Synergen, Sweet Touch, Wasch - Schaum (Pianka do mycia twarzy)

Synergen, Sweet Touch, Wasch - Schaum (Pianka do mycia twarzy)

Pianka dokładnie oczyszcza skórę z tłuszczu, łoju i cząsteczek brudu. Preparat usuwa delikatnie również makijaż. Receptura kosmetyku nie zawiera mydła i utrzymuje nawilżenie skóry. Aksamitna i miękka pianka jest wyjątkowa dla skóry i pozostawia na skórze zachwycające uczucie.
O zapachu malin i marakui.

będę tęsknić

Bardzo chętnie kupiłabym ją raz jeszcze, niestety została wycofana. co za smutek... :< Rossmann why?!

+taniutka, że o jejku
+piękny, słodki, cukierkowy zapach, że aż miło
+wydajna jak diabli, jedna pompka i wsio zmyte (przy pierwszym użyciu myślałam, że produkt nic nie robi, ot pomaziane pianką, było miło i tyle. Jakież było moje zdziwienie po osuszeniu twarzy, gdy okazało się, że cały makijaż się domył!)
+gęsta, przyjemna piana
+ciekawe opakowanie, wyróżnia się w tłoku na półce
+przezroczysta butelka i widać różowy płyn!!
+ i w ogóle była fantastyczna :(

- Jedyny minus to fakt, że zacięła mi się któregoś dnia pompka, ale po odkręceniu i przepłukaniu wodą wszystko już działało jak należy

Przeogromnie żałuję, że wycofali ten produkt, po cichu liczę, że może kiedyś wróci, bo chętnie bym zakupiła jeszcze :)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko jedno

Średniawka

Najbardziej uwiódł mnie słodko-owocowy zapach, jest to zdecydowanie najprzyjemniej pachnąca pianka jaką do tej pory używałam. Mycie jest bardzo delikatne, niestety nie poradzi sobie z domyciem nawet resztek makijażu. Produkt został wycofany toteż nie mam dylematu, czy go kupię ponownie czy nie. ;) Najbardziej zawiodła mnie sama aplikacja (popmka dozuje dziwne porcje), zaś postać pianki niestety pianką jest tylko z nazwy. W rzeczywistości ma formę rzadkiej, rozpuszczone piany, która przecieka przez palce.

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

dziesięć gwiazdek!

Do mojej bardzo suchej skóry był (bo został wycofany i niech Rosmann będzie przeklęty za to posunięcie) najlepszym produktem jakiego KIEDYKOLWIEK użyłam. Od pierwszego razu czarował mnie ślicznym zapachem (dla niektórych pachniał sztucznie, a ja się zapytam tak: czy aromat do ciasta pachnie sztucznie? jak tak, to odradzam jedzenia ciast i stosowania tego kosmetyku), konsystencją i działaniem. Dosłownie nie rozstawałm się z nim.
Działał w taki fajny sposób - nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam - że zostawiał leciusieńki film na skórze (nie tłusty, nie oleisty, moze troche w odczuciu jak silikon, ale nie zapchał mnie nigdy), co działało zbawiennie na moją łuszczącą i sypiącą się skórę.
Poza tym świetnie nawilżał, naprawdę! Nawet raz nie miałam uczucia ściągnietej skóry (a zdarza mi się to w zasadzie nawet po physiogelu czy produktach do mycia z Pharmaceris).
Żałuję, że nie kupiłam go na zapas :(

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Słaba.

Niestety jest to kolejny produkt Synergen, który potwierdził moje zdanie, że nie są to kosmetyki na dobrym poziomie. Miałam już kilka i każdy z nich był po prostu przeciętny albo słaby. Tym razem jest podobnie.

<b>Konsystencja:</b> w butelce lekko zagęszczona, różowa woda, pianka jest lekka, delikatna i aksamitna, rzadka i mało zbita.

<b>Zalety:</b>
*jak już wspomniałam pianka jest lekka, nie zapcha buzi i łatwo się jej używa
*zapach jest bardzo słodki, maliny z cukrem - tylko dla miłośniczek słodkości, mnie się podoba
*design opakowania ok, przezroczysta butelka - widzimy ile produktu jeszcze zostało
*wygodna pompka
*w składzie passiflora i jeżyna, brak parabenów i SLS
*niska cena
*łatwa dostępność

<b>Wady:</b>
*nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie myje dobrze buzi, nie daje uczucia oczyszczenia i odświeżenia, tym bardziej nie zmywa resztek makijażu
*mało wydajna, piana jest rzadka, więc przynajmniej 3 pompki trzeba użyć na jeden raz

Ta jedna wada - słabo myje - dyskwalifikuje produkt całkowicie. Synergen to marka skierowana do nastolatek, a te najczęściej mają problem z trądzikiem i zaskórnikami - nie wyobrażam sobie co by się działo na buzi, gdyby stosowały one właśnie tak słabo myjący produkt. Mnie on krzywdy nie zrobił (moja skóra jest trochę dojrzalsza i bez większych problemów), ale jednak uczucie niedomycia nie jest fajne. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

kiepska pianka,kiepskie opakowanie

Piankę tę kupiłam ze względu na opakowanie.Jako,że nie lubię wyrzucać kosmetyków to postanowiłam używać.Pierwsze wrażenie całkiem przyjemne,bo pierwszy raz myłam twarz taką pianką.Pianka fajnie otulała twarz i fajnie się zmywała,aczkolwiek skóra po niej była nieco wysuszona,no ale uznałam to za małą wadę,gdyż po każdym myciu twarzy nakładam krem.
Zapach ma okropny,takie jakieś owocowe(malinowe?)landrynki,które można było w sklepach dostać we wczesnych latach 90-tych;no ale zapach to bym jeszcze zdierżyła,bo nawet fajnie się nią myło...do czasu.Pilnie potrzebowałam pustego opakowania,więc piankę przelałam do jakiejś pustej buteleczki i sobie leżała i czekała na ponowne używanie.Po jakimś czasie piankę wlałam do opakowania,z którego ją wylałam i dziwna rzecz-pianka przestała się pienić.Żadnym sposobem nie chciała wychodzić ta fajna aksamitna pianka.Pomyślałam-wina opakowania(o tym niżej),więc przelałam do innego opakowania pianotwórczego,które działało i dalej po piany ani widu,ani słychu.W końcu zaczęłam jej używać bez piankowania,tak jak inne żele się używa i w ten sposób już tak fajnie się nie myło-na twarzy zwilżonej wodą robił sie taki lepki glutek,który trudno było zmyć(trzeba było zużyć dużo wody).Pod koniec używania tego produktu po prostu wyrzuciłam go,bo mi się już z nim bawić nie chciało-może gdyby był rzeczywiście jakiś rewelacyjny to tak,ale jest bardzo przeciętny.

No i to opakowanie-nie wiem czy miałam felerne,ale na początku działało idealnie,a potem zaczęło szwankować,ta pompka jak się przycisnęło to zamiast wracać do góry to zostawała taka wciśnięta i trzebabyło jej pomagać by cała wyszła,co było bardzo irytujące.

I ani opakowanie fajne,ani myjadło fajne(że nie wspomnę o zapachu)-10 zł moim zdaniem zmarnowane.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Kolejne rozczarowanie w myjakach od Synergena :(

Zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek kupiłam ten produkt. Owszem, podchodziłam do niego z rezerwą pamiętając o krzywdzie jaką mi wyrządził żel tej marki. Jednak kupiłam i po raz kolejny okazał się dla mnie ogromnym niewypałem! Wielką krzywdę wyrządził mojej twarzy.

Zalety:
- dostępność
- cena
- wydajna - jedna pompka wystarczy na umycie całej twarzy
- ładny zapach
- pompka jest bezawaryjna
- estetyczne opakowanie

Minusy:
- niesamowicie piecze w przypadku dostania się do oka
- uczucie ściągnięcia twarzy
- po raz drugi przy kontakcie z tą marką nabawiłam się tych samych podskórnych bolących i sedzących pryszczy - kaszki, której nie łatwo się pozbyć
- podrażnia lekko skórę

Więcej nie zainwestuję w kosmetyki myjące tej marki!

Używam tego produktu od: Prwie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Kiepska

Pianka nie radzi sobie ze zmyciem makijażu, do tego ma wyjątkowo słodko-duszący zapach.
Krzywdy jako takiej mojej skórze nie zrobiła, natomiast nie spełniła swojej funkcji i jedyne, co osiągnęła o rozmazanie tuszu na całej twarzy. W tej chwili korzystam z niej w dni, kiedy nie mam na sobie makijażu - mysle, że do usuniecia codziennego brudu od czasu do czasu sie nadaje.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Idealna dla mnie

Rozpoczne od tego, ze moja skora malo kiedy sie z czyms lubi, a tym bardziej nie polubila sie z niemiecka woda. Powstaly wypryski (nie zdarza mi sie to czesto) i skora byla przesuszona. Kolezanka namowila mnie na zakup tej pianki i nie zaluje:

+ Super konsystencja! Bardzo praktyczna i przyjemnie sie tym myje :)
+ Nie podraznia, gdzie wczesniej mialam podraznienia po wszystkim.
+ Ladnie pachnie
+ Zmywa makijaz, na czym bardzo mi zalezy
+ Jest wydajna
+ Cena jest super niska, jak na ten efekt
+ Wygodny aplikator
+ Nie wysusza
+ Likwiduje wypryski (w moim przypadku - nigdy nie mialam z tym wiekszego problemu, ale jednak)

Minusow nie zauwazylam.

Jak dla mnie idealny produkt do mycia twarzy. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecale

Świetna!

Polubiłam się z tą pianką od pierwszego użycia a po 3 miesiącach nadal sprawia mi przyjemnośc jej używanie :) Warto zaznaczyc, że używałam jej najczęściej rano bo wieczorem potrzebuję głębszego oczyszczenia.

+nie pozostawia twarzy ściągniętej!
+zmywa tusz do rzęs i krem tonujący oraz wszystkie drobne zanieczyszczenia. pozostawia skórę świeżą ale nie taką aż piszczącą. myślę, że np z eyelinerem by sobie nie poradził ale nie sprawdzałam.
+jest wydajna
+pompka jak i sama konsystencja pianki jaką uzyskujemy jest ciekawa i taka \'inna\' przynajmniej dla mnie :)
+pięknie pachnie
+cena jest bardzo przyjazna jak na produkt do mycia twarzy na całe 3 miesiące używania.
+nie jest taka agresywna, nie ma mowy o wysuszeniu czy podrażnieniu

-tak jak pisałam, nie jest to oczyszczenie typu garnier (dla mnie jest to plus, no ale.. ;) )
-niestety pompka zaczęła się z czasem zacinac, trzeba było się trochę pomęczyc, żeby wydostac produkt co było dużym utrudnieniem dla mnie. Może tylko ja miałam takie felerne opakowanie, nie wiem.
nie pomaga w gojeniu się wyprysków ani nie zapobiega nawet w najmniejszym stopniu powstawaniu nowych. Oczywiście nie można miec wszystkiego ale miło by było gdyby tak łagodziła.

Bardzo polecam tą piankę. Trochę się rozpisałam, ale jestem zdania, że tego typu kosmetyki należy recenzowac dokładnie :) Podsumowując. Bardzo polecam, świetnie sprawdziała się przy myciu buzi rano ale nie tylko.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy (używałam rano)

No kwc to to nie jest.

+/- Bardzo delikatny, na tyle, że makijażu to się nim nie zmyje, może bezmakijażowe panie będą szczęśliwe, ale ja bym tam wolała superczystą buzię + zmyty makijaż
- Po pewnym czasie zaczęły mi po nim wychodzić krostki, więc coś w nim uczula, przynajmniej mnie
-Nie spełnia swojej podstawowej funkcji - według mnie nie myje.

+Zapach jest słodki i przyjemny
+Formuła jest przyjemna, łatwa w użyciu i zmywaniu z twarzy.

No nie.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego, po krostkach wyrzuciłam

Zmywanie bez pielęgnacji

Lubię pianki, chociaż mam wrażenie, że słabo pielęgnują. Ta niby dobrze zmywa, ale miałam wrażenie, że skórze czegoś po niej brakuje, jest trochę ściągnięta. Przerwałam używaniu po 3/4, bo mnie wysuszyła. Ale używanie jest miłe, ładny, słodki, owocowy zapach. Fajna konsystencja, łatwo się spłukuje. Wydajność normalna. Opakowanie ok. Niewykluczone, że kiedyś jeszcze jej użyję. Szkoda, że za mało odżywia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Taka sobie

Jak dla mnie dosyć dobrze myje, szybko się pieni, fajny pomysł z pompką, trochę droga, ale wydajna, dobrze się zmywa, nie podrażnia cery, troszkę ściąga, zapach chyba miał być malinowy, ale pod wpływem wody robi się strasznie chemiczny. Mogłaby trochę bardziej oczyszczać, ale nie jest źle.