Avon, Naturals, Red Rose & Peach, Moisturizing Body Whip (Nawilżający mus do ciała `Kwiat róży i brzoskwinia)

Linia Naturals poszerzyła się o świąteczne musy do ciała oparte na bazie naturalnych składników. Kremowe balsamy o puszystej konsystencji nie tylko odpowiednio zadbają o skórę, odpowiadając na jej potrzeby, ale również dostarczą zmysłom przyjemności. Produkty dogłębnie nawilżą i zrewitalizują zmęczoną skórę, a także poprawią jej kondycję. Po zastosowaniu skóra będzie miękka, gładka i ukojona. Nawilżające właściwości i piękne zapachy musy zawdzięczają swoim delikatnym formułom opartym na bazie naturalnych składników. Musy otulą ciało kuszącymi aromatami pełnymi słodyczy.

Wspaniały <3

Ma piękny zapach, wspaniałą konsystencję i super nawilża <3

Plusy :
+ nawilża.
+ piękny zapach.
+ konsystencja.
+ cena.
+ dobrze się wchłania.

Minusy :
- nie wiem jak u was, ale u mnie w opakowaniu jest strasznie dużo wody.. :/

Używam tego produktu od: 7 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe.

ULUBIONY KOSMETYK DO PIELĘGNACJI CIAŁA

Uwielbiam to masło. Ma przepiękny zapach, można się nim narkotyzować cały dzień. Ma lekką konsystencję, własnie takiego musu. Szybko się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną i super gładką. Jest wydajny i ma przystępną cenę. Serdecznie polecam, mój nr 1 wśród balsamów/maseł/musów do ciała :)

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Jeden z najlepszych balsamów do ciała jakie używałam

Dostałam ten produkt od mamy, która bardzo lubi kosmetyki z Avonu. Użyłam raz i się zakochałam.

+ cudowny zapach
+ przyjemna, lekka, kremowa konsystencja
+ praktycznie opakowanie (lubie balsamy w \'słoiczku\')
+ dobrze się go rozprowadza
+ dobrze nawilża, skóra jest przyjemna (gładka, miękka w dotyku)
+ dobrze się wchłania, utrzymuje się długo na skórze (balsamuje się zawsze wieczorem, gdy kładę się spać i potem jak wstaje rano dalej czuje nawilżone ciało po tym balsamie)
+ nie klei się jak inne balsamy

- szybko się kończy gdy używa się go codziennie na całe ciało (mało wydajny)

Co do ceny trudno powiedzieć - ogólnie nie należy do tanich ale bardzo często te balsamy można spotkać na promocji.

Mimo wszystko warto wypróbować :)

Plusy:
- dobrze nawilża
- skóra staje się przyjemna w dotyku
- ma fajna konsystencję
- dobrze się wchłania
- ładnie pachnie
- praktyczne opakowanie
- cena

Minusy:
- mało wydajny

Ogólnie bardzo lubię kosmetyki do ciała z Avonu ponieważ zawsze działają tak jak obiecuje producent, albo mam takie szczęście i wybieram same najlepsze;-). Natomiast jedyną wadą tego musu jest to, że bardzo szybko się kończy:-(.
POLECAM!

nawet przyzwoity

Miałam ten mus jakiś czas temu, skusiłam się na niego bo bardzo uwielbiam ten zapach &quot;Róża i brzoskwinia&quot;, tylko szkoda, ze już nie produkuja tej mgiełki zapachowej...ale cóż...wrócę jednak do musu- bardzo wydajny, po przystępnej cenie, zapach piękny, konsystencja kojarzyła mi się z taką gęstą ubitą śmietaną :-) :-) :-) szybko się wchłaniał, zapach utrzymywał się dość długo, ale muszę dać minusik za nawilzenie- którego moja skóra nie doswiadczyła zbyt długo. wolę bardziej nawilżające kosmetyki.

