Pharmaceris, E, Emolientowy krem odżywczy na noc

Pharmaceris, E, Emolientowy krem odżywczy na noc

Działanie aktywnych emolientów, odżywia i przywraca nawilżenie głębokich warstw naskórka, nadając skórze miękkość i elastyczność. Receptura kremu, wzbogacona kompleksem lipidowym naśladującym składem i strukturą naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry, pomaga uzupełnić braki w naturalnej naskórkowej warstwie ochronnej. Specjalnie wyselekcjonowane składniki łagodzące silnie koją, delikatnie zmiękczają i przywracają komfort nawet najbardziej przesuszonej skórze. Zawarte w kremie proteiny jedwabiu nadają skórze gładkość i ukojenie.

cieniasek

Krem rzekomo ma intensywnie nawilżać, dlatego się na niego skusiłam. Że akurat był w promocji, to nie mogłam go nie wziąć.

Zacznijmy może od początku.

Krem zamknięty jest w mięciutką tubkę zamykaną zwykłą nakrętką. Tubka jest miękka, ale przy końcówce dość trudno wydobyć jest resztki kremu.

Krem ma gęstą konsystencję i biały kolor. Wchłania się długo, a na twarzy po nałożeniu daje dziwny efekt. Czuję się tak jakbym posmarowała się jakimś oblepiaczem. Masłem może? Coś w ten deseń.

Przeżyłabym, przymknęła oko gdyby tylko efekt był tego wart. A wart nie jest.
Pomimo tego, że krem jest ciężki i zdawało by się odżywczy skóra ciągle woła o nawilżenie. Ten krem powiedziałabym, że nawet cerę dodatkowo wysusza. Tragedia.
Budzę się rano, a twarz jest wyschnięta, ściągnięta i podrażniona.

Jak lubię Pharmaceris tak ten krem im nie wyszedł.
Plusem jest na pewno dostępność, cena, brak podrażnień, jednak minusów ma więcej. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończona pierwsza tubka

SZOK !

Co to ma być ?!. To jest krem z apteki ? jakoś nie mogę uwierzyć że takie coś sprzedają w aptece ...
Posmarowałam się tym kremem tylko 3 razy i to była masakra nigdy , nigdy w życiu nie przeżyłam takiego szoku ... Gdy spojrzałam rano do lustra moja twarz wyglądała jakby była poparzona , cała broda i do połowy policzki były czerwone i całe w malutkich krostkach , normalnie krosta na kroście . Gdy dotknęłam tego ręką było to tak bardzo szorstkie jakbym miała na twarzy wielki strup .... wysuszył mi twarz pod jednym okiem a pod drugim miałam ogromny czerwony rumień .OKROPNOŚĆ !!!

Używam tego produktu od: 3 dni

uwielbiam.

Mimo, iż moje cera jest mieszana, potrafi się przesuszać i wtedy potrzebuje mocnego nawilżenia. Do tej pory używałam wielu kremów i olejków (na noc), ale zawsze było to samo - strasznie zapychały moją cerę. Szukałam więc dalej, aż trafiłam na krem emolientowy firmy Pharmaceris. Oczywiście obawiałam się, że będzie to kolejny produkt nawilżający, który się u mnie nie sprawdzi... Nic bardziej mylnego :)
Używam kremu już ponad 3 miesiące i mogę śmiało stwierdzić, że nie powoduje on zapychania, nie pogarsza stanu cery, wręcz przeciwnie, spełnia swoje zadania, bardzo dobrze nawilża, natłuszcza skórę, nie powoduje alergii ani podrażnień, skóra jest po nim gładka, przyjemna w dotyku, znika uczucie ściągnięcia fakt pozostawia on tłustą warstewkę, ale mi to zupełnie nie przeszkadza, ponieważ przeznaczony jest do używania na noc.

Konsystencja kremu jest dość gęsta, łatwo wydobywa się z opakowania, zapach bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny. Jest jeszcze coś co bardzo mnie cieszy, a mianowicie wydajność, używam go często, a jest go jeszcze bardzo dużo :)

Polecam wszystkim, którzy potrzebują mocnego nawilżenia, natłuszczenia i odżywienia skóry nie tylko suchej, ale również mieszanej, skłonnej do zapychania.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

pierwsza pomoc dla suchej i podrażnionej skóry.

Krem oceniam z perspektywy cery tłustej.

Sięgnęłam po ten krem przy kuracji kremem z kwasem. Pomimo stężenia 5% moja skóra zareagowała bardzo mocno. Wystąpiło podrażnienie, zaczerwienieni, skóra schodziła płatami. Naprawdę nie było za fajnie!

Z doświadczenia wiem, że moja skóra najlepiej regeneruje się sama. Jednak gdy już się sama trochę podregeneruje to chętnie sięgałam po ten krem na noc, od czasu do czasu.

+ ma bardzo gęstą i treściwą konsystencję,
+ nadaje się tylko na noc, ponieważ bardzo silnie natłuszcza. Nie jest to jednak tylko natłuszczenie, ale i nawilżenie. Rano skóra jest bardzo gładka, odżywiona i promienna.
+ krem nakłada się bardzo wygodnie. Nie wchłania się do końca, zostawia po sobie tłustą, jakby oleistą warstwę. Na noc nie powinno to nikomu przeszkadzać.
+ przy swojej ciężkiej konsystencji nie zapycha i nie podrażnia skóry,
+ jest bezzapachowy,
+ ma bardzo wygodne opakowanie - higieniczną tubkę,
+ nie jestem najlepszą osobą do oceniania jego wydajności, ponieważ nie stosuję go regularnie, ale wydaje się, że z wydajnością jest ok, ponieważ niewiele kremu potrzeba na jedną aplikacje,

Generalnie wydaje mi się, że dla skór atopowych i ekstremalnie suchych będzie świetnym kremem do regularnego stosowania, a dla reszty jest świetnym kremem do doraźnego stosowania w pierwszej potrzebie.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013

W niektórych wypadkach jest niezastąpiony!

Podchodziłam do tego kremu bardzo sceptycznie, ale po wycofaniu mojego ukochanego kremu, od jesieni nie jestem w stanie trafić na produkt, który by mi odpowiadał i robi się to już dość problematyczne dla kieszeni.

Poczytałam recenzje i kupiłam. Używam od około miesiąca - w międzyczasie byłam chora, a to dość ważne dla oceny tego kremu.

Używam go na dzień i na noc, bo krem na dzień tej samej firmy wydaje mi się zdecydowanie za lekki na zimę.

Po nałożeniu krem zostawia tłustawą powłokę, która wchłania się po około 10 minutach. Krem ma śmietankową konsystencję, nie jest tępy, łatwo się rozsmarowuje. Ma delikatny, dość świeży zapach.

Na pewno łagodzi podrażnienia i nie ma co do tego najmniejszej wątpliwości - dlatego będzie świetnie sprawdzał sie przy wszelkich przeziębieniach, zaognieniach skóry, przesuszeniach. Jest na tyle delikatny, że można go używać pod oczy i w sypadku suchej, odwodnionej skóry pod oczami zadziała jak cudotwórca. Zmiękcza trochę skórę, łagodzi, nawilża.

Wydaje mi sie, że mógłby lepiej natluszczać - skóra jest w stanie wchłonąć naprawdę ogromne ilości tego kremu i dlatego często stosuję jego grubą warstwę jako maseczkę. Po godzinie znika wszystko i śladu po kremie... Daję mu mocną czwórkę, bo zimą używany w trakcie dnia trochę jednak podkreśla popękane naczynia kwionośne i to mi się za bardzo nie podoba.

Nie sprawdza się też wg mnie jako krem do codziennego używania, np. pod makijaż.

W sumie stosuję go obecnie jako mocno nawilzajacy kompres co kilka dni.

Liczyłam na nawilżenie...

a w końcu sama nie wiem czy coś dał. Krem w użyciu jest fajny, zapach nie jest taki zły, po nałożeniu twarz jest fajnie natłuszczona, krem koi. Przez parę pierwszych dni byłam zadowolona, ale potem zauważyłam że szybko się wchłania, po emoliencie oczekuję jednak że zostawi taką ochronną warstewkę. Rano nie było już po nim śladu i na czole znów napięta skóra. Skończyłam tubkę i nie widzę żeby odżywił moją cerę. Mam wrażenie że jest za słaby. Zmniejsza podrażnienia i wrażliwość skóry, ale nie nawilża jakbym tego chciała

