Ziaja, Bio Olejki, Masło do skóry suchej, zniszczonej z olejkiem z awokado

Ziaja, Bio Olejki, Masło do skóry suchej, zniszczonej z olejkiem z awokado

Zapewnia skórze prawidłową lipo - regenerację. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.
Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka. Ma przyjemny, subtelny zapach.

Fajny produkt

Ma faktycznie dość przyjemny zapach
Gęsta, maślana konsystencja jest całkiem w porządku
Wyraźnie natłuszcza skórę. Natłuszcza, nie nawilża bo rozróżniam te dwie kwestie.
Nawilża odrobinę, ale nie mogę powiedzieć że wcale a gdy robi się chłodniej mocniejsze natłuszczenie skóry jest według mnie pożądane,więc powiedzmy że działanie natłuszczające tego produktu to zaleta.
Nawet nieźle się wchłania. W porównaniu np: do Ziaja Mleczko do ciała dla skóry bardzo suchej, podrażnionej bio olejek arganowy to wręcz rewelacyjnie
Uczucie komfortu nawilżonej skóry utrzymuje się ok 4-6 godzin, ale ja wymagam aby było to co najmniej 12 godzin, a najlepiej 24 jak w balsamach i masłach do ciała Burt’s Bees albo Nuxe. No ale wysokiej jakości masło, czy balsam do ciała fantastycznej, naturalnej marki Burt’s Bees którą tak lubię kosztuje dwanaście funtów a nie dwanaście złotych więc oczywiste, że jakość polskiego produktu będzie niższa.

uwielbiam ten delikatny zapach

Można zarzucić producentowi, że zbyt optymistycznie podszedł do nazwy produktu. Nie jest to wszakże treściwe i gęste masło, ale bardzo dobry krem do ciała.
Nie potrafię powiedzieć, czy poradzi sobie z bardzo mocno przesuszoną skórą i jednocześnie podrażnioną, bo takiej nie mam. Ale znakomicie sprawdza się przy pielęgnacji skóry normalnej.
Bardzo lubię go używać, jest delikatne, pięknie pachnie. Jest to taki subtelny, trochę mydlany zapach. Nie pozostaje na skórze zbyt długo i to mi odpowiada. Świetnie się wchałnia, niema obaw że wytłuścimy wszystko wkoło.
Skórę pozostawia dobrze nawilżoną.
Do opakowania nie mam nic do zarzucenia, może jedynie ta czarna nalepka mogłaby być w jasniejszym kolorze.
Cena ideał.

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

bardzo fajny

Bardzo fajne i niedrogie masło.
Opakowanie bardzo poreczne, mozna wydobyć calutki produkt. Zapach delikatny, nienachalny, na ciele jakoś długo się nie utrzymuje.
Cena równiez bardzo przyjemna.
Ale to za co lubie to masło to nawilzenie. czy to używam go zimą, czy latem( wtedy tylko na suche miejsca) , to genialnie nawilza. Skóra na cały dzień jest miekka, aksamitna nawilzona. Kosnystencja lekkiego masełka szybko sie wchłania i nie pozostawia lepiacej sie warstwy.
Zdecydowanie kupię ponownie.

Plusy:
-tani
-gęsty i tłusty
-dobrze nawilża moja suchą skórę
-ma ładny delikatny zapach
-nie zapycha
-dobre opakowanie

Minusy:
jak dla mnie brak

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Szczerze polecam!

Same plusy:

- miły nienachalany zapach
- przyjemna konsystencja gęstego balsamu (nie jest to zbite masełko, mimo nazwy)
- szybko się wchłania
- nawilża na długo
- odżywia i lekko natłuszcza skórę, ale bez pozostawiania lepkiej warstwy
- przy regularnym stosowaniu skóra wygląda naprawdę ładnie, jest zadbana i nawilżona
- ładny, wygodny i poręczny słoiczek
- niewysoka cena
- polski produkt

Bardzo dobry produkt Ziai. Używam również innych kosmetyków z serii z olejkami i też są świetne. A to masło na pewno jeszcze kupię. Brawo Ziaja!

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik 200 ml

fajne

To masło spełnia wszystkie moje wymagania co do balsamów do ciała. Nawilża, natłuszcza. Jest wydajne. Dobrze się wchłania i rozprowadza. Cena ok.
Zapach przyjemny.

dobry, ale..

Krem bardzo fajnie i dogłębnie nawilża skórę. Pozostawia delikatny film, ale raczej \'nieszkodliwy \' ;p, tj nie lepi się, nie roluje.. Krem posiada bardzo ładny zapach.
Ogólnie posiada tylko jeden minus, przez który muszę odjąć mu aż dwie gwiazdki.. Niemiłosiernie zapycha pory! Krem nadaje się np. na lato, po intensywnym opalaniu, ale na co dzień zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

fajne

Pilnie potrzebowałam balsamu, pod ręką miałam zwykły sklep. Zaciekawiona wybrałam ten balsam.

+ miła konsystencja i zapach
+ fajnie nawilża

Trochę szybko schodzi, a nie jest tani.

Myślę, że warto.
Przetestowałam całą serię.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Bardzo fajne masło

To drugie masło jakie kupiłam firmy Ziaja. Najpierw miałam kakaowe, której jest bardzo fajne, ale że na ramionach mam zawsze suchą skórę z krostkami chciałam coś, co może być mocniejsze.
Wydaje mi się, że to masło takie właśnie jest. Konsystencja jest gęsta, ładnie pachnie, ale nie jest to tak mocny zapach jak ma masło kakaowe. Dobrze się wchłania. Ja używam zawsze na noc, kilka minut (ok 2 ) zostawiam jednak zanim ubiorę piżamę. Dobrze nawilża, rano czuć, że moja skóra jest nawilżona. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jak na razie ciągle pierwsze opakowanie

Bardzo dobry choć nie wybitny

Zachęcona zawartością oleju z awokado i oliwki europejskiej zakupiłam i pognałam do domu testować na swojej smaganej słońcem i wiatrem skórze. Konsystencja niby masła ale mogłaby być bardziej gęsta. Zapach bardzo przyjemny, awokado i oliwka idą na pierwszy ogień choć można wyczuć lekko chemiczną woń. Kosmetyk dobrze się wchłania, pozostawia skórę delikatnie natłuszczoną, pachnącą. Rano mogłam wyczuć jeszcze zapach awokado. Co do jego właściwości skóra po użyciu jest aksamitnie miękka, bardziej jędrna ( producent tego oczywiście nie obiecuje ale odpowiednio nawilżona skóra zdaje się być bardziej jędrna, elastyczna ). Jako że spiekło mnie ostatnio słońce to używałam kosmetyku jako koła ratunkowego w celu zapobieżeniu nadmiernemu wysuszeniu i tutaj sprawdził się na medal. Jedynym minusem ( sporym niestety ) samego kosmetyku jest Methylparaben, Ethylparaben i Fenoksyetanol w składzie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni