Ziaja, Bio Olejki, Mleczko do ciała z olejkiem arganowym

Ziaja, Bio Olejki, Mleczko do ciała z olejkiem arganowym

Cena PLN 11.00

Delikatnie natłuszcza i zmiękcza nawet bardzo suchą skórę. Przywraca równowagę hydro - lipidową naskórka. Działa poprzez intensywną regenerację. Wyraźnie zmniejsza nadwrażliwość skóry.

Dobre mleczko nie jest złe

Lubię większość balsamów do ciała z Ziaji bo są treściwe, nie jakaś woda. Fajnie się wchłaniają i pozostawiają delikatną powłokę, taką przyjemną dla skóry.
Jedynie kocham/lubię lub nienawidzę za zapachy. Ten konkretny zapach jest bardzo przyjemny, a sam balsam również. Także zapach i sam produkt przemawiają na korzyść.

Nietlusta formula

Ładny zapach, swietna konsystencja (aczkolwiek troche zbyt rzadka ). Latwy w aplikacji oraz szybko sie wchlania. Nie zostawia tlustego filmu. Jedynym minusem jest dosc slabe nawilzenie, mysle ze odbylo sie to kosztem wlasnie nietlustej formuly. Aplikacja pod koniec (gdy pompka juz nie podaje mleczka a w opakowaniu jest jeszcze sporo) to totalny horror. Odkrecanie, zakrecanie, wytrząsanie, wygrzebywanie. Istna komedia.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

porzadne i pieknie pachnie

Bardzo, bardzo fajne jest to mleczko,na pewno kupie jeszcze nie raz.
Fantastycznie nawilza i wygłądza skore, efekt jest dosc dlugotrwały, sprzyja utrzymaniu skory w dobrej kondycji co jest dla mnie szczegolnie istotne w sezonie grzewczym.
Wygładza, zmiekcza, otula cudownym, idelanie wpasowujacym sie w moje gusta zapachem. Ma \'\'miekka\'\' konsystencje, jest tresciwe, tłustawe, wchłania sie szybko. pozostawia lekki film na skorze, ja taki efekt lubie.
Zapobiega podraznienieom po depilacji, nie zapycha.
Jest tanie i wydajne, widuje je w wielu miejscach.
Minus za felernie działajca pompke, a własciwie a jej totalnie nieprzemyslana długosc ktora konczy sie w 3/4 opakowania i trzeba rozcinac butle, inaczej pozostaje tylko \'\'wytrzasanie\'\' :)
Odkupie nie raz, warto sprobowac, zwłaszcza jesli ktos lubuje sie w kremowo-pudrowych zapachach w klimacie kosmetykow Dove

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Zdecydowanie tak!

Kupiłam ten produkt szczerze mówiąc dla zapachu. Dość sceptycznie podchodziłam zawsze do produktów firmy Ziaja. A tu - wielkie pozytywne zaskoczenie!

Plusy:
- konsystencja ( dla mnie w sam raz, gęsta kremowa)
- cudowny zapach
- bardzo wydajny
- szybko się wchłania ( mam skórę ekstremalnie suchą)
- daje mojej skórze ukojenie i nawilżenie na długo, a przy codziennym stosowaniu zapobiega ponownym przesuszeniom i rewelacyjnie zmiękcza skórę
- wygodne opakowanie

Jestem zdecydowanie na tak! Zapewne pozostanie ze mną na bardzo długo :)

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania, trzecie w trakcie zużycia

Lubię !

Przygodę z serią \'bio olejek arganowy\' zaczęłam od próbki kremu do twarzy.
Potem kupowałam już normalne opakowania i jestem zadowolona. Zachwycona działaniem kremu, skusiłam się na to mleczko. Jestem w ciąży więc potrzebowałam czegoś co dobrze nawilży moją skórę. A do tego to mleczko jest bardzo wydajne
Kiedyś używałam balsamu z AA ale nigdzie go nie ma już :<
A ten, jak dla mnie rewelacja. Co prawda trzeba poczekać trochę nim się całkowicie wsiąknie, ale stosuję go głównie na noc, po kąpieli, wmasowując intensywnie w brzuch i piersi i jest ok. Rano nadal czuję, że moja skóra jest miękka i elastyczna :)

Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

idealny do bardzo suchej skóry

Długo szukałam fajnego mleczka/balsamu który dobrze by nawilżał i lekko natłuszczał moją przesuszającą się skórę i pewnego razu natkęłam się na to mleczko, zachęcona promocyjną ceną kupiłam je :

+ ładny zapach
+ dobrze nawilża skórę
+ natłuszcza pozostawiając lekka warstwę
+ nabłyszcza
+ skóra jest odżywiona
+ ciało jest miekki i przyjemne w dotyku
+ pompka
+niska cena
+ duże opakowanie

- kiepskiej jakości plastik który się zniekształca gdy balsamu jest coraz mniej w butelce
- troche za wolno się wchłania

Jest to bardzo dobry balsam dla osób ze skóra bardzo suchą

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4-tego

Ziajooo nie tego się spodziewałam...

Niestety nie widzę ani nie czuję tutaj nawilżenia.

Muszę przyznać, że pierwszy raz kiedy go użyłam myślę sobie wooooow jest świetny! Jaka ulga i zapach! Niestety po 15 min produktu już nie było na mojej skórze.