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

jestem na tak

stosowałam go z kremem na dzień i jestem zadowolona. Po użyciu go wieczorem, rano cera była nawilżona, ujednolicona, aż promieniała. Nie uczula, nie zapycha, nie szczypie przy zastosowaniu na okolice oczu. Produkt wydajny, szczególnie, że nie żałowałam go. Produkt warty swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jedno wykończyłam

Dość dobry

Nie da się ukryć że mam już chłodniejsze dni,co za tym idzie nasza cera różnie na to reaguje.W moim przypadku są to przesuszenia głównie na czole i policzkach.Jestem zwolenniczką dermokosmetyków i w tym przypadku zdecydowałam się na ten krem,szukałam czegoś treściwego co ukoi,natłuści i nawilży moją skórę.Miałam obawy że może on zapchać moją mieszaną skórę ale na szczęście tak się nie stało. Stosowałam go tylko na noc zgodnie z jego przeznaczeniem,zdecydowanie nie jest to krem na dzień.Jest to gęsty treściwy krem,pozostawia lekką tłustą warstwę na skórze co tak naprawdę przy stosowaniu na noc nie ma większego znaczenia.
Plusy:
+Wydajny,w ciągu miesiąca zużyłam pół tubki.
+Nie zatyka porów.
+Dobrze nawilża skórę.
+Ma przyjemny delikatny zapach.
+Nie uczula.
Minusy:
-Z bardzo podrażnioną skórą nie da sobie rady,zmywając mocny makijaż podrażniłam sobie powiekę i po zaaplikowaniu tego kremu bardzo piekła mnie skóra.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

rewelacja

Nie jestem zwolenniczką obstawania przy tych samych kosmetykach; lubię próbować nowych rzeczy. Jednak ten krem spowodował, że kupiłam kolejne opakowanie i nie myślę o zmianie na inny. Jest rewelacyjny. Spełnia wszystkie moje wymogi, co do kremu na noc: nawilża, natłuszcza, regeneruje, odbudowuje, cera po nim staje się jednolita, bez zaczerwienień. No i nie zapycha. Jest to absolutnie mój hit.
Poza tym cena jest dużym plusem. Myślę, że nawet droższe kremy mogą spokojnie ustąpić miejsca temu, czego dowodzi opinia mojej 40-stu kilku letniej mamy, która także zachwyciła się tym kremem, mimo stosowania droższych specyfików

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Numer 1!!!

Najlepszy krem, jaki miałam! Jestem zwolenniczką dermokosmetyków do pielęgnacji cery, a Pharmaceris jest moją ulubioną firmą. Stosowałam wiele z ich kremów z serii do cery trądzikowej, naczynkowej, ale ten emolientowy krem jest zdecydowanie najlepszy:-) W ogóle seria Emoliacti jest całkiem udana:-) Mam cerę mieszaną z tendencją do pojedynczych wyprysków. Krem odżywczy nie zapchał mojej cery. Był pomocą dla przesuszonej cery po zimie i okresie grzewczym. Pięknie nawilża i zmiękcza naskórek, ale to krem emolientowy, więc to bez większego zaskoczenia:-) Naprawdę warto go kupić, jest ukojeniem także dla cery naczynkowej (takową mam na policzkach). Nie mam już problemu z suchymi skórkami na nosie, co zawsze było moją zmorą:-P Warto w niego zainwestować:-) Nie pożałujecie;-)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zaskakująco dobry dla wrażliwej

Mam cerę dojrzałą,ze skłonnością do podrażnien. Przeszłam kilka miesięcy temu atopowe zapalenie skóry i od tej pory wybieram wylacznie dermokosmetyki,

Ten krem wspaniale nawilża i wygładza cerę. Lubię jego bogatą konsystencję . Rano czuję napiętą i gładką skórę.

Łagodzi wszelkie podrażnienia. Dla mnie pokonał podobny odżywczy Iwostinu.

Zapomniałam co to łuszcząca się skóra.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

Świetny

Bardzo dobry krem na noc, spełnia wszystkie warunki. Testowany w zimie, kiedy moja skóra robi się naprawdę wrażliwa.
- nawilża
- natłuszcza
- odżywia
- przynosi ulgę po dniu na zimnie, w klimatyzowanym pomieszczeniu
- nie pachnie
- rewelacyjnie spisuje się w duecie z serum z wit. c.
- rano skóra jest w naprawdę dobrej kondycji
- idealny dla cer suchych, wrażliwych