Hean, Foundation Darkening Shade (Przyciemniacz kolorów podkładów)

Hean, Foundation Darkening Shade (Przyciemniacz kolorów podkładów)

Zobacz oferty

cocolita.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Produkt profesjonalny do przyciemniania kolorów podkładów do twarzy. Pozwala uzyskać odcienie pośrednie w standardowych kolorach. Uniwersalna emulsja zawiera odżywczą witaminę E oraz przyciemniające pigmenty w specjalnych silikonowych otoczkach, które idealnie przylegają do skóry i dostosowują się do formulacji podkładu. Dostępny w kolorach Olive i Brown.

fluidy
Cera
normalna
ujednolicające
w tubce

Świetny produkt!

To mój produkt obowiązkowy. Kupuję ulubiony podkład w najjaśniejszym kolorze i w zależności od pory roku, potrzeb i wyglądu mojej cery dodaję to oto cudo - voila!
Przyciemniacz marki Hean w odcieniu Olive jest dla mnie ideałem, w żadnym stopniu nie psuje jakości podkładu, można go stopniowo dodawać, budując odcień, na którym nam zależy. Jest super wydajny! Jego odcień nie jest ciepły, więc nie zrobimy sobie pomarańczki na twarzy. Do dorwania na promocji za kilkanaście złotych. Aktualnie używam trzeciego opakowania i jestem pewna, że będę sięgać po kolejne.

Produkt zamknięty w czarnej tubce z zakrętką. Mój odcień to olive, ma gęstą konsystencję o brązowym, ciepłym kolorze. Świetnie się sprawdza do przyciemniania podkładu przy czym nie zmienia jego właściwości i trwałości podkładu. Dodatkowo jest przystępny cenowo i bardzo wydajny. Używam go głównie do przyciemniania zbyt jasnych podkładów, ale sprawdzi się również do bronzerów kremowych. Mieszałam go z bardzo chłodnym odcieniem bronzera przez co po wymieszaniu bardziej mi pasował. Genialny kosmetyk, dzięki któremu nawet, gdy kupimy nie taki odcień podkładu to pomoże nam w zmianie koloru. Polecam.

Nie wiedziałam jak bardzo potrzebuję tego produktu

Zobaczyłam go przypadkiem na jakieś stronie internetowej i stwierdziłam, że zamawiam. Kosztował chyba z 15 zł. Mamy do wyboru wersję przyciemniającą (chyba bardziej brązową) oraz wersję oliwkową. Ja zdecydowałam się na wersję OLIVE.

Produkt znajduje się w wygodnej odkręcanej tubce. Jest w miarę gęsty, więc nie spływa nam z dłoni jak mieszamy go z podkładem.

Teraz mega mnie ratuje, bo mam kilka otwartych podkładów, takie resztki a są na mnie o wiele za jasne. Mieszam mniej więcej tak 3:1 (3 części podkładu)z tym przyciemniaczem i jest ideolo.

Podkłady są ciemniejsze a przy tym mają bardziej oliwkowe tony. Czego bardzo brakuje mi wśród jasnych odcieni podkładów, które najczęściej są różowe lub po prostu żółte. A te ciemniejsze pomarańczowe lub różowe.

Akurat przyciemniam sobie bardzo jasne podkłady, więc muszę tego przyciemniacza dać więcej. Ale mam też jeden podkład ciemniejszy, gdzie dodaje dosłownie kropelkę tego Heanu żeby tylko zmienić trochę odcień.

Ten produkt nie zmienia nam właściwości i trwałości naszego podkładu. Także taka mieszanka nie ciemnieje mi już na twarzy.

Produkt jest tani i wydajny. Mega przydatny. Nawet żeby sobie dodać odrobinkę tej wersji oliwkowej i zrobić odcień bardziej dopasowany do naszej skóry.
Nie zapycha skóry.

Mega polecam. Na pewno kiedys też sobie kupię tą wersję przyciemniającą a nie oliwkową.

mistrzostwo świata w wielofunkcyjności

Mam odcień Olive, idealnie dobrany do mojego tonu skóry. Dlatego sprawdza się u mnie jako przyciemniacz do podkładu, korektora, różu w kremie, a czasem nawet służy do konturowania. Przyciemniam nim też jedną zbyt jasną pomadkę. To jest prawdziwe mistrzostwo - stworzyć taki kosmetyk, który można wykorzystać na wiele sposobów i w dodatku on się nie waży z żadną formułą!
Nie jeden raz rolował mi się podkład z bazą, lub źle współpracował z mgiełką, korektorem lub pudrem- a tu kompletnie nic się nie dzieje! Można mieszać ze wszystkim! nawet z jasnym SPFem, jeśli potrzebujemy uzyskać naturalny efekt kremu tonującego, a nie tapety.

jakiś geniusz to wymyślił

Przyciemniacz podkładów fani a dobry!

Jeśli lubisz swój podkład i z zimy został ci jasny odcień i wydalasz blado. Ten produkt jest idealny. Mała kropeczka produktu przyciemnia podkład nie zmieniając jego właściwości. Bardzo wydajny, w fajnym opakowaniu. Nie opłaca się kupować droższych tego typu produktów, bo ten jest naprawdę fajny.

Spełnia swoje zadanie

Produkt spełnia swoje zadanie czyli przyciemnia podkład. Juz mała ilość produkty wystraczy żeby podkład zrobił się ciemniejszy.
Jednak dla mnie ma też kilka minusow po pierwsze to opakowanie w formie tubki, denerwuje mnie ta tubka bo zawsze mi wyleci za dużo produktu który się później marnuje. Po drugie odcień olive jest dość ciepły i żółty więc trzeba z nim ostrożnie. Wolałabym żeby odcień był bardziej stonowany.
Raczej nie kupię ponownie bo znalazłam inny przyciemniacz który ma lepsze opakowanie i kolor bardziej mi pasujący.
Ale ogólnie jest to dobry i tani produkt który spełnia swoje zadanie w stu procentach.

W końcu coś co mi pomaga nie wyrzucać fluidów do kosza

U mnie ciężko dobrać odpowiedni kolor fluid do moje skóry twarzy. I czasem fludy wylądowały w koszu albo u znajomych . Na szczęście znajoma że sklepu poleciła mi ten produkt i jestem mega zadowolona. W końcu mogę użyć fluidy które leżą , mogę dobrać odpowiedni kolor do mojej skóry twarzy. Produkt jest wydajny ,nie uczula ,nie podrażnia ,nie brudzi . Jestem zadowolona.

Nie kupuj ciemniejszego podkładu/korektora!

Jeśli udało Ci się wyrwać na Zanzibar zimą lub spiekłaś się latem na RODos pod miastem, a po powrocie Twoja twarz w starym podkładzie wygląda jak odcięta od reszty ciała - nie kupuj od razu ciemniejszych produktów typu podkład czy korektor. Nie opłaca się! Jeśli nie dbasz o opaleniznę po wakacjach (TAK JAK JA) i nie zamierzasz stosować samoopalaczy to tańszym rozwiązaniem będzie zakupienie przyciemniacza z Hean w Hebe. Kosztował na promocji ok 10zl.
You’re welcome. :D

Świetny produkt

Ja z odcieniem podkładu zawsze mam problem na wiosnę i jesień. W zimę jasny, latem ciemny ale problem nadchodzi wiosną, gdzie odcieni podkładu musiałabym mieć milion. Moja skóra łapie promienie słońca dosyć szybko. Podkład musiałabym zmieniać co 2 tygodnie jak nie co tydzień. I tu z pomocą nadchodzi przyciemniacz. Dzięki niemu nie muszę mieć wszystkich odcieni podkładu. Wystarczy odrobinę wymieszać z podkładem i podkład już jest ciemniejszy. I co najważniejsze nie przyciemnia na pomarańczowo tylko na naturalny opalony kolor. Nie zmienia właściwości podkładu. Polecam

jeden z lepszych na rynku

Przyciemniacz jeden z lepszych na rynku w przystępnej cenie.
Robi co ma robić - wystarczy kropelka żeby zmienić kolor podkładu, a sama formuła podkładu jest niezmieniona.
U mnie się sprawdza latem, kiedy twarz jest znacznie bardziej biała niż reszta ciała a ciemniejszych kolorów ulubionego podkładu już nie produkują :D

Przybył z pomocą

Hean stworzył coś cudownego. Produkt kupiłam żeby nie musieć wyrzucać źle dobranych, zbyt jasnych kolorystycznie podkładów. Jest to emulsja w dostępnych dwóch kolorach, oliwkowym i brązowym. Ja mam ten ciemniejszy, w brązie. Produkt jest profesjonalny i po dodaniu do podkładu przyciemniania jego kolor. Zawiera odżywczą witaminę E, dzięki czemu ma właściwości nawilżające i pielęgnuje skórę.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Przydatny produkt....

Mam dużo podkładów jasnych i nigdy nie przypuszczałam że taki mixer przyciemniający będzie mi potrzebny.
Gdy pracując ostatnio na działce opaliło mi twarz słoneczko mimo filtru spf50, siostra poratowała mnie odlewką tego mixera.
Kolor Olive, bardzo wydajny, wystarczy malutki groszek żeby podklad był idealnie dopasowany do twarzy i reszty ciała.
Ładnie przyciemnia podklad nie zmieniając jego właściwości, produkt bardziej przydatny na lato.