L'Oreal Paris, Elseve Total Repair 5, Instant Miracle (Natychmiastowa kuracja regenerująca)

Natychmiastowa kuracja regenerująca dla Twoich włosów.
- głęboka odbudowa na poziomie komórek.
Podczas aplikacji ultradelikatna formuła produktu, wzbogacona odbudowującą pre-keratyną, otula włókno włosa, natychmiast wnika wgłąb, aby go intensywnie odbudować.
- natychmiastowa transformacja struktury włosa.
Natychmiast po zastosowaniu włosy są jak odmienione. Całkowicie odbudowane stają się głądkie, niewiarygodnie miękkie i jedwabiste w dotyku.
Potwierdzone rezultaty:
- odbudowane włókno włosa,
- witalność,
- miękkość,
- odporność,
- połysk.
Tylko 60 sekund - natychmiastowy efekt.

Cena: 20zł /200ml
/m/

Tak dobry jak kosmetyki z linii loreal proffesionnel dla fryzjerów . polecam każdej koleżance i wszystkie są zachwycony po jej użyciu . Trzeba jedynie uważać aby nie nakładać na skalp ponieważ może obciążyć włosy przez co szybciej się przetłuszczają.

Ilość zużytych opakowań: 8 200ml

Jestem zadowolona z tej odzywki natychmiastowej. Wlosy sa po niej miekkie,gladkie,odzywione, latwo je rozplatac oraz ma przepiekny zapach. Jedyny co moze odstraszac to cena produktu, ale jak jest na promocji to mozna dac to 5-6zl wiecej od zwyklej odzywki i sie przekonac samemu.

Uzywalam cala serie total repair 5. Szampon, odzywke, natychmiastowa kuracja, maseczke oraz serum na wlosy.

Używam tego produktu od: Ponad miesiac

super

Idealny produkt do przesuszonych i puszących się włosów!
Super wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie, pięknie pachnie i wystarcza na długo. Produkt stosuje od ok. 3 lat i jestem zachwycona! Nie obciąża włosów jak niektóre odżywki wygładzające.

plusy:
+wygładza włosy
+pięknie pachnie
+wystarcza na długo
+włosy są lśniące i miłe w dotyku
+można od razu spłukać

minusy:
-cena

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: pięć

Bardzo dobra

Maske kupilam gdy zaczynalam wlosomaniactwo. Mialam wrecz obsesje, ze mam zniszczone wlosy i kazdy to widzi, chociaz ani razu byly farbowane. Efekty zauwazylam, po kilku zastosowaniach gdy kolezanki zaczely ciagle chwalic, ze sa miekkie i bardzo sie blyszcza. Fakt zauwazylam roznice tez, gdy sie spogladalam w lustro i na stare zdjecia nawet gdy plotlam wlosy w warkocz i go nie wiazalam same sie rozplatywaly. Uzywalam produktu tylko na dlugosc wlosa, omijalam skore glowy i trzymalam 60 sek. :3

Mam zamiar wrocic do niej iz zaczelam farbowac wlosy i teraz naprawde potrzebuja dobrej pielegnacji, mam nadzieje, ze zdziala cuda jak po przednio ^^

Używam tego produktu od: 2 lata temu

dobra kuracja

Co mi bardzo odpowiada to fakt, że trzeba tylko minutę trzymać kurację. Ponadto jest wydajna a włosy faktycznie lśnią, nie są obciążone. także co 2 mycie można śmiało używać. Tubka wygodna. polecam super zapach, włosy są lejące po zastosowaniu.

Rewelacja!

Pokochałam ją! Przy którymś malowaniu włosów przesadziłam z czasem trzymania farby na głowie :( Efekt? Popalone, jakby pofałdowane końcówki, suche, zniszczone... Ta maska uratowała je przed obcięciem, a zależało mi na tym bardzo...

Na plus:
*Błyskawiczne wchłanianie, jednak ja po każdym umyciu(czyli mniej więcej co 2 dzień) trzymałam ją jakieś 10-15 min na włosach
*łatwo się ją spłukuje
*cudownie pachnie,włosy po zastosowaniu też, jak po wyjściu od fryzjera:)
*wygładza włosy, stają się one takie... sypkie :)
*no to był lek na moje końcówki, które po każdym użyciu wyglądały jak zdrowe!
*poręczne opakowanie, które można obciąc aby wygrzebać resztki :p
*dośc wydajna, mi wystarczyła na ponad 2 m-ce przy stosowaniu co 2 dzień
*fajna konsystencja

Na minus:
*jedynie cena, mogłaby być trochę tańsza.

POLECAM, POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Nic nie robi niestety..

Właśnie zużyłam całe opakowanie tej odżywki więc mogę się wypowiedzieć co do jej działania na włosy.Moje włosy są farbowane,ze skłonnością do przetłuszczania się,lecz teraz przeżywają jakiś zły okres,wypadają garściami,puszą się i są przesuszone.Szukałam czegoś co porządnie je nawilży i da im porządną dawkę silikonów.W bootsie wygrzebałam tą odżywkę,kosztowała nie tak mało bo ok 6 funtów.Jedna tubeczka starczyła mi na ok 6-7 użyć,więc szczycić nie ma się czym.Liczyłam że poużywam jej nieco dłużej niż tydzień.Trzeba jej sporo nałożyć na włosy.Ja zawsze zostawiałam ją pod prysznicem na ok 10 minut na włosach.Cudów niestety nie zdziałała.Mam wrażenie że moje włosy wyglądają dokładnie tak samo jak i przed kuracją tą odżywką.Nie są wspaniale nawilżone,odżywione,puszą się dokładnie tak samo jak i przedtem.Do tego koszmarnie się plączą;/ Nie zauważyłam też blasku na moich włosach.Szkoda:( Nie wrócę do niej ponownie niestety..

Używam tego produktu od: mialam ok 2 tygodnie,własnie skończyłam
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

uwielbiam

Rewelacyjny kosmetyk!
Po pierwszym użyciu włosy stają się bardziej miękkie, gładsze i lepiej się układają. Ponadto ładnie pachną :) Wystarczy pozostawic na minutę bądź dwie i efekt gwarantowany :) Przy niemal codziennym użyciu starcza mi na miesiąc. Często jest w różnych drogeriach na promocji, więc można go kupic i za 13 zł. Polecam

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chyba nigdy nie przestanę jej uzywać!

Ta kuracja jest lekiem na moje włosy. Pierwszy raz miałam z nią styczność, gdy dostałam próbkę w mojej drogerii. Od tamtej pory używam kuracji po każdym myciu. Kuracja Nie obciąża moich włosów, nadaje im świetny zapach, a włosy są błyszczące i sypkie. Mimo, że kuracja jest mało wydajna i szybko się kończy, świetnie działa na moje włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

zawsze do niej wracam

Ten kosmetyk stosuję od ponad roku, nawet jak pokusi mnie żeby kupić coś innego, nowego to i tak wracam do tej kuracji. Minusów nie dostrzegam, za to są same plusy:
- włosy są idealnie gładkie i odżywione,
- kuracja nie powoduje obciążania włosów,
- nie przetłuszcza włosów,
- szybka w stosowaniu - po spłukaniu szamponu nakładam na całą długość włosów i po prostu spłukuję,
- włosy dobrze sie układają,
- nie przesusza moich rozjaśnionych włosów,
- za tak niską cenę efekty naprawdę sa zdumiewające.
Bardzo lubie i polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad roku

HICIOR !!! :)

Pierwszy raz wypróbowałam tą kurację, znajdując w gazecie próbkę i natychmiast się w sobie zakochaliśmy.

Nie wierzyłam w to, że z moich puchatych, nieokiełzanych włosów może coś wyjść jeszcze dobrego, a jednak ;)

PLUSY

- ZAPACH CUDOWNY

- WYGŁADZA, NAWILŻA BEZ OBCIĄŻANIA

- EFEKT NAPRAWDE SPEKTAKULARNY ZARAZ PO UŻYCIU ( niczym od fryzjera)

- POTRAFI SPRAWIĆ ŻE NIE MOŻLIWE DO ODRATOWANIA WŁOSY, BEZ INTERWENCJI NOŻYCZEK ODZYSKAJĄ SWOJĄ ŚWIETLNOŚĆ

MINUS
- mało wydajny jak na moje długie do połowy pleców włoski wystarcza jedno opakowanie na 1 miesiąc

Polecam Wam jak własnej rodzinie ;)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 12 całych 13 - ste w trakcie ;)

cudo

Moje zniszczone i zazwyczaj splątane po myciu włosy po użyciu są miękkie, gładkie, dobrze się układają i są łatwe do rozczesania. Niestety cena w stosunku do wydajności jest zbyt wysoka.