Sensique, Nail Polish Remover In Pads (Bezacetonowy zmywacz do paznokci w płatkach)

Cena PLN 7.00

Bezacetonowy zmywacz do paznokci w płatkach o zapachu magnolii. Skutecznie usuwa emalię, jest łatwy w aplikacji i idealny w podróży.

Cena: 7zł / 30szt.
/m/

Ja go polubiłam

Kupiłam te płatki z czystej ciekawości i u mnie sprawdzają się całkiem nieźle.
Plusy:
+bez problemu zmywają wszystkie lakiery
+nawet nieźle pachną
+tanie
+jednym płatkiem zmywam wszystkie paznokcie
+wydają się suche a tak naprawdę są dobrze nasączone
+nie wysuszają paznokci wręcz przeciwnie zostawiają delikatnie tłustą powłokę
+małe opakowanie świetnie sprawdzi się w podróży

Używam tego produktu od: kupiłam je w styczniu 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Tylko w podróży

Kupiłam go tylko ze względu na fakt, iż miałam w planach wyjazd.

+ dobre w podróży
+ zapach

- strasznie cienkie płatki
- słabo zmywają lakiery
- niewydajne

Używam tego produktu od: raz kilka miesięcy temu

Super zmywacz

Zmywacz w płatkach jest bardzo wygodny, ładnie pacznie i świetnie zmywa lakier z paznokci

Tak jak koleżanki niżej piszą płatki nie są bardzo nasączone tylko wydają się suche ale natłuszczone, to prawda ale tylko wielki pozytyw

kupiłam go ze 3 miesiące temu pierwszym razem jak użyłam to na zmycie 10 paznokci zużyłam kolo 4 płatkow, miałam mieszane uczcuia i odlozylam go w kąt, ale gdy skonczyl mi sie inny zmywacz, a potrzebowałam zmyć paznokcie spróbowałam go jeszcze raz, i od tamtej pory używam już tylko i wyłącznie jego, paznokcie są natłuszczone, skórki zdrowe, paznokcie nie rozdwaja sie jak po zwyklym zmywaczu, a na zmycie wszystkich paznokci teraz zużywam już tylko 1 płatka (chociaz moje paznokcie zawsze są pomalowane na mocne kolory -róż, fiolet, granat)

w naturze kosztuje 2,49 zł, a nawet jakby kosztował 10 to warto go kupić. ja kupiłam już 3 opakowania i jestem bardzo zadowolona nie dosc ze jest poreczny, wygodny to jeszcze pieknie pachnie i natluszcza paznokcie

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

bardzo słabo zmywają lakier

Plusy:
- fantastycznie pachnie, można je dosłownie przykładać do nosa i wąchać, pod tym względem nie mają nic wspólnego z tradycyjnym zmywaczem
- nie wysuszają skórek ani paznokci, nawet odniosłam wrażenie, że leciutko natłuszczają

Minusy:
- zmywanie lakieru idzie bardzo opornie, trudniej, niż standardowym bezacetonowym zmywaczem. spodziewałam się, że płatki będą czymś mocno nasączone, a tymczasem są suche, co najwyżej lekko tłustawe, choć rozpakowywałam je z fabrycznego opakowania. Nawet takie wyschnięte trochę zmywają, próbowałam też reanimować je mgiełką z wody i jako tako dają radę, ale trzeba się namęczyć i trzeć paznokieć.
- nie są warte swojej ceny, na zmycie całego maniciru potrzeba wielu płatków. gdybym nie kupiła ich w promocji byłabym bardzo rozczarowana.

Podsumowując: na podróż w sam raz - bardzo wygodne, niewielkie opakowanie i nie razimy współtowarzyszy zapachem zmywacza. na pewno jednak wypróbuję inne produkty tego typu.
dla mnie to taka ciekawostka, zachowam reszte opakowania na wypadek jakiegoś wyjazdu bądź nagłej potrzeby zmywania lakieru w miejscach publicznych.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczęte