Original Source, British Strawberry, Shower Gel (Żel pod prysznic o zapachu brytyjskiej truskawki)

Poczuj świeży powiew truskawkowego aromatu prosto od przyjaciół zza kanału. Pobratymcy Sherlocka co rano zakładają walonki i doglądają owoców, które później zamykamy w żelu Original Source British Strawberry, aby dostarczyć intensywnych doznań pod prysznicem.

Plus za zapach ;)

Żele tej marki cenię za oryginalne buteleczki i przyjemne zapachy. Zapach wersji "Brytyjska Truskawka" jest słodziutki i przyjemny, jednak - podobnie jak pozostałe żele z serii - ciężko się rozprowadza i prawie zupełnie nie pieni :/ Konsystencja to jedyny aspekt, który mógłby być dopracowany przez producenta. Miło byłoby gdyby żel dawał jednak jakieś wrażenie nawilżenia, choć na chwilę ;)

Uwielbiam!

Mój drugi - zaraz obok Lemon & Tea Tree - ulubiony zapach Original Source. Uwielbiam tę firmę robiącą żele pod prysznic. Ślicznie pachną i dobrze myją. Skórę mam po nim gładką i czystą. Jedynym minusem jest to, że zapach nie utrzymuje się na skórze po spłukaniu.
Używałam go około dwa lata temu i od tamtej pory nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie, a z pewnością kupiłabym go ponownie.

PLUSY:
+ zapach!!!
+ dobrze myje
+ śliczna i wygodna butelka
+ wydajność
+ cena

MINUSY:
- nie pieni się za bardzo

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Zdecydowanie nie

Do plusów można zaliczyć jedynie opakowanie stojące na zakrętce oraz fakt, że się dobrze pieni i myje.

Dla mnie jednak żel pod prysznic to w głównej mierze zapach, a ten tutaj niestety do "naturalnych" jak sugeruje producent się nie zalicza. Chemiczna truskawka to jest to, co reprezentuje ten żel. I tak jak truskawki uwielbiam, tak ten żel zupełnie mi nie podszedł, z powodu tej właśnie chemiczności. Końcówkę zużyłam jako mydło do rąk, bo pod prysznicem już tego nie mogłam znieść.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

może być

Żel jak żel. W zasadzie nic nadzwyczajnego nie można o nim powiedzieć. Nie zachwyca, ale nie rozczarowuje.

+ładne opakowanie stawiane do góry dnem, co ułatwia wydobywanie żelu, gdy jest go już mało
+całkiem przyjemny zapach
+dobrze się pieni
+łatwo dostępny

-bez promocji strasznie drogi

Jest to zdecydowanie jeden z tych produktów, które zużyłam i o których zapomnę, gdyż nie zrobiły na mnie wrażenia.

Używam tego produktu od: kiedyś

Największa porażka OS :(

Kupiłam na Allegro z powodu opakowania, niższej ceny i zapewne również tego, że nigdzie w sklepie go nie mogłam poszukać. Kocham kosmetyki pachnące truskawkami, więc czekałam niecierpliwie na wizytę listowego.
Niestety, rozczarowałam się zaraz po pierwszym powąchaniu :( Jest to zdecydowanie najgorszy zapach ze wszystkich żeli pod prysznic, których używałam w przeciągu ostatnich kilku lat, a już na pewno najgorszy jeśli chodzi o OS :(
Mówiąc kolokwialnie: żel nawet koło truskawek nie leżał. Dla mnie jest to zapach chemiczny, przypominający ochydne, kabelkowate żelki (jak na zdjęciu poniżej), które śmierdzą wręcz identycznie jak ten żel.
Jestem bardzo rozczarowana, gdyż do tej pory każdy żel pod prysznic OS pachniał obłędnie, a tu taka lipa :(
Jeśli chodzi o resztę, to pieni się fajnie, moim zdaniem wcale nie jest tak mało wydajny i gdyby nie zapach, to byłoby idealnie.

Jest ok

Nie mogę na niego narzekać.

Plusy:
- ma ładny zapach i kolor;
- b ardzo dobrze się pieni, dlatego używałam go również jak płynu do kąpieli.

Minusy:
- mógłby być bardziej wydajny.

Ten akurat mi nie spasował

Sięgnęłam dla zapachu. Niuchałam wcześniej inne i byłam tak "naćpana" zapachami OS że wzięlam. Ale zawiódł mnie. Spodziewałam się większego szału. Głębszej nuty truskawki.

Standardowe u mnie minusy OS to:
-mało wydajne
-niemal zawsze nieco marnuję przy myciu, bo lubia "uciekać" z dłoni
-jeżeli temperatura w pomieszczenu jest chłodniejsza to ich konsystencja tobi się galaretowata, a wtedy to dopiero się marnuje!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

chyba brytyjska słabość

Producent miał bardzo fajny pomysł na żel, ale niestety wykonanie całkowicie "niebrytyjskie" - słabej jakości. Nie polecam. Żel kiepsko oczyszcza, słabo się pieni i w zasadzie nie jest nawet przyjemny w stosowaniu. Oczywiście to moje subiektywne odczucie. Początkowo skusił mnie zapach, który z opakowania unosił się bardzo intensywnie. Natomiast po kąpieli nie jest już w ogóle wyczuwalny. Konsystencja żelu zbyt lejąca się, przez co żel jest bardzo niewydajny. Zużyłam pół butelki i odstawiłam go, bo tylko mnie denerwował ;-) chyba zacznę go używać jako mydło do rąk, może tak się sprawdzi. Nie wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nic speszial

stałam się posiadaczką żelu dzięki moim dziewczynom, które podarowały mi go na urodziny.
niewątpliwą zaletą tego produktu jest:
+ zapach

przy bliższym poznaniu, już się tak nie polubiliśmy:
- rzadka, lejąca się konsystencja
- słabiutka wydajność
- pienić się też za bardzo łobuz nie lubi ;)
- nie nawilża

Rozczarowanie

Żel pięknie i kusząco pachnie - ale tylko w opakowaniu. Po wytarciu się ręcznikiem zapachu nie czuć na skórze. Praktycznie wcale się nie pieni słabo myje. Plusy to wygodne opakowanie które nie ślizga się w mokrej dłoni i ma dobre zamknięcie postawiony na zakrętce zawsze jest gotowy do użycia i nie trzeba czekać aż spłynie. Z utęsknieniem czekałam aż go skończę i nie zamierzam do niego wracać, chociaż nie ukrywałam, że oferta zapachowa Original Source jest imponująca i kusząca.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

słaby

Truskawkowy żel jest zdecydowanie najsłabszy spośród wszystkich jakie miałam z serii OS. Zapach w opakowaniu jest ładny, ale po naniesieniu na rękę i w ogóle na ciało nic nie czuc. Bardzo słabo się pieni. Wodnisty, lejący się, przecieka przez palce. Mało wydajny. Woda w wannie zawsze była po nim różowa. Dobrze, że kupiłam go w promocji za 4,50, bo 8zł na niego to zdecydowanie za dużo...

Dno

Kupiłam go, ponieważ byłam zaciekawiona jego zapachem. Niestety produkt nie spisuje się. Bardzo słabo się pieni a jego zapach bardzo szybko zanika. Opakowanie nie jest trwałe. Od razu po przyjściu zauważyłam pęknięcie na nakrętce (albo uszkodził się podczas niesienia w torebce, albo producent zawinił), przez co dużo go ubyło i musiałam ją kleić. Plusów nie dostrzegam. Nigdy nic nie kupię z produktów OS

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie