Fa, Natural & Pure, White Tea & Bamboo Shower Gel (Żel pod prysznic z białą herbatą i bambusem)

Odkryj czystą przyjemność kąpieli pod prysznicem inspirowaną naturą, która niesie ukojenie Twojej skórze. Krystaliczna formuła żelu pod prysznic z naturalnym ekstraktem z białej herbaty oraz bambusa orzeźwia ciało i duszę oraz zapewnia uczucie czystości i delikatności. Zapach naturalnej białej herbaty i bambusa pobudza Twoje zmysły.
pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

Rewelacyjny

Używałam go kilka lat temu. Pamiętam, że skusił mnie zapach.

+ przepiękny zapach, który utrzymuje się na skórze
+ nie wysusza (nie pamiętam czy nawilża)
+ dobrze spełnia rolę żelu pod prysznic
+ cena

Minusów brak.

Jak tylko gdzieś go spotka to kupię ponownie, choćby dla samego zapachu, który jest intensywnie orzeźwiający ^^

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Ulubiony żel od Fa!

Jak już pisałam lubię żele Fa :) A ten jest moim ulubionym :) Najlepiej pielęgnuje moja skórę i najładniej pachnie (rzucam się jak szczerbaty na suchary na wszystko co jest z białą herbata lub bambusem :P ) Niestety ostatnio zniknął z półek sklepowych w mojej okolicy :(

Plusy:
- nie wysusza, a wręcz nawilża
- pielęgnuje skórę, jest miekka, gładka i przyjemna w
dotyku
- nie potrzebuję po nim dodatkowego nawilżenia
- zapach - uwielbiam białą herbatę! :)
- dobrze myje
- porządnie się pieni
- idealny na lato, daje uczucie świeżości
- cena

minusów nie ma

Muszę go znowu gdzieś upolować, bo się stęskniłam :P

Używam tego produktu od: 3 lata?
Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajny :)

Plusy:
-po pierwszym użyciu skóra była baaardzo mięciutka
-dość wydajny
-nie wysusza
-cena (8zł) - ja dałam za niego 4 zł, był w Niemczech w promocji :)

+/-:
-jak dla mnie zapach, nie był jakiś okropny ale zbyt przyjemny dla mnie też nie (ale to kwestia gustu)

Minusy:
-nie zauważyłam

Nie wiem czy kupie go ponownie ze względu na zapach i to, że lubie testować rożne produkty

Używam tego produktu od: około miesiąca

Cudowne orzeźwienie

Miałam ten żel na wakacjach w pracy i ciągle się łapię na tym, ża jak każdy kupuje słodkie, ciężkie zapachy na zimę a mimo wszystko najlepiej wspominam te kwaśne, orzeźwiające zapachy.
Żel ma wyjątkowo przyjemny zapach, chyba najlepiej wspominam go ze wszystkich Fa.
+ orzeźwienie, przyjemna kąpiel nawet zimą
+ fajnie się pieni, oczyszcza
+ cena - ok 6-8 zł
+ dostępność
+ nie podrażnia, nie wysusza

Czego chcieć więcej?

ulubiony

Zdecydowanie mój najlepszy żel pod prysznic dotychczas.
Jego zapach jest cudowny!!! :) Rano orzeźwia, wieczorem odpręża, idealny :) Przypomina mi się zieloną herbatę z aloesem... :)
Pieni się wystarczająco, tak jak lubię, a żelowa konsystencja chłodzi skórę.
Całość, zapach i konsystencja wydają mi się takie krystaliczne. Dobrze oczyszcza.
Żel nie wysuszył mi skóry.
Jest wydajny i ma ładne, estetyczne opakowanie :)

Używam tego produktu od: używałam go wiosną przez dwa miesiące

Bardzo przyjemny zapach

Lubię wszystko co związane z zapachem herbaty, białej, zielonej, jakiejkolwiek, tak więc i żel Fa, White tea& Bamboo należy do moich ulubionych zapachów. Kupuję ze względu na delikatny, bardzo naturalny i niesamowicie orzeźwiający zapach. Bardzo dobrze się pieni, dobrze myje, ma fajną żelową konsystencję, przez co jest dość wydajny. Idealny na wakacje. Kojarzy mi się z letnimi miesiącami. To mój zdecydowany faworyt jeżeli chodzi o żele Fa. Mam wrażenie, że delikatnie wysusza skórę, ale to drobiazg wobec takiej przyjemności.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu używam
Ilość zużytych opakowań: cztery lub pięć

Świetny produkt w dobrej cenie

Kosmetyk ten baaaaardzo ładnie pachnie.
Spełnia swoją podstawową rolę - bardzo ładnie odświeża.

Ponadto żel Fa White Tea & Bamboo ma uroczą buteleczkę :)

Również cena nam sprzyja - nie przekracza 7-8 zł :)

Używam tego produktu od: miesiąc, góra dwa

bardzo dobry

Żele Fa są chyba ostatnio moimi ulubionymi - co jeden to udany, używam ich z przyjemnością i jeszcze się nie sparzyłam.
Ten jest również dobrym zakupem - zużyłam opakowanie z przyjemnością a żel spełnia moje wymagania co do tego typu produktów.
Kosmetyk ma fajną konsystencję, nie ucieka z gąbki, doskonale się pieni i dobrze myje. Nie zauważyłam ściągniętej czy wysuszonej skóry po kąpieli (ale i tak używam balsamu).
Zapach jest neutralny i delikatny - ten żel przypadnie do gustu zarówno mężczyznom jak i kobietom. Zapach jest naprawdę dyskretny ale sam żel daje poczucie odświeżenia, ma się wrażenie dobrze umytego ciała.
Plus za opakowanie - Fa ma je zawsze ładne i wytrzymałe, zamknięcie nie zawodzi.
Naprawdę dobry wybór na cieplejszą porę roku.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe