Isana, Hair, Haarkur Asia (Azjatycka kuracja do włosów)

Isana, Hair, Haarkur Asia (Azjatycka kuracja do włosów)

Azjatycka odżywka - z pantenolem i ekstraktem z kwiatu lotosu - 2 minutowa - dla wymagających opieki i mocno uszkodzonych włosów.
Azjatycka odżywka nie tylko sprawia że włosy nabierają objętości, ale też świecą naturalnym blaskiem. Daje włosom zniszczonym intensywnej opieki i pomaga odbudować.
Wysokiej jakości połączenie azjatyckich składników aktywnych, takich jak kwiat lotosu i wyciąg z białka sojowego wspiera regenerację uszkodzonych włosów. Cenne składniki, takie jak pantenol i białka pszenicy chronią włosy i nadają im objętości. Ponadto nadają włosom połysku i witalności.
Właściwości:
- do włosów suchych
- dla objętości
- wyciąg z kwiatu lotosu
- z pantenolem.

średniak

Mam włosy miedziano-brązowe hennowane,długie ze skłonnością do plątania na długości raczej porowatość średnia przy końcach duża.Raczej cienkie średniej gęstości.

Jak dla mnie ta maska szłu nie robi.Raczej nie kupie ponownie.
Włosy po niej są może trochę bardziej puszyste.
Prawie wcale nie ułatwia rozczesywania co przy moich włosach skłonnych do plątanie jest dużą wadą.
Nie obciąża nawet nałożona prawie od nasady.
Nie posiada silikonów więc raczej na lato niż zimę.
Nałożona pod olej nie spisuje sie wcale lepiej.
Wydajność kiepska.
Cena atrakcyjna.
Skład średni tak jak i działanie.
Opakowanie bardzo wygodne z łatwością wydobędziemy kosmetyk do końca.
Zapach ok choć nie powalający.
Nawilża raczej słabo.
Jak dla mnie średniak,za tą cenę można wypróbować może komuś akurat przypasuje ;)

nie jest zła, ale mogłaby być lepsza

Zachwycona odżywką z olejkami kupiłam i tą. Moim zdaniem jednak do swojej arganowej siostry ta się nie umywa. Owszem, włosy są łatwiejsze do rozczesania, jednak nie na tyle żeby zrezygnować np. z jedwabiu.
W moim przypadku lekko puszyła włosy. Nie podobał mi się też jej zapach ani wydajność. Miałam ją przez ok. 3 tygodnie używając niewielką ilość co drugi dzień.
Na plus na pewno jest cena, oraz to, ze włosy rzeczywiście rozczesują się trochę lepiej.
Dla mnie to typowy średniak, jednak warty swojej niskiej ceny.

Używam tego produktu od: prawie trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 150ml

nie dla kręconych

niezła odżywka do włosów, która pozwala je ładnie rozczesać - ale dla kręconych włosów nie pasuje
producent obiecuje objętość i może to sprawia, że moje włosy po prostu się puszą
odżywka nie poprawia też skrętu, sprawia że są bardziej pofalowane niż kręcone i sianowate
niby są miękkie i gładkie, ale nie są odpowiednio dociążone i to mi nie pasuje
plus, że nie obciąża włosów, jest dość wydajna i tania
polecam raczej dla włosów gładkich

Używam tego produktu od: używałam 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nic nie robi

Produkt bardzo przeciętny, lekko wygładza i ułatwia rozczesywanie, ma słaby skład. Przy tym jest bardzo niewydajne z powody dziwnej konsystencji, która jakby "wsiąka" we włosy. Przy tym ma okropny zapach. na pewno do niego nie wrócę, znam o niebo lepsze odżywki.

słaba

Nie przypadła mi do gustu. Nie poprawia stanu moich włosów nawet na chwilę. Tak na prawdę nie robi nic, poza tym ,że włosy się lepiej rozczesują. Pachnie ładnie, ale co z tego jak nie działą. Jest dobrze dostępna i tania, ale ja już się na nią nie skuszę.

efekt doraźny

Koloryzowanie włosów je przesuszyło,więc szukałam odżywki,która podratuje czuprynę.
Odżywkę nakładam po każdym myciu włosów.Gdy mam czas stosuję ją jak maskę.

