Dove, Purely Pampering Coconut Milk & Jasmine Petals, Shower Gel (Rozpieszczający żel pod prysznic) (stara wersja)

Pora na chwilę prawdziwej harmonii. Otocz swoje ciało słodkim zapachem mleczka kokosowego i eterycznymi nutami płatków jaśminu, zapewniając swoim zmysłom kojącą terapię. O piękną skórę i jej odpowiednie odżywienie zadba formuła NutriumMoisture.

Uczula :(

Żeli pod prysznic Dove nie darzę zbytnią sympatią, ale promocja i brak czegokolwiek innego w domu skusiły mnie do jego zakupu. Niestety, nie dane mi było zbyt długo go używać, ponieważ pojawiła się wysypka, mimo że przy innych żelach tej firmy wszystko było w porządku :(
Ponadto:
- słabo się pieni
- bardzo słabo się spłukuje
+/- zapach jest ok, ale nie powala
+/- cena niezła, ale tylko po promocji

tylko zapach

Jako wielbicielka kokosowych i orzechowych smaków i aromatów często sięgam po kosmetyki tego typu. Dove jest marką nie na moją kieszeń, ale dostałam ten żel na urodziny, więc jest mi dane to wypróbować i ocenić.

[-] jako płyn do kąpieli nie tworzy zbyt dużej piany
[-] jako żel pod prysznic również praktycznie nie tworzy piany
[-] wszystko, co z Dove jest drogie, więc testuję tę markę tylko dlatego, że dostaję produkty w prezencie, a jakością też nie powala, więc tego nie żałuję
[-] niepieniący się żel = niewydajny żel = większe zużycie = dłuższa kąpiel = strata czasu (nie lubię się taplać dłużej, niż przewiduje proces podstawowego mycia)
[-] średnio dobrze myje, a przynajmniej przez brak piany takie sprawia wrażenie

[+] klasyczny, delikatny design Dove mi się zawsze podobał
[+] lubię ich butle, dobrze się domykają i mają śliczny kształt
[+] nie uczula, nie drażni, łagodnie obchodzi się ze skórą odparzoną/owrzodziałą/po depilacji
[+] zapachowo jestem oczarowana, zwłaszcza, gdy stosuję jako płyn do kąpieli (niestety nie utrzymuje się on na skórze dłużej niż paręnaście minut)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Szału nie ma

Zapach jak na mój gust zbyt mdły, nawet na zimę....Natomiast wydajność i konsystencja były świetne.To pierwszy żel który tak długo gościł w mojej łazience.
Wymywał dobrze zapachy z całego dnia, na pierwszy rzut oka nie wysuszał skóry, natomiast po wyjściu z kąpieli skóra lekko się czerwieniła- przez SLS, po zastosowaniu balsamu było jeszcze do przejścia, ale bez już gorzej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

Zdecydowanie polecam ten żel od prysznic firmy Dove, jak i każdy inny produkt, od balsamów po ciała po mydełka. Ten żel jest świetny, bardzo wydajny, pięknie pachnie i pieni się, jest delikatny i kremowy, nie podrażnia. Idealnie nadaje się kiedy skończy się pianka do golenia, odrobina na nogi i działa nawet lepiej od pianki.

plusy
*wydajnosc
*zapach
*nie podrażnia

minusy
*cena (jest dosyć wysoka, ale warto tyle zaplacic)

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Rozczarowanie

Trudno mówić o odżywieniu - żel zostawia na skórze dość gęsty film, dla mnie za gesty i za sztuczny. Ale jakoś głębiej nie wnika i nie nawilża sam z siebie. Fakt, ze nie przesusza.
Zapach w drogerii był o wiele przyjemniejszy niż na żywo. W końcu zmieszałam go z innym, dość mocnym slsowym i jakoś zmęczyłam.

Używam tego produktu od: 2 m-ce :)
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

mój zapach i tyle :)

Żel pod prysznic ładnie pachnie. Posiada ładne i estetyczne opakowanie. Cena produktu jest zachęcająca.
Kosmetyk fajnie sunie po ciele po prysznicu zostawia skórę pachnącą na długo a zapach kokosa i jaśminu niesie się po całej łazience. Zel jest dobry i skuteczny i tyle. Nie wiem czy kupie ponownie może za jakiś czas.
Na rynku jest dużo ładnie pachnących żeli , które zamierzam wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 500 ml

Warto

Żel kupiłam by sprawdzić czynie kłamią w reklamie :) . No i …. Nie kłamią. Skóra po umyciu jest bardziej gładka i miła w dotyku, a zapach co się rzadko zdarza utrzymuje się po myciu. Choć wąchając go w sklepie nie byłam nim zachwycona – mleczko kokosowe i jaśmin – mojemu TŻ bardzo się podoba. Kupiłam w promocji za około 6 zł, gdy jeszcze na taką trafię chętnie wypróbuje też inne zapachy. Nawet dobrze się pieni.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Piękne ujęcie delikatności.

Marka Dove jak zwykle mnie nie zawiodła - również wtedy, gdy po raz pierwszy natrafiłam na żel pod prysznic o zapachu jaśminowo-kokosowym. Po pierwszym, jak i po dwudziestym użyciu byłam jednakowo zadowolona z zakupu produktu. A dlaczego? Oto kilka powodów:
- niebiański zapach,
- trwałość zapachu na skórze, zupełnie jakby był balsamem,
- wspaniała konsystencja,
- przyjemność użytkowania, na co wpływa mnóstwo piany [ ;) ],
- wydajność,
- ładne opakowanie produktu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże i 1 małe opakowanie

Trzyma poziom.

Żele pod prysznic Dove to moje ukochane produkty drogeryjne pod prysznic, do tej pory nie spotkałam lepszej jakości. Wersja kokos + jaśmin trzyma poziom, oczywiście jest bardzo przyjemny w użyciu zwłaszcza podczas wieczornych kąpieli.

<b>Konsystencja:</b> bardz0 gęsta i bardzo kremowa.

<b>Zalety:</b>
*przede wszystkim świetnie myje ciało czyli spełnia swoje główne zadanie
*dodatkowo nawilża i pielęgnuje skórę - to bardzo rzadka cecha żeli pod prysznic
*przyjemnie i bardzo intensywnie pachnie - nie ma to raczej nic wspólnego z kokosem, jest to zapach kwiatowo-mydlany, bardzo długo utrzymuje się na skórze i po prysznicu pachnie nim cała łazienka
*bardzo wydajny
*dobrze się pieni
*jak na taką jakość cena jest niska, poza tym często można je spotkać na promocji
*łatwa dostępność
*fajny desin opakowania
*w składzie olejek słonecznikowy i ekstrakt z kokosa

<b>Wady:</b>
*zatrzask butelki bardzo ciężko się otwiera co doprowadza mnie i moje paznokcie do szewskiej pasji
*ciężko wydobyć resztki produktu z opakowania
*zawiera SLS

Świetne produkty do których ciągle będę wracać. Chętnie przetestuję inne wersje zapachowe, bo cały czas wychodzi coś nowego :) Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 500ml

Rewelacja !

Uwielbiam żele Dove, również ten przypadł mi do gustu !
Cudowny zapach,
idealna, kremowa konsystencja,
cena,
nawilżenie skóry,
wydajność.

Minusów nie dostrzegam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Spowodował wysypkę

Skuszona fajnym zapachem kupiłam ten żel.
Niestety po jakimś czasie na moim dekolcie pojawiła się wysypka w postaci licznych czerwonych krostek.
Na początku nie wiedziałam co jest powodem.
Pomyślałam w sumie o tym żelu, więc odstawiłam go i po tygodniu wysypka zniknęła.

Musiałam niestety jeszcze ponad połowę opakowania użyć jako mydło do rąk.

Minusem również jest to, że słabo się pieni i jest &quot;ciężko spłukiwalny&quot;. Zostawia nieprzyjemny dla mnie film.

Muszę przyznać, że to nie jest mój pierwszy kosmetyk z Dove, który spowodował u mnie uczulenie.

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: butelka 500 ml

ŚWIETNY

Zdecydowanie rozpieszczający :)
Super żel o wspaniałym zapachu,zaraz po otwarciu piękny zapach kokosu unosi się w całej łazience.
+nawilżenie
+dobrze się pieni
+zapach fenomenalny
+długo utrzymuje się

Jak dla mnie nie ma żadnych minusów

dostępność w różnych wariantach ilościowych
i częste promocje jeszcze bardziej zachęcają do zakupu

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania