Avon, Planet Spa, African Shea Butter, Hand & Cuticle Créme (Tropikalny krem do rąk)

Bogaty, choć nietłusty krem natłuszcza, nawilża i nasyca skórę rąk substancjami z masła shea, pozostawiając na nich niewidoczną warstwę filmu ochronnego. Chroni też w naturalny sposób przed promieniami UV.

Słodziak ;)

Krem skusił mnie słodkim, przyjemnym, pysznym zapachem. Jest bardzo gęsty, co się chwali, bo dobrze nawilża nawet najbardziej suche dłonie. Nie podrażnia ich. Jest niestety małowydajny. Jednak warto go sobie sprawić. Daje dużą ulgę przesuszonym dłoniom.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

otulacz

Krem urzeka zapachem
bogata konsystencja otula i regenruje skórę
moje ręcę piją go zachłannie
krem natychmiast się wchłania
dając od razu uczucie zadbania i ukojenia
regularna cena to nieporozumienie w promocji chętnie kupuję

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 op

nie i jeszcze raz nie

Nie wiem, co takiego mają w sobie wszystkie kremy z Avonu, któych używam, ale mam wrażenie, że po każdym z nich kleją mi się ręce, co jest bardzo, ale to bardzo nieprzyjemne. Ten dodatkowo pachnie tak intensywnie, że można zemdleć. Efektów pozytywnych niestety brak. Nie polecam, chyba, że ktoś jest wielkim miłośnikiem serii.

Tylko zapach

Zapach - bardzo ładny - słodki, ale nie mdły, intensywny.
Konsystencja - lekka dzięki czemu krem szybko się wchłania nie "tłuści" dotykanych rzeczy.
Opakowanie - poręczne

Jednak co z tego, skoro krem nie nawilża, a wysusza dłonie? Po jego wyschnięciu skóra jest napięta i sprawia wrażenie wysuszonej. Czyste masło shea działa o wiele lepiej, a ten krem do najtańszych nie należy. Na plus wydajność.

Zużyłam go do ciała i nie kupię ponownie. Avon ma lepsze i tańsze kremy do rąk.

Dla mnie najlepszy jaki kiedkolwiek miałam!

Niby Avon... Ale postanowiłam go kupic ze względu na zapach ( uwielbiam masło shea!). Krem okazał się najlepszym jaki kiedykolwiek używałam

nawilża
wygładza
szybko się wchłania
nie klei się na dłoniach
wydajny!
w promocji 9.90 zł
śliczny zapach

Ilość zużytych opakowań: około 3

bardzo dobry

Produkt naprawdę wart uwagi. Pięknie nawilża dłonie, szybko się wchłania, niewielka ilość wystarcza do pokremowania rąk.
Dodatkowo przyjemnie pachnie.
Tak naprawdę nie mogę mu nic zarzucić. Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 (75 ml)

Fajny.

Na początku zaczęłam niechętnie używać kremu, bo wydawał mi sie bardzo tłusty. Po czasie przywykłam ze ma taką a nie inną konsystencję wystarczy go nakładać nieco mniej. Ale dzieki tym właściwością jest bardzo wydajny.
Do tego ładnie pachnie.
Dłonie są po nim miękkie i idealnie nawilżone.
Minusem może być cena w stosunku do wielkości opakowania, ale zawsze istnieją promocje :)

Jak na planet spa to zadna rewelka

Poza ladnym zapachem malo co mi akurat odpowiada..krem dosc tlusty i zbyt dlugo to czuc,nie wchlania sie zbyt szybko..
Darze sympatia cala linie planet spa,ale ten produkt nie powala na kolana.
Sa lepsze kremy do rak w Avon

Używam tego produktu od: Tydzien
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszegomopakowania

jestem w szoku :)

ostatnio poszukalam ten krem u mamy w kosmetyczce :P
\\nkrem jak dla mnie jest super ! :)
\\nogolnie nie mam problemow z rekoma ale teraz codziennie mam "suche " dlonie (taki okres) , piewsze co to zapach -cudny !!! taki hmm zimowy :D , nawilza ! , szybko sie wchlania , i po 3 godzinach dlonie nadal pachna i sa mile w dotyku :)
\\njesli bedzie na promocji to kupie go ponownie , jednak jest troszke za ciezki na lato jakby , lepszy chyba by byl na zimowe wieczorki :D

dobry i ładnie pachnie

Bardzo dobrze nawilżający krem do rąk chociaż np zimą trzeba powtarzać kilkakrotnie aplikacje to mimo wszystko spełnia swoje zadanie i ma świetny zapach na zimową porę poza tym jest tani i wydajny więc jak dla mnie bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od: listopada
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

przyjemny

Krem ten zakupilam ponad rok temu. Pierwszy raz jak go uzyłam, to az mnie odrzuciło. Zapach był duszący, nachalny, nieznośny. Posmarowałam ręce na noc i nie mogłam ich trzymac przy twarzy, tak mi się nie podobał ten zapach. Krem powędrował do szafki gdzie spędził cały ten czas. Niedawno robiąc porządki trafiłam na niego i postanowiłam dać mu szansę. Zaniosłam go sobie do pracy, bo akurat skończył mi się tam krem do rąk. I teraz o dziwo bardzo przypadł mi do gustu. Może zapach wywietrzał, a może mi się zmienił gust albo pogorszył węch ;)

+ Opakowanie - no, zwykła tubka jak to krem, ale ma taki ładny spokojny kolor, nie rzuca się w oczy, idealna na biurko w pracy :) poza tym tybki nie trzeba odkręcać, bo jest na zakrętce dodatkowe zamknięcie, wystarczy jeden klik i mozna wydobyc krem
+ Zapach - może przy dłuższym używaniu znowu mi się znudzi, ciężko powiedzieć. Używam go zawsze gdy jestem w pracy od jakiegoś miesiąca i jeszcze mi się podoba. Gdy posmaruję ręcę przed wyjściem z pracy, to jak w domu zdejme rękawiczki to wciąż mi ręce nim pachna i bardzo mi to odpowiada
+ Konsystencja - bardzo ciekawa. Juz ktoś tu tak to określił - taka gęsta śmietana, myślę, że to najtrafniejsze okreslenie :) jest super
+ Wchłanianie - krem wchłania się bardzo szybko, nie kleja się po nim ręce
+ Nawilżenie - tak, tak, ręce sa miękkie, delikatne i nawilżone
+ Dostępność

+/- cena - jak to w avonie, bez promocji nie kupuj ;) chociaz te ceny regularne które pokazują to taki pic na wodę :) z tym że czasem coś kosztuje 10 a czasem 20 :)

zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ jeszcze jest tyle kremów do przetestowania :)

Mój ulubiony krem do rąk

Zacznę od tego, że kosmetyki z tej firmy absolutnie mnie nie przekonują. A najgorsze jest to, że nie wiem czemu, może nie mam zaufania do takiej formy sprzedaży?

Ciężko jest mnie więc przekonac do kupienia czegokolwiek z tej firmy. Wcześniej konsultantka namówiła mnie na krem do stóp z tej serii, który okazał się rewelacyjny więc pomyślałam, że i ten będzie identyczny. Szczęśliwie się złożyło, że miała go koleżnka w pracy i tak zapachniła nim całe pomieszczenie, że poprosiłam ją o mały test na swoich rękach.
Po jednorazowym użyciu od razu go zamówiłam

Zacznę od wad:
- sposób sprzedaży!! no ja jestem z gatunku staromodnych: chcę coś kupić to idę do sklepu, płacę, przynoszę do domu i jestem zadowolona:) To czekanie mnie drażni okropnie!
I to na tyle jesli chodzi o wady. Potem jest znacznie lepiej:
- ma idealnie kremową konsystencję, nic się ani nie leje, ani nie jest jak tępe jak smalec, ot taka gęsta śmietanka,
- świetnie się rozprowadza i szybko wchłania, pozostawiając delikatną poświatę, która nic a nic się nie lepi czy klei,
- ma cudowny karmelowo-tofikowy zapach,
-jest dość wydajny,
-bardzo dobrze nawilża i "reperuje" spierzchnięte dłonie,
- pozostawia ręce gładkie i miękkie,
- podobnie ze skórkami wokół paznokci: ulegają zmiękczeniu i nie odrastają tak szybko ( choć prawdą też jest, że nie mam zbyt dużego z tym problemu).

Wcześniej używałam Scholla krem z łoju jelenia. Na ręce działał cudownie, ale ten jes sto razy przyjemniejszy w stosowaniu.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze