nie ma zadnych plusów, ani opakowanie, ani zapach, ani dzialanie...
Uzywalam go tydzien, dajac mu szanse ale nie zapowiadalo sie, ze bedzie lepiej.
Wylalam do zlewu "ten płyn", bo tylko denerwowal mnie jego widok.
Dodam, ze moj chlopak chcial go sprobowac i nasaczonym wacikiem posmarowal naczynko na udzie. Jake bylo jego zdziwnienie gdy stwierdzil, ze to "cos" piecze zamiast pomagac.....

Używam tego produktu od: tydzien

super

najlepszy w swojej kategorii

nie wysusza, dobrze nawilża, skóra się uspokoiła, bardzo wydajny, ładnie pachnie

minusów jako takich nie ma..

Ilość zużytych opakowań: dużo

nie koniecznie..

totalne rozczarowanie.. niby tonik bezalkoholowy, a w skladzie ma alkohol! I to ma byc tonik do cery naczynkowej? totalne nieporozumienie...
moja twarz po uzyciu tonika robila sie zaczerwieniona jakby ja podraznial.. uzywam od czasu do czasu, zeby go wykonczyc, ale na tym sie skonczy moja z nim przygoda.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - w trakcie

sama nie wiem.....

Ogólnie nie jestem przekonana do tonikow, poza chwilowym uczuciem odswieżenia, nie widzę żadnych rezultatów jego stosowania. Ten produkt to pierwszy tonik od wielu lat jaki kupilam i nadal nie wiem czy bede go używac, na razie to robię :)
Zapach niezbyt przyjemny, ale mi nie przeszkadza. Faktycznie jest zakłamanie - na froncie jest napisane, że to tonik bezalkoholowy, a na 4 pozycji w składzie: alcohol. Żart chyba jakiś.
Nie podrażnia, nie klei się, dość fajnie się wchłania.

Używam tego produktu od: kilku dni

rzeczywiście alkoholowy :(

Wrr, ewidentne kłamstwo, tylko pytanie czy w nazwie czy składzie ("bezalkoholowy" - jak to ładnie brzmi), ciekawe jakie ma naprawdę pH?

Tonik jak tonik, specjalnie właściwościami nie powala. Nawilżenie raczej słabe, nawet lekko ściąga. Działania odświeżającego też nie zauważyłam. Poprawnie usuwa resztki zanieczyszczeń.
Używam raczej profilaktycznie, naczynka mam mało widoczne więc działania rozjaśniającego nie mogę potwierdzić. Bezpośrednio po zastosowaniu wręcz lekko czerwienił, może tak jak poprzedniczka za mocno tarłam, chociaż watpię, raczej to przez alkohol w składzie.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

hmmmm

Producent pisze, ze jest to tonik bezalkoholowy, a na moim w skladzie byl alkohol. Moze rypneli sie w druku na butelce? Nie wiem. Mam zamiar kupic go ponownie i jeszcze raz sie do niego przymierzyc, moze sie przekonam, albo sprawdze w sklepie. Moze inna partia produktu bedzie miala inny sklad. Kto wie?
Tonik nie jest zly, ale spodziewalam sie po nim wiecej i moze dlatego tylko 3 * mu daje. Po uzyciu mleczka do demakijazu bylam zachwycona. Gdy uzylam roniku zachwyt mijal. To co zlagodzilo mleczko( zero rumienia, blada cera), tak przy toniku zaczynalo sie z lekka rumienic. Moze za mocno tarlam platkiem po skorze? Nie wiem. Z lekka sie zawiodlam, ale mysle, ze sprobuje dac mu jeszcze jedna szanse. Przy kolejnym wyjezdzie do Pl zakupie ponownie pare produktow z tej serii i zobaczymy czy tonik trafi do koszyka z zakupami. To zalezy od skladu.

Używam tego produktu od:lipca, ale juz skonczylam

Nawet,nawet......

Mam cere skłonna do rumienia i ten tonik znakomicie ja nawilżał no i delikatnie rozjaśniał.Nie podrażniał no i co najważniejsze zmniejszał rumień ale po zaprzestaniu używania go niestety efekt gdzieś zniknął....mysle że nie nadaje sie dla cery skłonnej do tradziku bo wogóle nie oczyszcza porów...

Używam tego produktu od:przestałam już go uzywać

znakomite wspomaganie

Delikatny, nie lepki, ale lekko wysuszający. Za to wyraźnie koi skórę, no chyba, że istnieje na niej stan zapalny, wtedy - jak również w przypadku, kiedy dostanie się do oczu - lepiej mieć pod ręką wodę mineralną... Tonik ten stanowi znakomity preparat wspomagający leczenie problemów naczynkowych czy skłonności do rumienia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie polubiłam

Kupiłam ten tonik w celach profilaktycznych. Nie mam problemu z naczynkami, ale płytko unaczynioną skórę twarzy, stąd zakup. Zawiodłam się; tonik leciutko rozjaśnia twarz i zaczerwienienia. Nie jest to efekt trwały. Nie odczułam żadnego komfortu przy jego stosowaniu: oczyszcza twarz, ale nie nawilża, nie łagodzi-nie tonizuje jednym słowem. Lekko ściąga skórę, co mnie irytuje. Nie zostawia żadnej lepkiej czy tłustej warstwy na twarzy-co może być jego plusem.

Fajny tonik

Bardzo go lubię ze względu na to, iż świetnie oczyszcza i odświeża skórę, nie lepi się, szybko wchłania. Nawe nie zniechęcił mnie jego lekarski zapach, do którego przywykłam. Nie zauważyłam poprawy rozszerzonych naczynek, ale plusem jest to , że nie uczula i łagodzi .
Fajny sposób aplikacji ( wszystkie toniki powinny mieć takie zamknięcia). Z pewnością ponowię zakup.

Zwykły tonik

Używam go regularnie od lutego. Jest niedrogi, wydajny (używam go tylko na naczynka na policzkach). Pomimo 200 ml wydaje się go więcej, ze względu na kształt butelki. Podoba mi się sposób aplikacji: coś jak w płynach do naczyń; pozwala zachować czystość. Co do samego toniku: nie pachnie, ale to plus; dość dobrze nawilża; po kilkakrotnym nałożeniu twarz świeci się i lepi; wpływu na rumień i naczynka nie zauważyłam; nie podrażnia.