Oczywiście nie przesadzajmy... Nawilżenie jakieś tam było. Bardzo małe, ale było. Po 2 godzinach mleczko znikło i moje suche nogi nadal pozostały suche...

Jeśli potrzebujesz naprawdę nawilżenia to odradzam.

Skutecznie nawilża

Mleczko skutecznie nawilża i pozostawia skórę gładką i miłą w dotyku. Dobrze tak ułożyć kolejność czynności w łazience, żeby dać mu kilka minut, aby się wchłonąło (co jest w sumie normalne przy mleczkach i balsamach). Inaczej zapewne część mleczka przyjmie ubranie a nie skóra.

Mnie niestety nie odpowiada zapach, z tego też powodu, choć doceniam jego skuteczność, więcej go nie kupię. Dlatego też stosuję go głównie na nogi i ewentualnie na dłonie, gdy czuję, że są mocniej wysuszone. Na dekolcie i ramionach na pewno by mnie drażnił zapach.

Wydajność jest umiarkowana, bez zarzutów. Pompka działała dobrze. Cena zachęcająca.

Jeżeli kogoś nie drażni zapach to mleczko godne polecenia.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

Słaby.

Produkt nie wyróżnia się niczym specjalnym. Kupiłam zachęcona obietnicami uporania sie z sucha skórą, bo w zimie moje nogi przesuszają się do granic możliwości, ale to mleczko nie dało kompletnie żadnego efektu. Po nabalsamowaniu całego ciała wieczorem rano nie czułam nawet pozostałości po parafinie.

+ cena
+ opakowanie
+ zapach

-nie nawilża
- słaba wydajność
-nie ma konsystncji mleczka

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

producent się pomylił.

Kosmetyk kupiłam kierowana pozytywnymi opiniami tutaj. Przyznam szczerze, że naprawdę zastanawiam się skąd tak wysokie noty?

Mleczko, jak dla mnie, bardziej zapewnia złudzenie nawilżenia, niż daje nam to nawilżenie.

Posiadam skórę suchą, czyli taką, do której skierowany jest ten produkt. Zależało więc mi na czymś, co będzie w stanie w te chłodniejsze dni idealnie ją nawilżyć, żeby pozbyć się uczucia suchości, które niestety jest mało komfortowe.
Już po samym nałożeniu czuć, że produkt jest mało chłonny. Czuć warstwę, która pozostaje na skórze. Pewnie przyczyną tego jest dość wysoko usytuowana parafina w składzie, dlatego też na próżno spodziewać się, że kosmetyk nam pomoże. A więc, dopóki będziemy się smarować, dopóty będziemy odczuwać, że nasza skóra jest nawilżona. Ale, jeśli tylko odstawimy kosmetyk na dzień, dwa... zauważymy, że problem wcale nie został rozwiązany, a nasza skóra nadal potrzebuje czegoś, co ją intensywnie nawilży. Może producent się pomylił i produkt miał być skierowany do skóry normalnej?

Poza tym mleczko miało regenerować i zmniejszać nadwrażliwość, czego absolutnie nie robi. Nie czuję żadnego ukojenia skóry i przyspieszania się gojenia drobnych zmian.

Ponadto, jak na taką pojemność, produkt jest naprawdę mało wydajny, nie mówiąc już o tym, że gdzieś mniej więcej w połowie pompka zaczyna być kapryśna.

A więc, oprócz ładnego zapachu, mleczko niczym mnie do siebie nie przekonało. Zużyję do końca i ponownie nie kupię.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

Dla skóry normalnej super

Do zakupu zachęciła mnie promocja w Drogerii Natura gdzie mleczko można było nabyć w zestawie z kremem do ciała w cenie 9,99zł

Po stosowaniu codziennym to co udało mi się zauważyć to to że produkt nie jest w stanie nawilżyć skóry bardzo suchej ani nawet suchej.
Jak okazało się jednak na skórze normalnej sprawdza się bardzo dobrze.
Mi osobiście odpowiada zapach mleczka oraz jego konsystencja, mleczko szybko się wchłania, do tego lubię dozownik w formie pompki. Niestety mleczko mimo dużej pojemności jest średnio wydajne, jednak za cenę za jaką go nabyłam nie czuje się zawiedziona.

Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

dla mnie bardzo dobry

pierwszy raz dostałam zestaw arganowy w prezencie, kolejne mleczka już kupiłam sama.
Szczerze mówiąc z jako takim mleczkiem to nie ma wiele wspólnego, ponieważ mleczka mają bardziej wodnistą konsystencję a to jest dość zwarte.
Zawsze na noc smaruję skórę czymś tłustym ii ten kosmeytyk się sprawdza.

+ cena
+ dostępność
+ zapach- ten zapach w balsamie jest ok, niestety w kremie do twarzy już się nie sprawdza, Na twarz jest dla mnie zbyt mocny
+ gęsty, tłusty dla mnie to plus
+ nie podrażnia

+/- opakowanie jest trochę na plus trochę na minus- pompka jest fajna przy mleczkach, jednak jak wyżej pisałam to nie jest mleczko, jest zwarty i gdy zużyjemy 2/3 opakowania wokół pompki zaczyna się robić dziurka i wydobycie sporej ilości pozostałego tam produktu jest conajmniej męczące. Trzeba niestety rozcinać opakowanie.

Napewno w sezonie jesienno/zimowym wrócę do niego niejednokrotnie i polecam