NYX Professional Makeup, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

fluidy
ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Talc, Caprylyl Methicone, Isododecane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Sulfate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Bis-Isobutyl PEG/PPG-10/7/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol.

Bardzo przydatny!

Kupiłam pigment- white, w drogerii Douglas.
Idealnie sprawdza się do rozjaśniania zbyt żółtego lub ciemnego podkładu. U mnie mieszam jedną pompkę podkładu z jedną kropelką pigmentu. Za pomocą gąbeczki bardzo łatwo i równomiernie można uzyskać odcień idealnie dopasowany. Po testach z różnymi podkładami nie zauważyłam żeby pigment zmieniał właściwości podkładu. Pigment jest w wygodnej tubce. Jest niesamowicie wydajny. Zapach przeciętny, nie drażniąca. Serdecznie polecam.

Produkt koniczny w pracy wizażysty.

Mixer z NYX jest obowiązkowym produktem w kosmetyczce wizażysty. Bardzo dobrze łączy się z podkładem nie zmieniając przy tym jego właściwości oraz trwałości. Dzięki niemu nie musimy mieć wielu odcieni podkładów. Dodatkowo jest on wielofunkcyjny. Bardzo dobrze sprawdza się u mnie jako produkt do konturowania na mokro- łatwo się rozciera, nie tworzy nieestetycznych plam, utrzymywanie jak najbardziej w porządku. Polecam!

Obowiązkowy kosmetyk w każdej kosmetyczce.

Mixer z Nyx ma same zalety dzięki niemu możemy zmieniać odcień ulubionego podkładu czy korektora bez ingerencji w trwałość czy wykonczenie podkładu.
Produkt jest bardzo wydajny nie ma zapachu. W gamie kolorystycznej dostępne sa mixery o wlaściwoscia zmieniajacych jasność a także tonację produktu w zależności od potrzeb.

Ratunek dla złego koloru podkładu

Często najjaśniejsze odcienie podkładów i tak są dla mnie za ciemne. Jest to duży problem przy tak jasnej karnacji, a Nyx ma na to ratunek. Biały mixer w kosmetyczce, szczególnie zimą to podstawa.

Dzięki płynnym pigmentop mogę dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich swoich płynnych podkładów. Mój podkład dzięki nim jest idealnie dopasowany. Są bardzo wydajne, wystarczy kropelka a dopasują podkład świetnie do twarzy tak jak się tylko zechcę. Mają poręczne, wygodne opakowanie. Nie zmieniają właściwości podkładu, dobrze się z nim łączą.

Must have w kuferku

Nie wyobrażam sobie nie mieć tych mixerow w kuferku - obowiązkowe kolory to przyciemniający Olive i rozjaśniający white. Mixery maja mocny pigment i nie zmieniają wlasicwosci podkładu. NYX to marka często przeceniana, ja akurat kupiłam je w Douglasie na promocji drugi produkt -50% wiec płaciłam ok 30zl/szt.

Ratunek przy drogich podkładach.

Póki co, stosowałam jedynie biały i muszę przyznać, że to bardzo dobry produkt do rozjaśniania o 1-2 tony.
Zawsze kupuję podkłady z wyższej półki, póki nie odkryłam tego pigmentu lądowały one na dnie szuflady jako buble.
Produkt w wygodnej tubce, ładnie rozjaśnia każdy podkład nie zmieniając przy tym jego właściwości, po zmieszaniu konsystencja zostaje bez zmian, jedynak szybciej zastyga,potęguje efekt matu i minimalnie zmniejsza krycie, nie oszukujmy się "coś za coś".
Jest wydajny wystarczy dosłownie kropelka na jedno użycie.
Cena? Hm według mnie dosyć wysoka około 30 zł, dlatego też nie warto go kupować do rozjaśniania podkładów o zbliżonej cenie.
Bezzapachowa formuła bardzo mi odpowiada.

Odcień Olive

Jako, że przyszło słońce i wszystkie podkłady okazały się być dla mnie za jasne, zaopatrzyłam się w przyciemniacz. Wybrałam odcień Olive i to był strzał w dziesiątkę. Nie zmienia konsystencji ani właściwości podkładu, wystarczy nie wielka ilość (choć to pojęcie względne, wszystko zależy jak bardzo chcemy rozjaśnić/przyciemnić podkład). Bardzo dobry produkt za przyzwoitą cenę. Wygodny w użyciu, tubka super rozwiązanie w podróż.

trzy razy na TAK

Niezastąpiony kosmetyk, który już na zawsze będzie miał specjalne miejsce w mojej kosmetyczce. Mam bardzo jasną cerę - niestety nawet najjaśniejsze podkłady są dla mnie za ciemne. I wtedy pojawia się on - cały na biało :D Dzięki mixerowi jestem w stanie uzyskać swój idealny odcień. Nie ma co więcej pisać - świetnie łączy się z każdym podkładem i przyda się każdemu bladziochowi!

Niezastąpiony mixer

Odcień podkładu dla osób z bladą skórą bardzo trudno jest znaleźć, mimo iż na rynku mamy już ogromny wybór... ale na ratunek przychodzi mixer od Nyx w kolorze white. To kosmetyk niezastąpiony u mnie. Pewnie bladolice coś na ten temat wiedzą. Gdy nie trafiam z odcieniem, dodaję owego kosmetyku i tworzę sobie odcień jaki pożądam. Co ważne, ten produkt nie zmienia jakości podkładu. Produkt jest bardzo wydajny, ma też przystępną cenę. Myślę, że warto się w niego zaopatrzyć. Są jeszcze inne wersje kolorystyczne, także każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdy nie trafisz z odcieniem podkładu.....Najlepszy mixer na rynku!

Nie zliczę ile razy kupiłam zbyt ciemny podkład, mimo to że zawsze wybieram najjaśniejszy odcień ( pamiętajcie, że światło w drogerii przekłamuje/ o czym ja niestety ciągle zapominam). Mixer white ratuje mnie z opresji, dzięki niemu mogę dostosować odcień podkładu do swojej skóry za pomocą kilku kropli nie zmieniając przy tym jego właściwości . Jest to must have w mojej kosmetyczce!

Ja na nie

Próbowałam z kilkoma podkładami z każdym zmienia działanie podkładu i wyglada źle na mojej cerze ( potradzikowa mieszana ) niestety,dodawałam mniej pigmentu,wiecej zawsze klapa :( Początkowo myslałam,że coś z cera potem skojarzyłam,że jednak to wina tego specyfiku, latem, zima nie ma reguły zawsze podład wyglada inaczej czyli gorzej,nie sprawdza sie u mnie,a szkoda,mimo,ze cere mam dośc ciemna oliwkowa wiele podkładów jest za ciemnych no cóż trudno takie życie ja nie polecam