Bebe (Young Care), Classic Lippenpflege (Pielęgnacyjna pomadka do ust `Klasyczna` (stara wersja))

Średnia ocena: 3.60/5

Pojemność 4.9 g
Cena PLN 5.00

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, filtry UVA, UVB, SPF 6. Witamina E pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem. Filtry ochronne zapewniaja ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, a w połączeniu z wit. E neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Łagodna formuła i kremowa konsystencja delikatnie pielęgnuje usta. Bez konserwantów, przebadana dermatologicznie.Ma delikatny waniliowy aromat.

Świetna

Idealna ochronna pomadka. Charakteryzuje się delikatnym zapachem. Pomadka po nałożeniu pozostawia lekki film ochronny. Pomadka chroni przed wysuszeniem i pękaniem ust. Świetnie je nawilża i regeneruje. Produkt wydajny.

Świetny "staroć"

Uwielbiam tę pomadkę. Swego czasu używałam jej codziennie, choć obecnie używam innej. Ta klasyczna wersja jest odpowiedzią na potrzeby pielęgnacyjne bez względu na porę roku. Jednym słowem - jest rewelacyjna!
Nie podkreśla suchych skórek, co dla mnie jest szczególnie istotne. Pomimo tego, że na rynku jest sporo podobnych produktów, zawsze do niej wracam - nie tylko z sentymentu, ale przede wszystkim z uwagi na jej niezawodne działanie.

Najlepsza i tania!

Pomadkę Bebe możemy kupić w większości drogerii, jest łatwo dostępna i tania jak barszcz. Nie znam żadnej innej pomadki w tej cenie, która by tak dobrze nawilżała i chroniła usta przed wysuszeniem. Z chęcią do niej wracam, dla mnie jest niezastąpiona.

Okej

Pomadka jest przezroczysta, bardzo przypomina mi wazelinę, ale nie jest tak tłusta. Ma delikatny, ciężki do opisania zapach. Przy nałożeniu mniejszej ilości jest niewyczuwalna na ustach, dlatego nie można przesadzić przy aplikacji. Koi podrażnione, wysuszone wargi.

Trochę dziwna

Niby klasyczna a jakaś dziwna....
Pomadka całkiem dobrze nawilża ale jest jak dla mnie trochę za" mokra". Cały czas czuję, że mam coś lepkiego na ustach i cały czas czuję słodkawy smak. Ten słodkawy smak jest taki dziwny chemiczny i przeszkadza nie bardzo ale nie jest to komfortowe.
Pomadka to taka mocna 3 można użyć z braku laku ale do najfajniejszych doznań nie można tego zaliczyć.

Kupuję ❤

Pomadki BEBE użuwam zamiennie z Nivea. Ta wersja to klasyk, w granatowej oprawie. Pomadka zawiera w składzie witaminę E, filtry UVA, UVB, SPF 6. Ma delikatny zapach przypominający wanilię. Konsystencja jest kremowa. Doskonale nawilża i natłuszcza usta. Koi i pielęgnuje. Używam latem i zimą.

Jedna z lepszych

Zacznę od tego, że pomadka ochronna, to rzecz bez której nie wyjdę z domu, moje uzależnienie :D
Dość sporo ich przetestowałam, ta jest jedną z lepszych jakie miałam. Bardzo przyjemnie się rozsmarowuje (na to głównie zwracam uwagę) nie klei ust, w miarę dobrze się trzyma, oraz ma ładny, delikatny zapach :)

Bebe

Cudny zapach, niezłe nawilżenie, dobra cena. To chyba wyczerpuje to co można powiedzieć o Bebe :) taka już klasyka, kojarzy mi się z młodzieżowym okresem mojego życia, co jakiś czas wracam. Wolę tę wersję od różowej.

Bardzo ją lubię!

W końcu znalazłam klasyczną pomadkę, która nawilża moje usta. Kupiłam ją w Rossmannie, ale w wielu innych drogeriach można ją znaleźć.
Pomadka jest w formie wykręcanego sztyftu, bardzo wygodnie się jej używa i maluje po ustach. Dobrze nawilża i chroni usta, trochę je nabłyszcza. Bardzo ładnie pachnie! Uwielbiam ten zapach - jest bardzo delikatny. Używam jej przez cały rok, nie znalazłam lepszej pomadki :) Stosuję ją codziennie rano i zawsze na noc, nareszcie nie mam popękanych i suchych ust. O wiele lepiej się spisuje niż inne pomadki o "smakach" owocowych itp. Na pewno kupię ją ponownie!

klasyk

pomadka w formie sztyftu, bardzo delikatna. Ratuje spierzchnięte usta.
Cena jest bardzo przyjemna.
Zakupiłąm już parę opakowań na przestrzeni lat i zakupię ponownie :D

Zwyczajna pomadka

Pielęgnacyjną pomadkę babe zakupiłam gdy skończył się zapas moich produktów do ust, a tę akurat zauważyła przy kasie w hipermarkecie.
Pomadka zamknięta jest w klasycznej niebieskiej, wykręcanej tubce, dodatkowo w kartoniku zabezpieczającym.

Jest to twardy sztyft, ale na tyle miękki, że bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, wręcz sunie po ustach. Ma bardzo neutralny zapach, który szybko ulatnia się z ust.
Dobrze nawilża i natłuszcza, nadaje im lekki połysk i dobrze chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Mimo, że jest dobrym produktem nie zakupię jej ponownie, nie zrobiła na mnie efektu wow

Klasyk zawsze się obroni

..i ochroni usta :)
dla mnie najlepsza, zawsze ją mam przy sobie.
Po pierwsze dostępność -znajdę ją w pierwszej lepszej drogerii.
Po drugie zapach -mi osobiście przypomina Vibovit. Ten zapach przywołuje sentyment :)
Po trzecie nawilżenie -odkąd jej używam, nie pamiętam co to suche czy spierzchnięte usta. Po prostu świetnie nawilża. Zostawia bardzo delikatny połysk na ustach. Ma konsystencję masła. Używam jej przez cały rok, bo świetnie sobie radzi latem podczas upałów i zimą podczas mrozów. Wypróbowałam w skrajnie różnych temperaturach! Mąż się śmieje, że bez BEBE nigdzie się nie ruszam ;)