L'Oreal Paris, Elseve, Nutri - Gloss Light, Szampon upiększający (nowa wersja)

L'Oreal Paris, Elseve, Nutri - Gloss Light, Szampon upiększający (nowa wersja)

Z myślą o włosach długich z tendencją do przetłuszczania Laboratoria L`Oreal stworzyły Elseve Nutri - Blask Light z proteiną perły + Citrus. Te dwa niezwykle skuteczne składniki znane są ze swych wyjątkowych właściwości: nadają włosom blask, bez obciążania włosów. Nutri - Blask Light to kompletny program pielęgnacyjny, który dzień po dniu rozbudzi zmysłowe piękno włosów długich, cienkich lub przetłuszczających się. Dzięki niemu Twoje włosy będą gładsze i znakomicie odżywione. Oczyszczone włókno włosa z każdym dniem staje się mocniejsze a włosy odzyskują swoje naturalne piękno i nie przetłuszczają się tak łatwo.

jeden z lepszych

Jest to jeden z lepszych szamponów marki Elseve.
Przystępny cenowo, spełenia swoją rolę.
Nie widzę żadnych minusów.

Ładnie pachnie, doskonale oczyszcza skórę głowy, nie wysuszając jej.

Dobrze się pienie, do tego wydajny, ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Poprawny...

Szampon ma gęstą, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o biało-perłowym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Pachnie świeżo, przyjemnie. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Abolutnie to nie to

Piszę tę recenzję próbując rozczesać swoje włosy po użyciu tegoż spedyfiku. W historii swoich długich i trudnych do ugłaskania włosów jescze nie spotkałam się z równie kiepskim efektem. Stosuję ten szampon od dwóch tygodni, a i to tylko dlatego, że nigdy łatwo się nie poddaję.

Niestety, skutek jest bez zmian - włosy trudno rozczesać i plączą się, a to dlatego, że po wyschnięciu puszą się niesamowicie i w dotyku są dość szorstkie.

Efektu połysku brak, chyba że mowa o przetłuszczaniu się - ten problem jeszcze się pogłębił, ponieważ zwykle myję włosy co 3-4 dni. Przez ostatnie dwa tygodnie jednak byłam zmuszona do częstszej ich pielęgnacji, bo z takimi wstydziłabym się chodzić.

Jeden jedyny plus, to jego zapach - przyjemny i dość długo utrzymujący się na głowie. Wady jednak w moim przypakdu przeważają i nie zdołam go dokończyć, więc po prostu podaruję siostrze. Może jej się spodoba:)

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Uszczknęłam niewiele z pierwszego (400ml)

Dobry

Szampon ten dostałam w prezencie. Byłam ciekawa jego działania, ponieważ nie mialam jeszcze produktow z tej serii. CO moge o nim powiedziec?

- szampon dobrze sie pieni, nie trzeba go duzo nakladac,
- dobrze oczyszcza,
- ma przyjemny zapach,
- jest wydajny (swoja buletle meczylam kilka meisiecy)
- cena na plus (400 ml za ok. 15 zł)
- włosy są gładkie, lśniące, miekkie w dotyku, choc obiecywany blask nie jest taki duzy jak mozemy oczekiwac ;)
- nie obciaza wlosow
- nie wplywa na szybsze przetluszczanie

Mozna sie jedynie przyczepic do skladu, bo jest dosc chemiczny, za co pol gwiazdki mnie.

Minusów nie zauwazylam. Kupię ponownie :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

lepszy!

Lepszy od swojego poprzednika w wersji podstawowej.

W przeciwieństwie do szamponu upiększającego w wersji podstawowej myje! włosy, nie obciąża ich i nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają, a co za tym idzie- spełnia swoją rolę. Do tego całkiem przyjemnie pachnie, ma praktyczne opakowanie, które można postawić na zakrętce i nie kosztuje majątku. Nie mam zastrzeżeń, na pewno jeszcze kiedyś kupię. :)

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno (400ml)

To jeden z lepszych szamponów, na jakie natrafiłam. Mam dokładnie takie włosy, do jakich jest on przeznaczony - długie i przetłuszczające się (choć na szczęście nie mocno). Są zdrowe, gęste i nie mam z nimi problemów, ale przy takiej długości i tak trzeba bardzo o nie dbać.

Myję włosy co 2-2,5 dnia. Po użyciu tego szamponu pozostają świeże przez dłuższy czas. W moim przypadku wiele szamponów do włosów przetłuszczających się nie spełnia swojej funkcji i tylko przyspiesza przetłuszczanie. Prawdopodobnie mają one aż zbyt silne właściwości oczyszczające. Ten szampon jednak jest w sam raz.Nie plącze włosów podczas mycia, a z ich rozczesaniem nie mam problemów. Nie używam odżywki po każdym myciu, bo po prostu nie mam takiej potrzeby, więc to bardzo ważne.

Szampon dobrze się pieni i ma przyjemny zapach, ale najważniejsze, że jestem zadowolona z jego działania. Pozostanę przy nim przez dłuższy czas.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (400 ml)

Polecam.

Używałam tego szamponu z kosmetykami z tej samej serii, dlatego ciężko mi powiedzieć coś o samym szamponie.
Ale z pewnością po używaniu kosmetyków z tej samej serii moje włosy odżyły, były lekkie, pięknie pachnące, przyjemnie w dotyku, o wiele łatwiej było mi je rozczesać, co u mnie jest ogromnym postępem.
Szampon nie obciążał ich i nie sklejał.
Wydajność także na +.
Jednym słowem POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Jestem na nie.

Kupiłam ten szampon, gdyż używałam wcześniej inny szampon Elseve (czerwony, bodajże do koloru), po którego użyciu włosy po użyciu były miękkie i lśniące.
Niedawno wpadłam na ten, dodatkowo do przetłuszczających się włosów, a takich posiadaczką właśnie jestem (cienkie, rzadkie, przetłuszczające się). Zawsze jestem sceptycznie nastawiona, gdyż w całej mojej "karierze" z szamponami chyba tylko jeden sprawdził się jako przedłużacz świeżości. Dlatego też fakt, że nie spełnia on swojej roli szczególnie mnie nie zaskoczył.

Myję włosy co 2 dni (choć drugiego dnia wyglądają już niezbyt ciekawie - są przyklapnięte, ciężkie do ułożenia i czuję, że nie są zbyt świeże, ale tragedii nie ma + poprawki suchym szamponem) i ten szampon nie sprawił, że mogłam je myć rzadziej. Zero efektu jak dla mnie.
Zapach bez rewelacji. Ani szczególnie ładny ani nieprzyjemny, w dodatku krótkotrwały. Plusy są takie, że włosy są po nim miękkie, lśniące (tak jak w przypadku innego z serii Loreal). Konstystencja ok, dobrze się pieni.

Jednak jak wspomniałam, nie spełnia swojego głównego zadania. Niczym nie wyróżniający się szampon. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dla mnie to jeden z najlepszych szamponów

Włosy mam krótkie, z ogromną tendencją do puszenia, kiedyś mocno kręcone i grube po licznych farbowaniach i prostowaniach zrobiły się szorstkie, matowe, sianowate. Używam różnych szamponów i najbardziej lubię takie, które nawilżają ale nie obciążają włosów, bardziej sprawdzają się dla mnie szampony do włosów cienkich, mimo, że mam grube.
Ten szampon nie dość, że bardzo miły w zapachu to świetnie myje i jest właśnie taki bardzo delikatny, włosy są po nim czyste i na prawdę błyszczące, jednocześnie leciutkie, nie ciężkie. Bardzo go lubię to ten szampon trafia w moje oczekiwania w 100%.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry dla włosów z tendencją do przetłuszczania

U mnie szampon ten się sprawdził. Kupiłam, gdyż akurat mam włosy długie, cienkie i z tendencją do przetłuszczania.

Plusy:
+ nie obciąża włosów, może włosy nie przetłuszczają się mniej, ale stan ten się nie pogłębia co mnie na dość satysfakcjonuje
+ przyjemny zapach
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ włosy łatwo się rozczesują
+ wygodne opakowanie

Ogółem ciężko się czegoś przyczepić ale są lepsze szampony.

Używam tego produktu od: dwa lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: cztery może pięć, już nie liczę

Dobry szampon gdy nie mamy czasu na odżywkę.

Kupuję ten szampon wtedy gdy nie mam czasu, na używanie różnych odżywek i sprawdza się

PLUSY
+ładnie pachnie
+myje włosy
+nadaje włosom ładny połysk
+są delikatniejsze
+idealny żeby szybko upiększyć włosy, włosy wyglądające zdrowo

MINUSY
-niestety powoduje obciążenie włosów
-nie nadaje się do włosów szybko przetłuszczających się

Szampon stosuje tylko wtedy aby szybko upiększyć włosy bez odżywek. Nie stosuje codziennie tylko na zmianę. Polecam jeśli się chce szybko nadać ładny wygląd włosów.

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: kilka

nablyszcza, ale obciaza

Mam wlosy normalne, ale przyklapniete u nasady, do tego dlugie i ciezkie, gdyz jest ich sporo.

Szampon Elseve obiecuje intensywne nablyszczanie.
Moje wlosy sa farbowane, w zwiazku z czym blask posiadaja juz od samej farby. Po kilku tygodniach blask nadany przez farbe jednak powoli zanika, stad pomysl wyprobowania szamponu takiego jak ten.

KONSYSTENCJA
Nie za gesta, nie za rzadka, bardzo dobrze sie pieni.

ZAPACH
Przyjemny, typowy dla L\'Oreal Elseve.

DZIALANIE
+ oczyszcza wlosy
+ bez problemu pozbywa sie szamponu suchego oraz pudru zwiekszajacego objetosc
+ nie wysusza wlosow
+ nie wplywa negatywnie na wlosy farbowane, nie przyspiesza wyplukiwania farby
+ nie placze wlosow, nie robi koltunow
+ nadaje lekki blask, ale nie nalezy oczekiwac spektakularnych rezultatow

- lekko obciaza wlosy
- nie wzmacnia, nie regeneruje

WYDAJNOSC
Standardowa dla mnie, czyli 1 opakowanie starcza mi na okolo 3 tygodnie.

Podsumowujac:
Dobrze oczyszcza, ladnie pachnie, nie wzmacnia wlosow, delikatnie nablyszcza, mam wrazenie, ze lekko obciaza.
Nie wiem czy kupie pownownie, ale warto wyprobowac, takze polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno cale