+niska cena
+bardzo ładny zapach
+konsystencja (jak balsam)
+rezultat: miękkie,wygładzone i lśniące włosy,które wyglądają zdrowo; dobrze się układają, są puszyste i się nie elektryzują (co jest moją zmorą)
+ułatwia rozczesywanie

-efekt doraźny-muszę jej używać po każdym myciu - odejmuję za to gwiazdkę
-w związku z powyższym szybko się zużywa (na włosach do ramion 1 opakowanie miesięcznie)

Ilość zużytych opakowań: ok.12

chwalę sobie

+ przede wszystkim dodaje objętości tak jak zapewnia producent, włosy stają się wyraźnie grubsze, puszyste, jest ich optycznie więcej
+ przyjemny zapach
- wydajność, niestety wystarcza tylko na kilka użyć

Przeważnie trzymałam na głowie ok 20minut.

doceniłam, gdy jej zabrakło

kosmetyk stosuję jako odżywkę, po myciu trzymam 2-3 minuty, następnie spłukuję.

włosy po niej są mięsiste, gładkie i ujarzmione. w pełni doceniłam jej działanie, gdy się skończyła i użyłam innej odżywki - natychmiastowy "pusz" na głowie. polecam, dla moich włosów ma dobroczynne działanie.

odejmuję pół gwiazdki za małą objętość i wydajność - w 2 tygodnie zużyłam całe opakowanie (ok. 7 myć)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

niewypał

Gdzie ta objętość? Gdzie ten naturany blask?
Odżywka nie robi z włosami nic, może trochę zamyka łuski, ale wcale nie ułatwia ich rozczesywania. Moje włosy są suche i zniszczone na końcach, myślałam że otulenie ich silikonami ułatwi rozczesywanie, ale nic z tych rzeczy ! Zużywałam ją na siłę z mamą w połączeniu z Pantene Intensywną Regeneracją.
Okropna jest i na pewno do niej nie wrócę.
Pół gwiazdki za ładny zapach.

Ślicznie pachnie

Zachęcona dobrymi opiniami o tej masce postanowiłam ja kupić 2 miesiące temu. Prawie całe opakowanie za mną, więc chyba czas na recenzję :)

+ Na początku zapach - genialny, przyjemny, aż chce się ją nałożyć!
+ Konsystencja gęsta, dobrze się nakłada na włosy, ilość zależy od włosów - nakładam dość dużo, a opakowanie jeszcze nie jest puste!
+ Opakowanie dość higieniczne, z miękkiego tworzywa więc łatwo się ją wyciska z tuby. No i można ją postawić na półce.
+ Włosy są nawilżone, świetnie się układają, pięknie pachną do następnego mycia. Bajka!

Produkt wart swojej ceny, tym bardziej, że obecnie trwa promocja na produkty Isany i już zaopatrzyłam się w kolejną :)

Nawilża, wygładza i bez puszenia daje efekt push up :)

Moje włosy były rozjaśniane, suche, łamliwe. Szukałam jakiejś maski do włosów, która nie będzie droga, a maska jak maska, ma nawilżać. Postanowiłam, że kupię tą niedrogą maskę azjatycką. Jest to maska zawierajaca np. kwiat lotosu, a takie kosmetyki robione z roślin azjatyckich często są chwalone. Postanowiłam, że ją wypróbuję. Efekty były niesamowite, włosy mimo, że dostały objętości to nie puszyły się, był jednoczesnie wyładzone i push up :) Zauważyłam, że są też zdrowsze i mniej się łamią. Trzymałam tą maskę zawsze około 20 minut, czasem ponad godzinę. Maska jest bardzo dobra dla włosów suchych, polecam :)

Plusy:
- nie przetłuszcza
-włosy wyglądają długo świeżo za sprawą efekty push u
-wygładza
-regeneruje
-włosy wyglądają zdrowo i po kilku użyciach stają się zdrowe
-niska cena

Minusy:
-mało wydajna
-mało wydajna

Bardzo przyzwoita

Niedroga pielęgnacja włosów.

Spisuje się znakomicie, idealna konsystencja, głęboko nawilża, odżywia włosy. Doskonale się po niej rozczesują. Efekt pielęgnacyjny porównywalny, a nawet lepszy od drogich odżywek.Jedyny minus, troszkę przyspiesza przetłuszczanie włosów, może dlatego, że mam delikatne, cieniutkie włoski.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego