Garnier, Fructis, Grapefruit Tonic, Szampon do włosów normalnych i pozbawionych blasku

Szampon Fructis Grapefruit Tonic odświeży i nada intensywnego zapachu Twoim włosom. Zawiera wyciąg z grejpfruta, który jest znany ze swoich właściwości przeciwutleniających. Ekstrakt owocowy pobudza i wyzwala dobrą energię podczas mycia włosów. Kosmetyk wzmocni i nada witalności na całej długości włosów. Kosmyki staną się lekkie, błyszczące i zachowają na długo słodki zapach owoców.
Szampon dedykowany dla włosów normalnych i pozbawionych blasku.

Poprawny...

Szampon ma gęstą, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o czerwonym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Pachnie bardzo przyjemnie, owocowo, nuta grejpfrutowa jest wyczuwalna. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 400 ml

Generalnie w porządku, to tylko szampon

Szampon sprawdzał się w swojej głownej funkcji, czyli mył włosy. Przeznaczony jest do "włosów pozbawionych blasku". Mnie tego blasku nie przybyło, ale nie wierzę w cudowne dzialanie szamponów, mają przede wszystkim myć. Mam problem z przetłuszczaniem u nasady, włosy przetłuszczały się standardowo, na szczęście szampon nie przyśpieszał tego procesu. Przyjemny grapefruitowy zapach, dość dobrze się pienił.

Używam tego produktu od: Wrzesień-październik
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nigdy więcej

W sumie nie wiem czemu kupiłam ten szampon, jakiś zły duch mnie chyba podkusił... Po jednym umyciu nim włosów wywołał mi okropny łupież z którym walczyłam później prawie 3 miesiące. W dodatku po jego użyciu głowa mnie strasznie swędziała (nie sądzę, by to przez sls bo nigdy mi nie szkodził). Więcej go nie użyłam, daję pół gwiazdki chyba tylko za zapach i ładny czerwony kolor.

Używam tego produktu od: użyłam go jeden raz
Ilość zużytych opakowań: użyłam jeden raz

super :3

zakochałam się w tej serii szamponów. mają piękne zapachy, dobrze myją włosy, nie wysuszając ich. skład jest przyjemny. używanie to czysta radość. identyczną recenzję wrzucam przy zapachu marakuja - bo oba te produkty są fantastyczne. będę je kupować dopóki mi się nie znudzą :3

EDIT: po latach nadal wracam do tych szamponów. nie używam ich jednak non stop, ponieważ włosy są jednak trochę wysuszone. może to być jednak kwestia tego, że na co dzień używam mydła cedrowego.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

po prostu ok

Przyjemny w użyciu. Bardzo ładnie pachnie. Jest gęsty i tym samym wydajny. Duże opakowanie w niskiej cenie. Nie ma problemu z dostępnością.

Odświeża włosy, nadaje im lekkości.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 (400 ml)

świetny!

Zalety:
+ działanie - świetnie oczyszcza włosy, przedłuża ich świeżość, nie wysusza, nie plącze - po prostu dobry do włosów zniszczonych, ale i suchych, i przetłuszczających się, taki familijny :)
+ skład - bez SLSów
+ zapach - świeży, soczysty grejpfrut
+ cena - supermarketowa :)
+ wydajność - szampon jest dosyć gęsty, więc przy codziennym używaniu do mycia krótkich włosów powinien starczyć na ok. 2,5 miesiąca
+ dostępność - supermarkety, Rossmanny

Używam tego produktu od: wiosna 2013

Przyzwoity szampon...

PLUSY:
-pojemność
-cena
-wydajność, bo 400 ml starcza na bardzo długo
-zapach, który utrzymuje się, jeśli nasze włosy schną naturalnie
-ładne opakownie
-fajnie oczyszcza
MINUSY:
-kiedy wysuszymy włosy suszarką zapachu nie czuć już w ogóle
-nie robi nic specjalnego, choć powinien regenerować nasze włosy

Słyszałam, że bardzo dużo osób nażeka na zamknięcie, ale ja jakoś radzę sobie z otwieraniem, więc nie zaliczam tego do minusów. Niestety włosy nie są ani bardziej byłyszczące, lekkie, czy ładniejsze... Wyglądają jak wyglądały, po prostu są czyste. Po mimo tego bardzo lubię ten szampon, bo nie oczekuję od szamponów zbyt wiele gdyż cieżko znaleść taki, który będzie robił cokolwiek. Dlatego daję 3,5/5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: Nadal w trakcie pierwszego

zwyczajny szampon

Moje pierwsze podejście do tego szamponu zakończyło się katastrofą. Moje włosy były bardzo obciążone, jakbym nie myła ich przez tydzień...
Mimo wszystko postanowiłam spróbować jeszcze raz, a po użyciu produktu aplikowałam odżywkę zwiększającą objętość włosów. Pomogło, włosy nie są przyklapnięte, ale tak jak przewidziałam efekt nie jest spektakularny. Włosy są gładkie, łatwe do rozczesania, ale niestety nie błyszczące... Dla mnie jest to zwykły szampon, który nie szkodzi i nie pomaga.
Dużym plusem jest to, że dobrze się pieni oraz urzekający cytrusowy zapach. Jest po prostu cudowny;)
Opakowanie wygląda estetycznie. Wiem, że wiele osób narzeka na zamknięcie. Mnie to aż tak nie przeszkadza, ponieważ produkt stoi niedomknięty. Oszczędza to moje paznokcie;)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 400 ml

w porządku

Szampon któremu mało co można zarzucić, przede wszystkim szampon fajnie oczyszcza włosy czy to z 3 dniowego brudu czy to z oleju czy z lakieru. Poza tym ma na prawdę bardzo fajny grejpfrutowy zapach który niestety nie utrzymuje się na włosach (to już mały minus) a szkoda bo na takie upały było by miło jakbym czuła taki odświeżający zapach na swojej głowie. Poza tym butle 400 ml starcza na na prawdę bardzo długo (3-4) miesiące używania przez 4 osoby w domu wiec wydajność na duży plus, cena za taką butlę też nie obciaża bardzo kieszeni (ok 10 zł).
Ogólnie szału może nie robi (ale to w końcu tylko szampon- mało który mnie powala na kolana) ale swoją role oczyszczenia spełnia więc jest ok.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące

Nie polubiliśmy się

Zapach jest naprawdę super, na prawdę grapefruitowy, nie przesłodzony. Rano mycie włosów to prawdziwa przyjemność. Dobrze się pieni i oczyszcza. Włosy są po nim błyszczące. To na tyle plusów.
Minusy:
- włosy ciężko się układają
- stały się o wiele bardziej sztywne, mimo że zawsze stosuję odżywkę w płynie
- kłopoty z otwieraniem
Nie jestem wstanie stwierdzić czy włosy szybciej się po nim przetłuszczają, bo myję je dziennie.

Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml

Dobry start...

powiem tak szampon po pierwszym uzyciu wspanialy... ;) ale potem już tylko gorzej... :( ! po 4-5 uzyciu wlosy staja sie matowe pozbawione enegi czytajac podobne recenzje byłam zdziwiona ponieważ byłam przekonana iż szampon jest świetny lecz myliłam się ... :(! podsumowujać szampon dobry ale tylko na poczatku... :o

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400 ml

Świetny!

Jak narazie jest to najlepszy szampon jakiego używałam.Mam włosy przetłuszczające się,a ten szampon świetnie sobie z nimi poradził.

Plusy:
+zapach-wprawdzie nie utrzymuje sie na włosach,ale i tak jest na plus
+bardzo dobrze się pieni
+ŚWIETNIE oczyszcza-na 3 dzień moje włosy są w bardzo dobrym stanie!Sukces!
+cena
+wydajność-duża pojemność starczyła na 4 miesiące a mam włosy długie,o bardzo dużej objetosci
Minusy:
-nie nabłyszcza-chociaż obiecuje to producent

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże