NYX Professional Makeup, Pro Foundation Mixer (Płynny pigment do mieszania z podkładem)

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!
Występuje w 6 wariantach: White, Opalescent, Luminous, Warmth, Olive, Deep.

fluidy
ujednolicające, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Talc, Caprylyl Methicone, Isododecane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Sulfate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Bis-Isobutyl PEG/PPG-10/7/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol.

Nie wyobrażam sobie bez niego życia

Nie wyobrażam sobie nie mieć tych mixerow w kuferku - obowiązkowe kolory to przyciemniający Olive i rozjaśniający white. Mixery maja mocny pigment i nie zmieniają wlasicwosci podkładu. NYX to marka często przeceniana, ja akurat kupiłam je w Douglasie na promocji drugi produkt -50% wiec płaciłam ok 30zl/szt.

ZALETY:
- zmienia kolor podkładu nie zmieniając przy tym jego właściwości
- mocno napigmentowany

WADY:
- bez promocji 40zl/szt

Problem z odcieniem podkładu? Już nie ;)

Odkąd poznałam ten produkt kolor podkładu - zbyt ciemny lub jasny przestał mieć znaczenie bo ten mixer eliminuje ten problem. W mojej toaletce nie musi teraz być mnóstwo podkładów ponieważ ten produkt jest tak świetny( nie zmienia formuły podkładu) że wystarczy kilka podkładów plus te mixery i można wykonać różne makijaże dla różnych rodzajów cery i skóry. Produkt jest wydajny więc jedna tubka wystarczy na długi czas

Świetny produkt

Mam jasną cerę z oliwkowym podtonem. Bardzo trudno znaleźć mi w naszych drogeriach podkład w tej kolorystyce. Typowo oliwkowe podkłady są prawie zawsze za ciemne . Mixer Nyx w białym kolorze jest dla mnie zbawieniem. Wystarczy odrobina aby rozjaśnić za ciemny podkład. Wg mnie nie wpływa na właściwości podkładu, a stosowałam go z różnymi podkładami. Jest bardzo wydajny.
Minusem dla mnie jest cena oraz dostępność. W moim mieście marka Nyx jest ciężko dostępna i zostaje mi zamawianie przez internet, ale i tak uważam że warto.

Na pewno kupię kolejne opakowanie, ponieważ tańsze zamienniki mu nie dorównują.

Cudo

Nie zliczę ile podkładów,odstawiłam na bok ze względu na zbyt ciemny kolor.Mam jasną karnację,ale i tak zawsze kupię za ciemny podkład.Kolekcja tych nie trafionych rosła,a ja nie wiedziałam jak w końcu trafić na odcień idealny.Gdzieś w mediach społecznościowych dostrzegłam mixer Nyx.Wcześniej nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje.Bez dłuższego namysłu kupiłam...i wszystkie moje problemy z podkładem zniknęły.Wreszcie mogłam spożytkować te podkłady, które odrzuciłam ze względu na zbyt ciemny odcień.Mój mixer to oczywiście,ten biały,rozjaśniający.Świetne jest to, że mixer nie zmienia formuły podkładu,a wydajność jest niesamowita.Wystarczy odrobina,aby dopasować odcień podkładu.Z łatwością się miesza i stapia z podkładem w całość.Jest bezzapachowy.Z pewnością zostanie ze mną na długo.Jestem zachwycona.

Świetny produkt!

Posiadam pigment w kolorze olive i jest to dla mnie co roku absolutny must have na lato, gdy mam skórę w mniejszym lub większym stopniu opaloną. Zanim poznałam ten produkt w sezonie letnim kupowałam ciemniejsze podkłady, które zdarzało się, że nie do końca były dobrze dobrane jeśli chodzi o kolor i musiałam mieszać je z jaśniejszymi podkładami.
Ten produkt rozwiązał problem. Super łączy się z każdym podkładem, nie zmieniając przy tym jego właściwości czy konsystencji. Bardzoo łatwo się dozuje, dzięki czemu można stopniowo przyciemniać (lub rozjaśnić jeśli kupicie biały) swój ulubiony podkład/korektor. Zawsze zabieram go ze sobą na wakacje.

Niezbędnik w mojej kosmetyczce

Mam rozjaśniacz do podkładu i to jest mój totalny must have w kosmetyczce. Nie zmienia formuły oraz właściwości podkładu i dzięki niemu mogłam używać za ciemnych produktów. Nie marnują się podkłady z lata bądź te nieudane zakupy. Wystarczy jedna kropla, więc produkt jest bardzo wydajny.

świetna

ŚWIETNY PRODUKY
Z całą pewnością to nie było moje ostatnie opakowanie tego produktu i kupię drugą sztukę. Polecam je każdemu bo serio opłaca się. Totalny ulubieniec

Od NYX się u mnie zaczęło

Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak mogłabym się obejść bez mixerow do podkładu. Jaką ulgą jest to, że nie trzeba kupować dodatkowego podkładu w momencie kiedy się opalimy a poprzedni jest za jasny. A moment, w którym okaże się, że w drogeryjnych światlach nie trafiliśmy z kolorem podkładu? Dzięki mixerom te problemy już nie istnieją. O ile się nie mylę to NYX był pierwsza firma, która wprowadziła ten produkt. Pigment w tubce, który nie wpływa na właściwości podkładu jednocześnie zmieniając jego odcien.
Na chwile obecna sporo firm wprowadziło Miksery do swojej oferty, mimo wszystko u mnie zawsze zostanie sentyment do NYX.
Jedynie odcien Deep, który mam nie wiem jak mogę wykorzystać, chyba w ogóle. Jest to starsznie ciemny i chłody pigment, który sprawia, że produkty robią się sine i bardzo ciemne.

Ratunek dla za jasnych lub za ciemnych podkładów

Genialny kosmetyk. Mikser pozwala używać jednego podkładu cały rok, bez konieczności zmieniania na lato czy zimę, w zależności od karnacji skóry. Produkt ma lekką formułę, idealny do mieszania.

Niezbędnik

Tego pana chyba nikt nie musi przedstawiać. Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie życie bez tego produktu w zimie? Bo ja nie :D
Nie raz też uratował mnie w sytuacji gdy kupiłam za ciemny podkład.

+ Płynna konsystencja, nie zmieniająca właściwości podkładu
+ Nie wpływa negatywnie na trwałość
+ Ratuje z opresji :)
+ Opakowanie nie wygląda tandetnie i nic się z niego nie wylewa
+ Niezbędnik zarówno w kufrze profesjonalistów jak i w kosmetyczce przeciętnej użytkowniczki

- Cena. Warto polować na promocje.

DOSKONAŁY

Nyx Pro Fundation Mix to pigment do mieszania podkladu, posiadam kolorek PFM03 White jest wspaniały i przydatny, dostaniemy go w przystępnej cenie 35 zł. Wiadomo ciężko jest dobrać odpowiedni kolor podkladu, zwłaszcza jak kupujemy online i wtedy przychodzi z pomocą właśnie ten mixer.
Dzięki niemu uzyskamy idealny odcień i perfekcyjne dopasowanie podkładu nie zmieniając jego konsystencji, jest bardzo wydajny, uważam że każdy powinien mieć ten mixer.

Zależy, ile chcesz go nałożyć ;-)

Mixer do podkładu to świetna sprawa, zwłaszcza, gdy latem używamy najjaśniejszego odcienia podkładu, a zimą... jesteśmy jeszcze jaśniejsze, jak w moim przypadku. Z pewnością ratuje makijaż w przypadku, gdy w gamie ulubionego podkładu nie ma naszego koloru.

Jest jedno ALE! Mixer nie zmienia właściwości podkładu, o ile nie potrzebujemy go za dużo. Mój ulubiony podkład zimą jest dla mnie sporo za ciemny, więc rozjaśniacza potrzeba dużo. W takim przypadku mixer sprawia, że wszystko staje się suche. Trudniej wtedy rozprowadzić produkt, robi się "tępy", wygląda na skórze sucho. Tak więc trzeba uważać z ilością :-)

Mniejszy minus – opakowanie wygodne, wyciskamy kosmetyk przez malutką dziurkę, ale potrafi się on wylewać nawet gdy nie naciskamy opakowania... Trzeba więc pamiętać, by zakręcić od razu po wyciśnięciu.

Produkt jest za to baaaardzo wydajny. Myślę sobie nawet, że jeśli nie jest się makijażystką, trudno go zużyć w terminie przydatności.

Polecam zwłaszcza dla bladziochów!