Wella, Pro Series, Frizz Control Conditioner (Odżywka do włosów)

Wella, Pro Series, Frizz Control Conditioner (Odżywka do włosów)

Cena PLN 16.00

Wella Pro Series Frizz Control odżywka do włosów:
- ujarzmia niesforne włosy,
- nadaje miękkość,
- ułatwia rozczesywanie,
- wygładza i umożliwia łatwe układnie włosów.

Jedna z ulubionych

Odżywki używałam wieki temu razem z szamponem z tej samej serii. Ogólnie byłam bardzo zadowolona z działania tego zestawu, ale po rozpoczęciu przygody z włosomaniactwem zupełnie zapomniałam o tej odżywce.

Teraz kupiłam ją ponownie i się na nowo zakochałam. Skład nie powala, ale działa i to jest najważniejsze :)

Na plus

*wygładza
*zmiękcza
*ogranicza puszenie
*nabłyszcza

Na minus:
*może obciążyć jeśli damy jej za dużo

Świetna!

Witam ;) Zacznę od tego , że od zawsze miałam problem z włosami. Są bardzo grube , nie mogłam ich rozczesać i strasznie się puszyły .

W prawdzie kupiłam ją przez przypadek , ale jak widać wszystko w życiu ma swój cel.
Włosy po użyciu dają się okiełznać ! Rozczesuję je z łatwością , nie puszą się ani trochę !

Opakowanie jest bardzo wydajnie , cena również nie jest jakaś kosmiczna.

Jest po prostu cudowna i nie wyobrażam sobie mycia głowy bez niej ;) Dla wzmocnienia efektu stosuje również odżywkę bez spłukiwania.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, duże

Super odżywka dla włosów rozjaśnianych do codziennego stosowania

+widocznie wygładza włosy
+ułatwia rozczesywanie
+nawilża włosy
+włosy się nie elektryzują, nie puszą
+nie obciąża zbytnio włosów
+poprawia wygląd włosów
+nadaje połysk
+zmiękcza włosy, nadaje im gładkość
+piękny, intensywny zapach
+dobra konsystencja
+stosuję ją również jako maskę (na osuszone włosy i trzymam 15-20minut, spłukuję chłodną wodą - REWELACJA!!!)
+promocyjna cena ok.10zł/500ml (!!!)

Używam tego produktu od: Około roku (obecnie zamiennie z odżywką timotei drogocenne olejki oraz maską elseve total repair extreme)
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam... 5? 6? 7?

E tam. . .

Jako, że to taka znana i podobno profesjonalna marka kupiłam tą odżywkę z ciekawości mając nadzieję na ujarzmienie niesfornych włosów. Napewno odżywka nawilża i to jest plus. Ułatwia też rozczesywanie chociaż cudów nie ma. Nie poprawiła w absolutnie żaden sposób stanu włosów, nie ułatwiła prostowania , nie wyeliminowała puszenia. Wydajna z fajną, lekką konsystencją. Opakowanie wygląda na profesjonalne ale kryje nie profesjonalny produkt.

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu ;)
Ilość zużytych opakowań: całe

Fajna :)

Ogólnie odżywka jest okej, faktycznie ujarzmia włosy (ale bez przesady), sprawia, że są miękkie i ładnie pachną, z pewnością ułatwia ich rozczesywanie i delikatnie wygładza. Generalnie poprawia wygląd włosów. Cena też do wygórowanych nie należy. Niestety trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością i nie uzyskać efektu przyklapniętych włosów. Na pewno sprawdzi się u osób, które nie mają zbyt dużych wymagań. Ja jednak jeszcze potrzebuje składników wzmacniających włosy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przyjemna

Odżywka w połączeniu z szamponem robi cuda z moimi włosami. Są nawilżone, sypkie, idealnie gładkie i dobrze ujarzmione aż do następnego dnia. O złym rozczesywaniu nie ma mowy, szczotka idealnie posuwa się po mokrych/suchych włosach.Gęsta i trzeba uważać,żeby za dużo jej nie nałożyć bo można przeciążyć skórę głowy.

Bardzo, bardzo, bardzo fajna :-)

Kupiłam zachęcona promocją oraz dużą butelką odżywki. Pięknie pachnie, opakowanie bardzo poręczne chociaż ciężko będzie zabrać ją ze sobą gdzieś w podróż, jednak śliczne i wygląda bardzo "profesjonalnie". Jest średnio gęstą odżywką o (jak dla mnie) wspaniałym działaniu. Włosy się nie puszą, układają się tak, jak ja lubię. Łatwo się rozczesują za co chylę głowy, ponieważ nie każda odżywka, nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. Wydajność jest bardzo w porządku - używam ją już 1.5 miesiąca a u była niecała połowa (dodam, że nie szczędzę jej sobie na włosy), więc myślę, że wystarczy mi na ok. 4 miesiące. Kolejny plus jest taki, że łatwo się ją spłukuje z włosów.
Czy kupię ponownie ? Myślę, że na pewno do niej wrócę ale chcę wypróbować jej siostrę - odżywkę nawilżającą lub regenerującą.

Mogę polecić z czystym sumieniem :-) BARDZO DOBRY PRODUKT

PS: po użyciu tej odżywki włosy pachną ok. 2 dni, a zapach jest na prawdę piękny !

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ujdzie

Szału nie ma, tragedii też nie. Taka sobie odżywka, która właściwie nic specjalnego nie robi, włosy da się po niej jako tako rozczesać, ale żeby były jakieś super miękkie, gładkie czy zdyscyplinowane to nie koniecznie. Nie wyglądają po niej źle, ale nie spełnia ona obietnic producenta - i tak się "frizzują"
Do tego śmierdzi jak na mój gust.
Zużyję opakowanie do końca, bo z braku laku nie jest najgorsza, ale następnego na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: drugi tydzień

rozczarowanie

Niestety ale muszę obniżyć średnia tego produktu.
Po przetestowaniu kremu do włosów z tej samej serii byłam zachwycona i chciałam wypróbować również i odżywkę ale niestety się zawiodłam.
Włosy po użyciu nadal są trudne do ułożenia a po rozczesaniu następnego ranka po wieczornym myciu,wciąż się puszą.
Jedyne w czym pomaga to w rozczesaniu włosów zaraz po umyciu.
Na plus mogę zaliczyć również zapach,cenę i pojemność ale w tej sytuacji i tak przeważają minusy.Zdecydowanie najgorszy kosmetyk z całej trójki:szampon, odżywka i krem z tej serii

Używam tego produktu od: 4-5 tygodni

słaba

Słabiutka. Wysusza włosy i wzmaga ich łamliwość. Włosy sa wygładzone, ale nie zauważyłam żadnej ochrony.
\\nDenerwują mnie dzielenie szamponów na kategorie - kolor, blask, suche i zniszczone itd., bo mam problem z wyborem. Ja chcę szampon, który chroniłby przed suszarką, nabłyszczał, dbał o kolor, regenerował, czyli wszystko w jednym. I dlatego nie kupię już więcej żadnego z takich szamponów.

Świetna do codziennej pielęgnacji.

Mam cienkie, długie włosy, które łatwo się urywają, przez co sen z powiek spędza mi mnóstwo odstających "antenek", a bez użycia kosmetycznych wspomagaczy wyglądają po prostu sianowato.
Odżywki używałam razem z szamponem i kremem regenerującym i mogę stwierdzić, że cała seria spisuje się lepiej niż dobrze.

Odżywka jest lekka, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, za to zmiękcza, wygładza i ułatwia rozczesywanie. Świetnie też sobie radzi z elektryzowaniem.

Fryzura wygląda świeżo, miękko i zdrowo, włosy się nie puszą, w zasadzie już po użyciu szamponu z odżywką mogłabym sobie darować produkty do stylizacji.

Ogromna butelka kosmetyku wystarcza na długi czas, konsystencja jest taka akurat - łatwo się nakłada i nie spływa z włosów, a zapach delikatny i niedrażniący.

Z pewnością jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolona z odżywki. Super działa zarówno z szamponem jak i solo.
Odzywka nie jest bardzo ciężka, dobrze się spłukuje i łatwo rozprowadza.

Włosy po zastosowaniu odżywki są miękkie i nie puszą się, łatwiej jest je rozczesać. Włosy nie są obciążone i nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle.

Odżywka jest bardzo wydajna, na pokrycie całych włosów wystarczy jedna mała "kuleczka" odzywki i wszystko się ładnie pieni.
Opakowanie wystarczy zapewne na bardzo długo, z czego się cieszę, ponieważ myję włosy codziennie.

Jak dla mnie odżywka bardzo dobra, włosy wyglądają ładnie, nie są oklapnięte i wyglądają świeżo.