Eveline Cosmetics, Koenzymy Młodości Q10 plus R, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień nawilżająco - matujący

Nawilżająco - matujący krem na dzień to innowacyjny produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej, po 30. roku życia. Krem skutecznie redukuje pierwsze zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych. Minimalizuje widoczność porów. Potrójna dawka koenzymu Q10 pobudza naturalną zdolność skóry do odnowy. Aktywny koenzym R intensywnie wygładza i regeneruje naskórek.
Nowatorski kompleks składników aktywnych – FAST-MAT Complex z unikalnymi mikrocząsteczkami matującymi, reguluje wydzielanie sebum i zapobiega błyszczeniu się skóry, pozostawiając cerę matową przez cały dzień. Kwas hialuronowy głęboko nawilża, nadaje skórze miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość.
Formuła wzbogacona o wyciąg z alg morskich i biokolagen intensywnie ujędrnia i uelastycznia. Witaminy A, E i F odżywiają i regenerują. Lekka formuła błyskawicznie wnika w skórę, nawilża i matuje.
Krem stanowi doskonały podkład pod makijaż.
Efekty:
- wyraźnie zredukowane zmarszczki,
- intensywnie nawilżona, oczyszczona i matowa cera.

Cena: 15zł / 50ml
/m/

Do niczego

Krem zdecydowanie nie dla mnie, nawet jeśli miałabym dostac go za darmo.
- po nałożeniu skóra strasznie się świeci
- pozostawia uczucie lepkości
- matowi na bardzo krótko, po 3 godzinach od nałożenia
- moja skóra pokazuje swoje tłuste oblicze
- wcale nie zmniejsza porów
Do plusów mogę zaliczyć konsystencję oraz zapach i dobre rozprowadzanie, ale to za malo jak dla mnie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie dla mnie:(

Produkt nabyłam, zachęcona opiniami i faktem, że akurat natknęłam się na niego w pobliskim markecie. Niestety muszę go sklasyfikować jako MOJĄ kosmetyczną porażkę.

ZALETY:
+ w jakimś stopniu zapewnia efekt matowej skóry,
+ nie zapycha - powiedziałabym nawet, że redukuje ilość zaskórników,
+ dość dobrze współpracuje z makijażem,
+ cena.

MINUSY:
- "uaktywnił" moje AZS:(
["schorzenie" zazwyczaj odnawia się na mojej twarzy, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera i NIGDY nie atakuje w okresie wiosny, lata czy zimy;
nie wiem, czy to wina tego kosmetyku, ale po odstawieniu go i zastosowaniu maści Protopic, objawy ustąpiły, więc zakładam, że to krem przyczynił się do nawrotu AZS],
- efekt matu szybko zanika,
- nie zauważyłam poprawy napięcia skóry,
- ma sztuczny, wkurzający zapach,
- trudno go gdziekolwiek kupić.

Tytułem podsumowania... Jakiejś specjalnej krzywdy zrobić nie powinien, ale jeśli toczycie zacięte boje z AZS, to radzę uważać.

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

bardzo fajny

Krem ma bardzo fajną ,lekką konsystencję, nawilża, wygładza.Co prawda na mojej buzi się świeci, ale po nałożeniu podkładu jest idealny. Twarz jest gładka, a makijaż długo się utrzymuje. Polecam.
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

idealny

muszę przyznać, że bardzo polubiłam się z tym kremem. Jak dla mnie jest niesamowity i ma same plusy:
super się wchłania, idealnie nawilża, ma odpowiednią konsystencję, ładny zapach. Nie zapycha, twarz się po nim nie świeci - poprostu rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe