Oriflame, Nature Secrets, Hand Cream for Sensitive Skin Jojoba & Mango (Krem do rąk z jojobą i mango do skóry wrażliwej)

Odżywienie dla wrażliwej skóry i kojącą pielęgnację zapewnią nawilżająca jojoba oraz bogate w minerały i witaminy masło mangowe.

Kupiony w: U konsultantki

pachnąca glicerynka

Ładnie pachnie owocami, ale sam krem jest mniej niż przeciętnym 'mazidełkiem' - słabo się rozsmarowuje i wchłania w skórę, bardzo kiepsko nawilża i zupełnie nie odżywia skóry. W mojej ocenie - krem bez właściwości, niewart kupienia, a już jego słaba wchłanialność i lekka lepkliwość dyskwalifikuje go jako krem do rąk. Ja zużyłam na kolana, stosując na noc, bo ze względu na swą konsystencję inaczej go zastosować nie można.

Bardzo delikatny zapach i wygładzanie

Zalety:
- ma lekką trochę wodnistą konsystencję, ale bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach, co jest bardzo dobre w przypadku osób które tak jak ja piszą dużo smsów, są zabiegane
- ma piękny, bardzo subtelny morelowy zapach, dzieki niemu dłonie zyskują ten apetyczny aromat
- krem nadaje miękkość skórze, wygładza je
- wygodne opakowanie
- kompozycja zapachowa dobra dla wrażliwej, delikatnej skóry

Wady:
- z powodu lekkiej konsystencji używam dużo kosmetyku, więc szybko się kończy, jest nie wydajny
- dla mocno przesuszonej skóry się nie nadaje, za lekko nawilża, dobry dla "niewymagających" dłoni

Mój numer 1

Problem suchości dloni mnie nie dotyczy mam całkowicie normalną skórę na rękach , czasem tylko wysuszoną po środkach czystości. I ten krem jest niesamowity
- gęsty,
-pachnie cudownie owocowo, w momencie roztarcia,
-nie pozostawia tłustego "filmu",
-szybko się wchłania
-cena przystepna
-korek odkręcany, wolałabym wieczko, ale nie odejme mu za to gwiazdki bo liczy się to co jest w środku:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Było sobie mango

Mango uwielbiam..nie nie sklep, owoc rzecz jasna:) Jego smak i zapach. Ten krem niestety tego zapachu nie oddaje. Zbyt chemiczny, zbyt słodkawy. Cena w porządku jak za taką jakość ale ja mimo wszystko do tej "jakości" już nie powrócę. Zbyt długo wchłaniająca się konsystencja, niefajne "rolowanie" w przypadku za dużej aplikacji i w zasadzie brak jakichkolwiek atutów.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1pełne opakowanie

Po środku

Krem ma ładny, pzyjemny, słodki zapach. Szybko wchłania się w skórę, ale nie nawilża zbyt dobrze. Nie jest też wydajny. Ma przyjemną konsystencję. Jak dla mnie to taki średniak.

Używam tego produktu od: raz miałam

Zapach!

Ten krem ma obłędny zapach! Cudowny, taki świeży, owocowy, leśny... Trzeba to poczuć :)

Jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, jest gęsty dzięki czemu dobrze się go dozuje, ale niestety nie nawilża zbyt szczególnie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ładnie pachnie.

Zalety:
:) + zapach! - najładniej pachnący kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam :) nie jest zbyt intensywny, ani mdlący, utrzymuje się na skórze, ale nie za długo, bardzo owocowy :)
:) + konsystencja - gęsta, przez co kosmetyk jest dość wydajny, nie wylewa się z tubki
:) + cena - w promocji za 5,90zł
:) + czas wchłaniania - wynosi praktycznie kilka sekund (no może nawet kilkanaście przy grubszej warstwie), ale najważniejsze, że krem nie pozostawia tłustego filmu na skórze :)

