Pharmaceris, E, Emoliacti Neoscope, Emolientowy krem nawilżający na dzień

Pharmaceris, E, Emoliacti Neoscope, Emolientowy krem nawilżający na dzień

Właściwości nawilżające, zmiękczające, wygładzające i natłuszczające kremu zostały osiągnięte dzięki zastosowaniuaktywnych emolientów, które osłaniając skórę jednocześnie stymulują procesy odnowy i regeneracji przesuszonej skóry. Zastosowany w kremie kompleks składników ziołowych pomaga łagodzić podrażnienia. Kompleks peptydowo - ceramidowy stymuluje procesy naprawy uszkodzeń skóry oraz reguluje i przywraca prawidłowe fizjologicznie procesy złuszczania martwych komórek naskórka.

Znakomity i wycofany

Bardzo zła decyzja ze strony Dr.Eris żeby wycofać ten krem. Jak widać po recenzjach był bardzo dobry. Zużyłam jego dużo opakowań, był to mój codzienny krem do twarzy. Dobrze nawilżał i nie zapychał - jako jeden z niewielu kremów na rynku nie miał gliceryny w składzie. Używałam zadowolona przez kilka lat, teraz muszę szukać nowego kremu :( Emoliacti wróć

Mieszane uczucia..

Po 2 probkach zdecydowałam sie na produkt pelnowymiarowy. Nie chce nikogo tu zniechęcic, bo produkt jest naprawdę fajny, nawilza i przynosi komfort skóeze, ale mnie niestety zapchał.. Wiem, wiem, emolienty maja to do siebie ze są natłuszczające i mogą zapychac, sądziłam jednak po tych probkach, ze znalazłam emolient do mieszanej, ale reaktywnej skóry.. trochę skomplikowane połączenie ake tak jest :D zuzyłam na dekolt, szyję i policzki, na środek twarzy stosowałam juz coś innego..

Cudo

Zawsze omijalam aptekarskie kremy, choc sama nie wiem czemu. Gdy w koncu odkrylam, ze moje problemy skorne to wynik parafiny zaczelam szukac zbawcy w aptece. I oto ten krem zostal mi polecony. Poczatkowo sceptycznie, bowiem mam cere mieszana a tu do cery suchej. A jednak-pomogl!! Zwalczylam niedoskonalosci i to mi sie podoba.

Powoli sie konczy i planuje zakupic go ponownie...jednak wszedzie widze nowa serie, ktora w skladzie ma parafine!! I to na drugim czy trzecim miejscu... :/ oj nie fajnie, ale szukam dalej!!

Ogolnie polecam-produkt swietnie nawilza, makijaz sie pod nim spokojnie utrzymal caly dzien, nie podraznia, leczy (w moim przypadku) zmiany tradzikowe. Jest wydajny, starczyl na 3 mc, opis rowniez na plus. Opakowanie mi pasuje, bowiem wole takie niz w sloiczku :)

Ulubiony !

Ulubiony, a został wycofany... cóż- zrobiłam zapas, ale nie wiem co później zrobię... kremjest genialny ! Nawilża, makijaż trzyma się na nim, jakby był bazą. Ratuje moją twarz podczas kuracji Izotekiem.. ;) cena adekwatna do jakości, starcza na ok 2 miesiące codziennego użytkowania. Zapach neutralny;) jest naprawde niezastąpiony .

zawiodłam się

Kupiłam ten krem wraz z wersją na noc. Nocny okazał się być tragedią. Ten jest po prostu poprawny.

Może zacznę od opakowania. Bardzo lubię i buteleczki z pompką i całą estetykę Pharmacerisa. Troszkę szkoda, że nie widać zużycia, ale przy końcówce pompka zaczyna jakby opadać i już wiadomo, że już niedługo krem dobije dna.

Kremik ma lekką konsystencję i snieżnobiały kolor. Wchłania się ,szybko, nie zostawia żadnej klejącej warstwy, nie zapycha. Posiada filtr 20, za co też ma u mnie plus.
Jak na produkt apteczny krem nie jest drogi. W zasadzie każda apteka ma w swojej ofercie produkty Pharmaceris.

Dlaczego więc się zawiodłam?
Jako posiadaczka skóry suchej nie czuję po nim żadnego wręcz nawilżenia. Owszem, wiem, że coś tam na twarz nałożyłam i nawet póki się nie wchłonie (a wchłania się bardzo szybko) czuję różnicę w "nawilżeniu". Ale niestety, wraz w wchłonięciem uczucie to znika, a moja skóra wręcz krzyczy o nawilżenie. Mam nawet wrażenie, że przez ten krem jeszcze bardziej odwodniłam swoją cerę.

Wielki plus za wydajność. Ten kremik to niekończąca się historia. Wystarczył mi na ponad pół roku, a używałam naprawdę wielkie ilości.

Mimo wszystko nie kupię ponownie i nie polecam.

niby dobry ale...

No właśnie, jest już jakieś "ale". Ogólnie krem jest przyjemny w stosowaniu. Duży plus za filtr przeciwsłoneczny. Jak najbardziej nadaje się pod makijaż. Największym plusem jest chyba wydajność, używam od 2 miesięcy a zużycie jest raczej znikome (szkoda, ze nie widać ile kosmetyku się zużyło). Minus jest 1 ale za to dość poważny; mimo suchej, czasami wręcz atopowej, cery, odnoszę czasem wrażenie, że jest za ciężki i zapycha moją cerę. Np. dzisiaj rano się malowałam i buzia była w porządku a po zmyciu makijażu zauważyłam, ze na czole mam już kilka krostek nadających się do wyciśnięcia. Niby jeden minus ale niestety kremu więcej już nie kupię.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Bardzo dobry krem na dzień

Mam skórę bardzo wrażliwą, alergiczną. Moja cera bardzo dobrze tratuje ten krem, jednak kiedy jest bardzo podrażniona to po nałożeniu tego kremu zaczyna piec. Stosuję go bardzo często pod makijaż. Jest lżejszy niż jego odpowiednik na noc. Cera po nim jest nawilżona, nie świeci się. Krem szybko się wchłania.

+ wygodna aplikacja (pompka)
+ Ma filtr 20UV
+ Można go stosować pod makijaż
+ Szybko się wchłania
+ Wydajny

-Przy podrażnionej cerze można doznać uczucia pieczenia

Bardzo przyjemny!

Bardzo przyjemny krem nawilżający! Dobrze się wchłania. Nawilża a nie natłuszcza.Nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha. Ma zadowalającą konsystencję. Dodatkowym plusem jest także opakowanie z pompką, dzięki któremu produkt jest wydajny. Na promocji można go kupić w niższej cenie, ja dałam ok. 24zł. Polecam!!!!

prawdziwe HYDRO nawilżenie

W związku z wysuszającymi preparatami dermatologicznymi, które stosuję, szukałam dobrego kremu nawilżającego z serii hydro, nie tłustego, dobrego pod makijaż z filtrem UV. Krem ten był mi niezwykle potrzebny żeby zachować równowagę na twarzy, żeby uporać się z przesuszonymi skórkami, a zarazem żeby cera nie świeciła się.

+Krem nawilżający Pharmaceris świetnia spełnia swoją funkcję nawilżającą
+ Ma wygodny aplikator
+ Nie uczula
+ Ma filtr 20UV
+ Można go stosować pod makijaż- nie roluje się, nie świeci
+ Ma delikatny, niedrażniący zapach
+ Szybko się wchłania
+ Delikatna konsystencja
+ Wydajny

Używam tego produktu od: 1msc
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Średniak

Ten krem jest dla mojej skóry obojętny. Nie robi jej ani nic dobrego, ani nic złego. Trochę nawilża, natłuszcza, nie podrażnia i nie zapycha porów, ale brak jakiegokolwiek efektu wow. Zostawia na skórze tłustą, świecącą się warstewkę, co mi osobiście nie odpowiada. Ogromny plus za filtr!! Nie kupię go ponownie, ponieważ moja skóra potrzebuje czegoś bardziej nawilżającego i zarazem lżejszego niż ten produkt.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy z przerwami

Świetny krem!

Krem kupiłam oczywiście skuszona opiniami wizażu :)
i nie zawiodłam się :)

+ lekki zapach
+ nawilża skórę (odczuwalnie :) )
+ bardzo wydajny
+ higieniczne opakowanie

- wywołuje lekkie świecenie twarzy, które znika po jakimś czasie - więc nie wchłania się idealnie do matu

EDIT: jest 16.05 a ja dalej używam tej samej tubki - WYDAJNOŚĆ ZDECYDOWANIE NA PLUS (używam dzień w dzień :)

Uwielbiam :3

Krem jest super, bardzo lubię użuwać go w zimne dni. Ten krem stał się i już jest jednym zmoich ulubionych ;) niezastąpionych kosmetyków.

+Plusy
+++skóra jest po nim taka miękka, a z czasem używania zdrowa i lepsza w stanie.
+++natychmiast łagodzi podrażnienia.
++średnio nawilża ale nie ma po nim suchych skórek (niweluje je).
+++wygładza i uspokaja skórę zaczerwienienia i naczynka.
+++jest świetny jako krem ratunkowy lub krem po za mocnym peelingu.
+++nie uczula i nie powoduje wyprysków- uspokaja je.
+++to chyba jedyny treściwy krem jaki znam który nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać.
+++pozostaia przyjemny film na skórze.
+++nadaje się wspaniale pod krem BB.
+++ma ładny lekko cytrusowy zapach.
+++świetna konsystęcja taka "serkowa/musowa".
+++krem się świetnie rozprowadza.
++w miarę szybko się wchłania.
+++bieli twarz po nałożeiu ale to znika po paru sekundach.
+++opakowanie i aplikacja ;), bardzo higieniczne i wygodne.
+++filtr jaki posiada.
++wydajny

-Minusy
-Cena (czasem jest aż bradzo wysoka zawyżona)
-szkoda że nie nawilża lepiej ;( ale i tak jest świetny.
+/-skóra się po nim błyszczy ale to mija po jakimś czasie i jest ładna z naturalnym blaskiem.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy