Schwarzkopf Schauma, Lekkość i Pielęgnacja, Szampon do włosów

Schwarzkopf Schauma, Lekkość i Pielęgnacja, Szampon do włosów

Cena PLN 9.00

Szampon został specjalnie opracowany dla włosów delikatnych, suchych i matowych. Szampon delikatnie i efektywnie oczyszcza włosy oraz zapewnia pielęgnację i połysk - bez silikonów. Formuła szamponu zawiera wysokiej jakości składnik - ekstrakt z kolagenu morskiego oraz intensywnie pielęgnujące proteiny, aby przywrócić włosom utracone proteiny.

Nie dla mnie

Plusy:
- dostępność,
- wygodne opakowanie,
- cena na promocji,
- dobrze się pieni.

Minusy:
- zapach,
- obciąża włosy,
- włosy szybciej się przetłuszczają po nim,
- strasznie plącze włosy podczas mycia,
- dość gęsty przez co wydajny (chociaż w tym wypadku akurat nie jest to plus).

Jestem jak najbardziej na tak

Bardzo fajny wydajny szampon ładnie pachnie jest gęsty , jak najbardziej spełnia moje oczekiwania nie obciąża włosów , nie przetłuszcza ich , bardzo fajnie się pieni .

Używam tego produktu od: od 9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

mój pierwszy i ostatni szampon z firmy Schauma

Włosy mam cienkie, ten szampon według zalecenia producenta jest do takowych, dodatkowo opinie na wizażu były o szamponie pozytywne i promocja w Rossmanie = zakupiłam.

Szampon przezroczysty o dość lejącej konsystencji. Przez pierwszych kilka myć było dość przyjemnie. Włosy sypkie, łatwo się rozczesywały bez konieczności stosowania odżywki.

Lecz dosłownie po tygodniu stosowania włosy straciły blask, lekkość. Stały się szorstkie, matowe i obciążone. Nie chciały w ogóle schnąć samodzielnie (było lato !!), strąkowały się, przy pomocy suszarki wyglądały tylko trochę lepiej. Miałam wrażenie, że w ogóle nie były oczyszczone.

Męczyłam się z tym szamponem strasznie.. Dodatkowo nie podobał mi się jego zapach i była to straszna udręka.

P.S. Mój tata używał szamponu przeciwłupieżowego dla mężczyzn i również bardzo na niego narzekał. Oboje mamy cienkie włosy i łatwo je obciążyć. Tata skarżył się właśnie na nieświeżość włosów nawet kilka godzin po umyciu.

Także jak widać nie pasują nam szampony z Schaumy i ja nie zamierzam już żadnego kupić. Dobrze, że był w promocji i taki lejący to szybciej zużyłam i nie szkoda było tak pieniążków ;)

Używam tego produktu od: czerwiec - sierpień 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 400ml

Bardzo fajny szampon

Używałam tego szamponu około rok temu, byłam z niego bardzo zadowolona :)

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, nie oblepią ich i nie obciąża. Dośc długo utrzymuje świeżóść włosów, z reguły myję je co dwa dni, ale często mogłam je przetrzymać do trzeciego dnia i fryzura wyglądałam całkiem świeżo ;)
Dobrze sie pieni, łatwo spłukuje. Konsystencja taka akurat, ani gęsty, ani nie za rzadki, choć dziurka w butelce jest całkiem duża i trzeba kontrolowac ile wylewamy na rękę, nie raz wywliłam na rękę porcje na kilka myć...
Jest to też wydajny kosmetyk, czasami go odstawiałam na jakis tydzień, bo miałam go juz dośc pod moim prusznicem ;)

Jedyny mały minus to fakt, że nie ułatwia rozczesywania włosów, ale tak mam ze znaczną większościa szamponów, zawsze mam pod ręką jakąś odżywke bez spłukiwania lub w sprayu.

Cena produktu jest wg mnie przystępna, a w promocji nieka, za małą butle płacilam ok 5 zł.

Polecam, zwłaszcza na lato :) Ja na pewno do niego wrócę!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 butle

fajny ale oczekiwałam więcej

zachęcona opiniami- kupiłam.

podobno jest dobry skład- nie znam się
trochę plączą się po nim włosy (może to ten skład?)
ładnie pachnie, starcza na dłuugo
fajnie że się pieni

no ale szału nie ma. po super-opiniach oczekiwałam super miękkich i błyszczących włosów a szampon jak szampon

fajna cena, dorwałam w promocji więc był bodajże za 6 zł

Świetny za taką cenę

Szampon tak naprawdę za grosze. Kupiłam mniejsze opakowanie,aby przetestować. Nie daje efektu objętości, ale dla mnie ma duży plus za dodatek płynnej keratyny, przez co nie plącze mi tak włosów (co przy niektórych szamponach jest koszmarem). Zapach neutralny, no i bardzo dobrze się pieni.

W szampony nie warto wiele inwestować, bo mają służyć tylko do zmycia ze skóry głowy zanieczyszczeń i sebum, więc z chęcią kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zawiodłam się

Szampon kupiłam jakiś czas temu gdyż skonczyl mi sie mój poprzedni. Stwierdziłam że wypróbuję coś nowego wiec wzięłam to. Skusiła mnie obietnica lekkości. Wyszlo tak, że moje włosy po tym szamponie strasznie się przetluszczały i już na drugi dzień czułam się z nimi źle. Na pewno nie z użyje go do końca. Nie mam zamiaru myć włosów codziwnnie.

Plusy
+ cena
+ w miarę ładny zapach
+ bez silikonów

Minusy
- przetłuszczaja mi się po nim włosy

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Bardzo dobry, ale z umiarem

Dlaczego z umiarem?? Bo gdy zbyt długo się go używa, to niestety włosy zaczynają się przetłuszczać. To dla mnie jedyny minus
Na moich długich po pas i grubych włosach sprawdza się rewelacyjnie, są po myciu lekkie, puszyste i lśniące (prawie jak w reklamie ;)). Ładnie pachnie, jest wydajny i dobrze się pieni oraz spłukuje.
W trakcie użytkowania warto zrobić sobie przerwę i zamienić go na coś innego, bo w niektórych wypadkach włosy mogą się robić naprawdę tłuste - nie tak jak przy innych szamponach. Mimo wszystko polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

popadł w zapomnienie

Chętnie zmieniam szampony, choć mam kilka ulubionych. Nawet mam ulubioną Schaumę z fitokofeiną, ale jak każda prawie baba jak widzę nowość to kupuję szybciej niż zdążę pomysleć po co?
Moje włosy nie są delikatne, matowe itd ale są ciązkie i oklapnięte.
Na nich ten szampon się nie sprawdził. Nie polubiłam go z wielu powodów:
okropny tandetny zapach który odbiera mi przyjemność mycia włosów tudzież masażu głowy. Spłukiwałam go czym prędzej by go nie czuć.
Szampon nie dawał mi wrażenia czystości, był jakiś tępawo oleisty?
Lekkości, którą pożądałam nie otrzymałam nawet na minutę.
Wróciłam więc po tych testach do mojej ukochanej Schaumy w czarnej butli z zieloną nakrętką z podkulonym ogonem.
Jedyny plus to to że kupiłam małą butelkę i nie męczyłam się zbytnio zużywając ten szampon :) (bo wywalać też niu lubię nawet tego co mi nie służy)

porażka

Po 1 dostałam łupież, swędzi mnie skóra głowy. Lekkość jest, ale włosy są matowe, plączą się nic specjalnego . Mniej niż przeciętny. Mam wrażenie, że po nim częściej muszę myć włosy. Klapną po paru godzinach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

No nie, żadna lekkość

Ciągle nabieram się na szampony Schaumy. I tak było tym razem. No niestety, mają coś w sobie, co moim włosom i skórze głowy zupełnie nie odpowiada.

A odnośnie ocenianego szamponu, to:
- brak efektu lekkości i pielęgnacji
- szampon wydaje się tłustawy przy nakładaniu, ale potem są i tak problemy z rozczesaniem włosów
- włosy w połowie dnia już błagają o nową kąpiel - są klapnięte i matowe
- skóra głowy swędzi
- koszmarny zapach

SUPER !

Super szampon . dobrze oczyszcza skórę , nie robi łupieżu , nie obciąża włosów , włosy nie elektryzują się. Są świeże , mogę myć włosy co 4-5 dni . Cena też dobra za taki szampon , kupiłam w rossmannie za 6,49 zł . Polecam :) !

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże