NYX Professional Makeup, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

fluidy
ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Talc, Caprylyl Methicone, Isododecane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Sulfate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Bis-Isobutyl PEG/PPG-10/7/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol.

Genialny produkt

Mixer rozjaśniający jest genialnym produktem i niejednokrotnie uratował sytuację z źle dobranym lub ciemniejącym podkładem. Zaledwie odrobina wystarcza, żeby widać było efekty. Nie zmienia mocno konsystencji ani właściwości podkładu. Uważam, że jest to konieczny i bardzo przydatny produkt w makijażu :)

NYX rozjaśniacz do podkładu cudo

Kupiłam ostatnio produkt NYX (wersja biała) na promocji w drogerii hebe, ponieważ był mi potrzebny do rozjaśnienia zbyt ciemnego podkładu. Już po pierwszym użyciu mogłam stwierdzić, że jest to produkt genialny, który nie zmienia konsystencji podkładu, podkład utrzymuje się tak samo na twarzy jak było to bez NYX'a, nie pozostawia warstwy lepiącej.
Godny polecenia, najlepszy produkt do rozjaśniania zbyt ciemnych podkładów.

Perełka dla bladych

Zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego podkładu, a przeciąganie wszystkich na szyję bywa uciążliwe. Po zakupie białego mixera nareszcie nie muszę się tym martwić, bo nawet przy zakupie czegoś zbyt ciemnego, umiem to naprawić. Jedyne na co można narzekać, to fakt, że przynajmniej u mnie jego domieszka sprawia, że niektóre podkłady stają się bardziej matowe.

Spełnia swoje zadanie

Posiadam kolory oliwkowy i biały. W obu przypadkach niewielka ilość zmienia kolor podkładu, przy czym Olive nie jest ani zbyt żółty, ani zbyt ziemisty. Po prostu w punkt. Kolor biały to za to totalny must have dla bladziochów, koniec problemów z brakiem odpowiednio jasnego odcienia podkładu :)
Ten produkt to też pozycja obowiązkowa w kufrze wizażysty. Zamiast kilkudziesięciu - korzystam z kilku podstawowych kolorów i w razie potrzeby mieszam z mixerem.

Musisz go mieć!

Dla nas Polek często problemem jest odcień podkładu, jak dobrze wiemy są one często za ciemnie...to cudo poradzi sobie z nimi w kilka sekund :)
Nie wiem jak ja żyłam te X lat bez niego :)

Idealny pomocnik!

Są idealne do rozjaśniania lub przyciemniania podkładów, korektorów. Regularnie ich używam i nie niszczą konsystencji oraz bardzo dobrze robią to, do czego służą. Nic do zarzucenia.

MUST HAVE

Kupiłam kolor biały. Nie wiem jak do tej pory radziłam sobie z ciemnymi podkładami bez tego cuda. Do zakupu zdecydowałam się ze względu na za ciemny podkład od Landcome i jestem pod ogromnym wrażeniem. Cena produktu to ok 40zł.
Kosmetyk ma białą gęstą konsystencję, nie spływa ona z dłoni. Idealnie miesza się z podkładem, rozjaśniając go nawet o kilka ton.
Lubię go za to, że nie zmienia właściwość podkładu.

Niezastąpiony

Mam bardzo jasną karnację i ciężko mi jest dobrać idealny odcień podkładu, zwłaszcza w drogerii. Z pomocą przyszedł mi ten pigment. Jest to jeden z moich najlepszych kosmetycznych zakupów wszechczasów - świetnie łączy się z każdym podkładem, którego używam, nie zmienia formuły fluidu. To produkt, który zawsze muszę mieć w swojej kosmetyczce.

Przełom w makijażu

Zastanawiam się jak mogłam żyć bez tego produktu. Odkąd go kupiłam już nic nie jest takie samo.
Przede wszystkim, uważam, że jest to must have w kosmetyczce makijażysty, ale również każdej kobiety, której udręką może być problem w doborze podkładu. NYX zaproponował rozjaśniacze i przzyciemniacze, ja oceniam produkt WHITE, który jest wybielaczem do podkładu.
Ten produkt NIE ZMIENIA właściwości podkładu, co jest bardzo, bardzo istotne. Rozbielam nim tańsze, ale i droższe produkty, których formuły byłoby mi szkoda, gdybym ją utraciła korzystając z tego pigmentu NYXa,
Ten produkt zapakowany jest w wygodną tubkę, z wydłużonym aplikatorem. Tura jest bardzo wygodna w użyciu, a dłuższe ujście pozwala na odmierzenie takiej ilości produktu, jaką chcemy z niego wydostać.
Dodatkowo, pigment jest bardzo wydajny. Oczywiście, musimy dodawać taką jego ilość, by rozjaśnić dany podkład zgodnie z oczekiwaniami. Przyznaję jednak, że najczęściej wystarczy jego odrobina. Ogromnym atutem jest również cena.
Ten produkt to przełom. Dzięki niemu możemy mieć tak naprawdę nieskończoną paletę odcieni podkładów.

NYX Professional Makeup Pro Foundation Mixer do Podkładu Olive 3

Chyba każda/y z nas ma problem z odnalezieniem idealnego odcienia podkładu/korektora do swojej cery. Bardzo często ciężko jest nam dobrać podkład do swojej cery albo jest za jasny/ciemny wpada nie w ten ton. W tych czasach jest bardzo duży dostęp do kolorów podkładu lecz nie w tym problem. Nie każdy z nas wymienia często podkłady w zależności od pory roku lub opalenizny/karnacji lub poprosu nie chce rozstać się że swoim ulubieńcem więc idealnie sprawdzi się NYX Professional Makeup Pro Foundation Mixer do Podkładu który pomoże nam rozwiązać problem za jasnego/ciemnego podkładu dodając kilka kropli twój podkład będzie w idealnym odcieniu.

cudowny!!!

zawsze mam rozjaśniający mixer z nyxa w mojej toaletce, to w moim przypadku totalny must have!! Nie zmienia konsystencji podkładu i wystarczy minimalna ilość aby zobaczyć widoczne rozjaśnienie!! Mega polecam, produkt na medal!

Niezbędny w każdej kosmetyczce, to sposób na ciemny podkład

Ten kto wymyślił te miksery powinien dostać Nobla!

Na pewno nie jeden raz każda z nas trafiła na zbyt ciemny podkład, w drogeriach światło sztuczne , nie zawsze są próbki na stanie , my po pracy się spieszymy i nie mamy czasu na wnikliwe szukanie idealnego odcienia , no i w domu okazuje się, że za ciemny.

Zazwyczaj taki kosmetyk ląduje na dnie szafy. Przecież nie będziemy straszyć na ulicy gorącą meksykanką na twarzy.

Ja do tej pory radzilam sobie mieszając dwa takie same podkłady o różnych tonacjach, efekt nie zawsze był wymarzony. O istnieniu mikserow do zmieniania tonacji dowiedziałam się nie dawno, o cóż człowiek całe życie się uczy.

Mikser nyx white jest świetnie napigmentowany, niewiele go potrzeba aby rozjaśnić podkład o 2- 3 tony.
Zgrabna tubka z solidną zakretką pojemności 30 ml , miękka więc wyciskanie produktu ze środka jest mega przyjemne. Konsystencja gęstego kremu.
W żaden sposób nie zmienia właściwości naszego podkładu, nie zmienia konsystencji ani trwałości.
Jeśli problem ciemnych podkładów jest wam nieobcy, ten produkt jest dla Was.
Możecie dodawać mikser do podkładu w takiej ilości aż odcień Was zadowoli.

Mikser łączy się idealnie z każdym podkładem, wypróbowałam na kilku i efekt przeszedł moje oczekiwania.
Odkąd go posiadam, za ciemny podkład przestał być problemem. Co najważniejsze mikser nie zapycha skóry nie tworzy " betonu " na skórze jest mega uniwersalny i delikatny.
Można to dodawać także do kremów BB A nawet rozjaśnić korektory. Jest to mega uniwersalny produkt.
Mikser nie rozwarstwia się , nie ma grudek. Dużym plusem jest to że na każdej tubie wyraźnie jest zaznaczony kolor miksera bo przyciemniac za jasne podkłady też możemy, wystarczy dobrać odpowiedni odcień.
Odkąd go poznałam nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez niego. Jest tak świetnie napigmentowany , że jego wydajność jest mega duża.
Dla mnie jest genialny.
Polecam.