Eva Natura, Herbal Garden, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z ekstraktem z zioła świetlika

Płyn dwufazowy skutecznie zmywa makijaż oraz zanieczyszczenia wrażliwych okolic oczu. Nie wymaga spłukiwania. Ekstrakt z ziela świetlika dodatkowo pielęgnuje i odżywia naskórek.

Może być

Kupiłam go bo był w dość niskiej cenie a że nigdy go nie miałam to pomyślałam, że sprubuję.
Płyn jest przyzwoity, bez trudu zmywa lekki, dzienny, niewodoodporny makijaż. Obawiam się, że byłby problem z tym wodoodpornym :)

PLUSY:
- tani,
- zmywa lekki makijaż bez problemu,
- fazy dobrze łączą się ze sobą,
- nie szczypie w oczy.

MINUSY:
- marnie mi się go aplikuje na wacik,
- byłby problem z bardzo ciemnym i wodoodpornym makijażem (ale nie sprawdziłam tego).

Można kupić bo nie jest to bubel. Jest delikatny dla oczu. Tłusty jak każdy (przynajmniej dla mnie) :)

dobry kosmetyk za dobrą cene

Fajny kosmetyk za dobrą cene. Byąłm z tego produkt bardzo zadowolona.

- Produkt dobrze zmywała makijaż oczu. I pozostawiał lekki film w okolicach oczu.

- nie uczulał ani nie podrażniał okolic oczu.

- opakowanie było dobre, nie miałam z nim problemu, jeszcze plusem było, że opakowanie było przeroczyste ponieważ bardzo lubię takie opakowania.

- zapach był przyjemny

- płun był bardzo wydajny. na bardzo długo mi wystarczył.

Najlepszy

Swietny pod kazdym wzgledem, osobiscie lubie lekki tluszczyk na twarzy :) czyli to co tu wszystkim przeszkadza, bo nie mam wspolczesnej obsesji na temat swicacej sie cery i wysuszania jej na sile, zeby tylko nie byla tlusta! Potwierdzam za to wszystkie wymienine juz przez innych pozytywy.

Używam tego produktu od: 05.2013
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

bardzo dobry

produkt naturalny
świetnie zmywa tusz do rzęs
nie szczypie w oczy
świetlik pielęgnuje i koi
nawet dla bardzo wrażliwych oczu
bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Może być

Nie był zły.
+ Tani.
+/- Trochę średnio z wydajnościa. Szybko się skończył, chociaż maniaczką tapety nie jestem.
+/- Zmywa dość dobrze, ale nie idealnie. Z wodoodpornym tuszem trzeba było się pomęczyć, ale z większością kosmetyków sobie radzi.
- Przeszkadzało mi uczucie tłustej twarzy po każdym użyciu. Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno.
- Trzeba było go doś szybko wylewać na wacik, ponieważ warstwy błyskawicznie się rozdzielały.
- W "moim" rossmanie trudno go dostać, dawno go nie widziałam.

Zdecydowanie na nie

Zacznę od tego, że z płynami dwufazowymi mam zazwyczaj niemiłe doświadczenia, ponieważ niemalże każdy z nich zostawia mniejszą lub większą tłustą warstewkę na twarzy, czego wręcz nie znoszę. Ale nie byłabym sobą gdybym ciągle czegoś nowego nie testowała :) Niestety ten płyn w ogóle się u mnie nie sprawdził. Po pierwsze po \'oczyszczeniu\' nim twarzy miałam wrażenie, że moja cera jest jeszcze bardziej brudna. Mam tłustą skórę, a po zmyciu makijażu tym specyfikiem dosłownie ociekała tłuszczem, co od razu było dla mnie nie do przyjęcia. Po drugie płyn wcale dobrze nie zmywał zwykłego makijażu, nie mówiąc już o wodoodpornym. Nie był wybitnie wydajny (starczył mi na 3 tygodnie codziennego używania, co przy pojemności 150ml nie jest porażającym wynikiem). Ceny niestety nie pamiętam, ale kupiłam go w rossmannowej promocji -40%.
Na plus zasługuje jedynie fakt, że płyn ten rzeczywiście pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, nie podrażnia i nie szczypie.
Podsumowując nie jest to odpowiedni płyn dla mnie. Możliwe, że lepiej reagowałaby na niego skóra sucha. Niestety makijażu też nie zmywa najlepiej dlatego ogólnie go nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez ostatnie 3 tygodnie

Świetny

Jak dla mnie świetny produkt. Miło, że krajowy kosmetyk jest tak dobrej jakości. Ma bardzo przyjemny zapach. Bardzo dobrze zmywa makijaż wodoodporny. Nie jest przesadnie tłusty. Szkoda, że cena zaczyna rosnąć (powyżej 10 zł w obecnej chwili, na początku gdy pojawił się na sklepowych półkach był osiągalny za 7,99 zł)
Polecam również tonik z tej samej serii.

Plusy:
-miły zapach kwitnącej koniczynki
-bardzo dobrze zmywa makijaż
-ładnie opakowanie

Minusy
-trochę wysoka cena za krajowy produkt

Używam tego produktu od: paru miesięcy, zamiennie z innymi
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Najlepszy jaki do tej pory używałam

Jest to najlepszy płyn do demakijażu jaki używałam, dokładnie zmywa makijaż i dość szybko (lubię wyraziście wytuszowane oczy).
Z makijażem imprezowym nie rozprawi się od razu, ale na pewno lepiej niż wszelkie płyny z jakimi miałam styczność (Perfecta, Garnier 2 fazowy, Ziaja jedno i dwu fazowa)

Z wyżej wymienionych jedynie Perfecta powodowała łazawienie oczu.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie dla mnie

- Średnio radzi sobie ze zmywaniem tuszu do rzęs, trzeba się namęczyć aby całkowicie pozbyć się makijażu z okolic oczu(rozmazuje).
- Zostawia okropną TŁUSTĄ warstwę, którą ciężko zmyć a nie wyobrażam sobie nałożyć kremu nawilżającego na tego tłuściocha.
(- Po kilku dniach stosowania na jednej z powiek zrobiło mi się bolące zgrubienie coś w rodzaju jęczmienia ale nie jestem pewna czy on był winowajcą)
+ Nie szczypie w oczy
+ Wydajny
+ Stosunkowo tani

słabizna

Lubię dwufazowe płyny do demakijażu(ten z ziaji<3), więc postanowiłam wypróbować czegoś nowego. Ten dorwałam w Rossmanie. I się rozczarowałam.

+cena
+poręczne i estetyczne opakowanie
+dostępność(Rossman)

-jest POTWORNIE tłusty(po użyciu płynu muszę \\\'domywać\\\' tłusty film z twarzy)
-nie rozpuszcza całego makijażu.mam wrażenie, że wszystkiego się już pozbyłam, wychodzę spod prysznica i wyglądam jak panda
-tusz nie wnika w wacik a bryluje się

Maziu, maziu

Podejrzewam, że mogą go wycofywać, bo kupiłam go na promocji na &quot;do widzenia&quot;. Początkowo trochę mnie to martwiło, ale po dłuższym używaniu wiem już, że tęsknić za nim nie będę.

Na plus na pewno ładna butelka i prawie bezzapachowość. Niestety butelka jest od początku nieszczelna, klapka praktycznie się nie domyka, a płyn przy nakładaniu na wacik, wylewa bokami i spływa po ściankach. Butelka jest więc zawsze tłusta. Śmiać mi się z tego chce, bo takiego dziadostwa to dawno nie spotkałam :D No, ale do śmiechu mi nie jest, jak na wakacje muszę kupować inny płyn, bo przecież transport tego jest niemożliwy...

A sam płyn? Typowa tłusta dwufazówka. Ma jednak oryginalne działanie, gdyż prawie natychmiast ROZPUSZCZA cały makijaż. Mocny tusz i eyeliner zamieniają się w czarną breję, która za to zupelnie nie chce wnikać w wacik. Po pierwszym secie, pół twarzy mam w rozmazanym makijażu i muszę zużyć po kilka wacików żeby to pozmywać. Coż poszło nie tak...

Znalazłam na niego inny sposób i teraz przykładam wacik z płynem na min. 30 sek :nuda: ryzykując, że oko zacznie piec jeżeli cokolwiek dostanie się do niego. Niemniej jednak w tym przypadku przynajmniej nie rozmazuje tuszu po twarzy. Oczywiście w obu przypadkach plyn zostawia tłustą warstwę.

Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy

Tak naprawdę, to żadna rewelacja...

Jestem wierna płynom dwufazowym odkąd tylko zaczęłam się malować i w gruncie rzeczy większość takich produktów się u mnie sprawdza. Przeczytałam wiele recenzji i byłam pewna, ze ten płyn wyróżni się od tych wcześniej stosowanych. Niestety, wrażenia na mnie nie zrobił.

- Oczyszcza w miarę solidnie - miewa czasem trudności z mocniejszym makijażem i eyelinerem, nie używam kosmetyków wodoodpornych, także nie wiem jak to z nimi będzie. Zwolenniczki delikatnego tuszu i jasnych cieni będą zadowolone, resztę może czekać zawód.

- Bezzapachowy, nie podrażnił moich oczu, nie powodował łzawienia.

- Niestety, ale pozostawia mocno tłustą warstwę , która klei się i długo wysycha, trzeba odczekać z ponownym makijażem.

- Ma ładne opakowanie, fajny zielony kolor, który gdzieś tam przenosi mnie choć przez chwilę na zieloną łąkę, ale niestety sprowadza mnie na ziemię nieszczelnym, kanciatym i niewygodnym opakowaniem.

- Cena niestety nie zachwyca, bo zazwyczaj widuję go za jakieś 10-12 zł, ja nabyłam go w promocji dnia w Rossmannie za jakieś 7 zł. Działam ekonomicznie i wybieram tańszą Ziaję.