Rimmel, BB Cream (Krem BB 9 w 1)

Rimmel, BB Cream (Krem BB 9 w 1)

Lepszy niż krem nawilżający, lepszy niż podkład. Udoskonalający skórę krem BB stworzony dla kobiet, które nie noszą podkładu.
Tworzy perfekcyjny, 9 - częściowy reżim w jednym, prostym kroku: wyrównuje koloryt, nawilża, zmniejsza widoczność porów, zakrywa, koryguje niedoskonałości, wygładza, matuje, rozświetla i chroni skórę przed UV (SPF 25).
Dostępny w trzech odcieniach.

matujące, nawilżające, rozświetlające
kremy BB i CC
w tubce

Przyjemny krem BB

Produkt ma kremową, delikatną konsystencję, która bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Aplikuje się w sposób równomierny, nie tworząc smug. Przez kremową konsystencję nie podkreśla suchych skórek, niweluje ich powstawanie.
Delikatnie ciemnieje na twarzy, jednak wybrałam kolor jaśniejszy i dzięki temu po utlenieniu ma kolor odpowiedni.
Produkt nie zapycha, nie ściera się w ciągu dnia, mimo przypudrowania po kilku godzinach widać swiecenie. Jednak jest to krem BB, a nie mocny podkład dlatego nie uznaje to za wadę, gdyż od początku można spodziewać się takiego efektu.
Dobrze wygląda nie pudrowany, często robię tak w ciągu dnia jeśli chcę ujednoliconej skóry.
Opakowanie w miękkiej tubce, umożliwia to wygodną aplikacje, produkt jest zużyty do końca. Jednak łatwo zabrudzic wyjście produktu, ponieważ nawet gdy zakręcony i delikatnie naciśnięty może wydobyć się z opakowania.
Fajny, delikatny krem, chętnie będę do niego wracać.

Nie

Stanowcze nie dla tego podkładu. Podkład nie zakrywa wszystkich niedoskonałości. Ma małą gamę kolorów, przez co ciężko jest dobrać odpowiedni. Nie daje efektu matowienia.

Dobrze się sprawdza

Przez długi czas był to mój ulubiony krem BB. Nie używałam niczego innego, żadnego podkładu tylko ten krem. Ładnie przykrywa niedoskonałości i wyrównuje koloryt skóry. Oprócz tego nawilża skórę i trzyma się wystarczająco długo.

Słabiutki

Krem BB kupiłam z myślą o letnich upałach, ale niestety na lato to on się nie nadaje. Przede wszystkim, nie wchłania się i nie współpracuje z moją cerą. Po dwóch godzinach świecę się jak nie wiem co. Migruje po twarzy, zbiera się w zakamarkach. Na co dzień noszę okulary, po kilku godzinach mam całe oprawki w tym kremie. Krycie znikome. No na prawdę ciężko mi znaleźć jakiś plus... no może są dwa krem nie wysusza i cena jest dość niska.

U mnie się nie sprawdził.

Idealny BB!!!

Ten produkt jest po prostu bardzo dobry.
Nie widze minusow. Cena jest niska, krem wydajny, co najwazniejsze, dobrze spelnia swoje zadanie! Jest lekki, nawilzajacy, dobrze wtapia sie w skore! Idealny na lato, wyjazd , wakacje. Nie oczekujcie od niego mocnego krycia, to tylko krem bb, nie podklad. U mnie swietnie sie sprawdza. Daje na twarz minimalna ilosc i ladnie wyrownuje koloryt, nie rzuca sie w oczy;) uzywam czesto, w ciagu dnia. Na wieksze wyjscia uzywam podkladu od to! Polecam

super

bardzo, bardzo miłe zaskoczenie. jak na krem tego typu bardzo przyzwoite krycie. radzi sobie z wyrównaniem koloru i jakąś drobnizną na twarzy. a jego największą zaletą jest kolor. jak jest napisane że jasne to jest jasne. nie pomarańczowe. ja stosuję głownie w lecie gdy jest za gorąco na pełny makijaż a jednak czegoś potrzeba. świetnie się wtedy sprawdza. nawet jak się trochę opalę a to się nie zdarza zbyt często :) to też świetnie wygląda i jeżeli chodzi o kremy tego typu to jak do tej pory mój ulubiony a parę już przerobiłam.

Pasuje mojej skórze

Jednej z niewielu bb, który idealnie pasuje mi kolorystycznie i wygląda naturalnie lekko kryjąc nierówności w pigmentacji skóry. Jest jednym z najlepszych na lato bo daje matowe wykończenie a po przypudrowaniu mat utrzymuje się cały dzień. Nie wysusza skóry a nawet lekko nawilża. Nie polecam nakładania na inny krem.

O zgrozo! Ceglana gęba.

Koszmar. Bubel. On nie tylko nie spełnia obietnic. To jest tragedia. Tworzy smugi i plamy. Ściera się po godzinie. Wchodzi w każdą zmarszczkę. Podkreśla każdą suchą skórkę. Uwidacznia każdego pryszcza. Pory wyglądają tragicznie. Najgorszy jest jednak kolor. Odcień na twarzy to ohydna cegła. Paskudna pomarańczowa maska. Ostrzegam bo szkoda na niego kasy.

Totalna porażka

Krem BB na twarzy zmienia kolor na pomarańczowy, nie daje żadnego krycia ani wyrównania kolorytu skóry, szybko znika z twarzy w ciągu dnia. Nie wiem co więcej dodać - po prostu jest słaby.

Beznadziejny

Do mojej cery nie nadaje się kompletnie, a mam cerę przetłuszczającą się. Sam produkt jest już tłusty. Ja świecę się już po kilkunastu minutach. Produkt rozwarstwia się na twarzy. Kolorystyka też pozostawia wiele do życzenia. Nie, nie i jeszcze raz nie.

U mnie się sprawdza

U mnie - jako 1 z niewielu sprawdza się b.dobrze (mam cerę tłustą/mieszaną). Stosuję kiedy nie chce/nie mogę nakładać tradycyjnego podkładu - dobrze sie trzyma, zakrywa drobne niedoskonałości i nawet go nie pudruje. Stosuję go najczęściej w lecie .

Nie, nie, nie

Kupiłam na wyprzedaży i to był wielki błąd. Konsystencja masła, co powoduje bardzo ciężkie nakładanie. Po godzinie cera zaczęła się okropnie świecić, a do tego podkreślił każdą suchą skórkę, jaką miałam na twarzy. Koszmar