Używam tego produktu od: miałam go pół roku temu

taki sobie

Skusiłam się z ciekawości. Raczej nie przypadł mi do gustu
+ przyjemna konsystencja (choć trochę dziwna - kosmetyk jest tak jakby śliski i czasem nie nabiera się odpowiednia ilość)
+ niska cena (ale tylko w promocji)
+ skóra po aplikacji (po prysznicu po którym prawie zawsze mam lekko napiętą skórę) jest gładka, miękka, nawilżona

- niestety dla mnie dyskwalifikującym jest fakt, że mus (pomimo, że według nazwy powinien być lekki) nie wchłania się do końca, pozostawiając na skórze film, czego wręcz nienawidzę
- dla mnie zapach nie jest zbyt przyjemny

Co do opakowania, to jestem neutralna. Z jednej strony mało higieniczne, z drugiej strony mnie osobiście to nie przeszkadza (tylko ja go używam). Poza tym pozwala wydobyć kosmetyk z samego dna.

Cóż, spróbowałam, raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: męczę już jakiś czas

średniaczek

Mus ładnie i trwale nawilża, jednak pozostawia niestety lepki film na dość długo. Szczerze mówiąc spodziewałam się także ładniejszego zapachu, a ten nie powala na kolana. Jednak swoje podstawowe zadania spełnia dobrze więc dostaje 3,5 gwiazdki;)

fajny, ale bez szału

Mus ładnie pachnie i nawilża, ale jak dla mnie niewystarczająco. Niestety, zapach szybko się ulatnia. W sumie jest taki sobie - przeciętny. W sumie nie żałuję jego zakupu, ale trudno mi powiedzieć, czy go powtórzę - jest dobry na lato, ale w okresie jesienno-zimowym moja skóra potrzebuje większego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszy

Lekka nawilżająca chmurka.

Jeszcze musu do ciała nie używałam,a trudno znaleźć coś w drogeriach,bo chciałabym przetestować inne produkty tego rodzaju.
W Avon zapłaciłam za niego 50 gr,ponieważ jestem konsultantką i mam takie małe przywileje.

ZALETY:
-zapach słodki,różany i bardzo miękki-nie drażni
-konsystencja puszku,bardzo kremowa i lekka
-szybko się wchłania i sprawia,że skóra jest nawilżona przez pół dnia
-rozprowadza się go bardzo miło
-opakowanie duże,poręczne i wydajne
-podoba mi się ogólnie wygląd,ładnie prezentował się na mojej szafce

Wady:
-nawilżenie nie jest takie długotrwałe

Szkoda,że mi się skończył.Pod koniec moja mama ukradła mi ten musik i używała go na ręce.Też bardzo go sobie chwali.

Używam tego produktu od: używałam go 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Nie klei, ładnie pachnie, przyjemna konsystencja

Plusy:
- ładny zapach
- przyjemna konsystencja musu
- nie klei się tak mocno jak inne balsamy
- tani
- wydajny

Minusy:
- zapach nie utrzymuje się długo

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml

Taki sobie

+ opakowanie, bardzo ładne
+ cena - kupiłam w promocji za 10,90 lub 9,90
+ zapach - przyjemny, jednak utrzymuje się krótko
+ konsystencja
+ wydajny
+ szybko się wchłania

- nie nawilża wystarczająco (przynajmniej w moim wypadku)
- skóra lepi się po użyciu

Ogólnie:
na tle swojego kolegi (Mleko i Miód) wypada dość słabo. Jeśli nie macie wymagającej skóro to myślę, że się sprawdzi. Jednak ja nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: męczę kilka miesięcy na przemian z innymi

Moja rewelacja :)) jeśli chodzi o Avon Naturals

- idalny ,cudowny ,różany zapach
- dobra balsamiczna konsystencja
- szybko wsmarowuje się w skórę
-jest wydajny -utrzymuje swój zapach dosyć długo
- rewelacyjnie nawilża ,nie wysusza skóry (przynajmniej w moim wypadku)

Używam tego balsamu jako kremu do rąk,gdyż w takim celu go nabyłam :)

-Kupiłam w korzystnej cenie-9,90

- trochę za drogi ,ale mimo to warto go mieć:); w drogeriach można kupić inne o wiele tańsze ,ale czasem przecież można sprawić sobie chwilę przyjemności :)

Polecam jako nowy użytkownik i jako konsultantka:)

Spróbowałam raz i wiem że na jedym kremie tego typu nie poprzestanę

Mam także z tej serii balsam Mleko i miód :)