Neutralne:
? +/- opakowanie - ładny design, z zakrętką na dole (przez co łatwiej wykorzystać kosmetyk do końca), ale zamiast zakrętki wolałabym opakowanie z zakrętką "z pstryczkiem" , dlatego, że odkręcane ciężko zakręca się z rekami tłustymi od kremu

Wady:
:( - MINIMALNE NAWILŻENIE - jednak od kremów do rąk oczekuję, by dłonie były gładsze i nawilżone po ich użyciu, moim zdaniem to ich główne zadanie dlatego odejmuję gwiazdkę :/

Nie zmienia to jednak faktu, że dla kogoś, kto ma skórę dłoni w dobrej kondycji (czyt. nie potrzebujące dużego nawilżenia) jest to krem wręcz idealny :)

Ja jednak dalej jestem w fazie poszukiwań "tego jedynego" kremu ;)

Przede wszystkim zapach

Ten krem przede wszystkim fantastycznie pachnie, wręcz uzależniająco.

Niestety to jego główna zaleta, potem niestety trudno znaleźć ich wiele.

Daje poczucie chwilowego nawilżenia i odżywienia skóry dłoni, niestety nie pielęgnuje ich w dłuższej perspektywie.

Raczej nie kupię go ponownie. Chyba,że zatęsknię za jego zapachem :)

Używam tego produktu od: 8 miesięcy temu

Fajne mazidło.

Krótko i na temat :D

Zaczynając od plusów:
+ cena (5-7 zł)
+ ładny, owocowy zapach
+gęsta, treściwa konsystencja (raczej nie spotykana w innych seriach kremów Oriflame)
+ wydajny (wystarczy niewielka ilość)

+/- nawilża i wygładza ale nie na długo.

Odejmuję gwiazdkę za:
- dziwną konsystencję przy aplikacji; Krem na początku nie chce się wchłonąć, tylko się bieli (czego nie zauważyłam np. w wersji bazyliowo-brzoskwiniowej).
- czasami się "roluje", tworząc białe grudki.
(też zauważyłam to tylko w tej wersji zapachowej)

Podsumowując:
Idealny krem na lato ;) gdy nie trzeba konkretnego nawilżenia. Letni owocowy zapach znacznie umila aplikację.

Używam tego produktu od: połowy roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Testowanie kremów z tej serii zaczęłam właśnie od jojoby i manga, bo przeczytałam, że jest przeznazcony do skóry wrażliwej. Kiedy zaczęłam go stosować byłam narażona na codzienną i wielokrotną dezynfekcję rąk przez co miałam je bardzo wysuszone, ale w tej kwestii poradził sobie naprawdę świetnie. :) Nie podrażnia, natychmiastowo nawilża, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych rąk, no i dłonie są potem takie gładkie, a przy okazji jeszcze pięknie pachnie. Początkowo trochę zdziwiła mnie konsystencja - dosyć gęsta, w trakcie używania jednak zobaczyłam, że to tylko kolejna zaleta, bo krem nie wylatuje nam np. niekontrolowanie z tubki. Naprawdę polecam, a zwłaszcza w promocyjnej cenie.;)
Jedyne co można by było zmienić to nakrętkę ale szczerze mówiąc w tym kremie nieszczególnie mi ona przeszkadza, bo nawet z posmarowanymi rękami łatwo się zakręca.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i trochę

godny polecenia

Krem szybko się wchłania, ręce po nim nie kleją się, są wygładzone.
Ma bardzo przyjemny, lekki, owocowy, nie drażniący zapach.
Uważam, że jest to dobry kosmetyk za niską cenę (kupiłam go w promocji za ok 5 zł).

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Dobry, owocowy kosmetyk !

Kupiłam go dość niedawno i jestem bardzo zadowolona. Jednym z plusów tego kremiku jest owocowy zapach oraz fajna konsystencja :) Nie wysusza dłoni, co jest wielkim plusem. Cena b. dobra - polecam !

Ilość zużytych opakowań: pół kremu