KWC LogobyWIZAŻ logo

• 14 lipca 2014 o 12:43
    V.I.P na krzywy ryj.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wcześniej używałam tylko perfum jeśli chodzi o Playboya i to jakiś czas temu. Butelkę żelu kupiłam z ciekawości, liczyłam na oryginalny i trwały zapach. Ku mojemu rozczarowaniu nie widzę w tym kosmetyku nic, co mogłoby pozwolić go tytułować VIP-em. Jest zwyczajny do bólu, to taka ważna persona, ale już po okresie świetności. * Właściwie to nawet nie wiem, czym ten żel ma pachnieć. Dopiero tutaj, w opisie czytam o nektarynkach i czerwonych owocach. Ja powiedziałabym, że jest jakiś taki... szampański. Nie, nie jest brzydki, nie jest odstręczający. Jest bardzo ładny, pachnie miło i można by powiedzieć - dość nietypowo. Nie jest to jednak dla mnie niesamowite wow. * Żel ma kolor żółty i ma dosyć miła konsystencję, która nie jest lejąca i nie cieknie nam po skórze. Nieźle się pieni i skóra pachnie nim po wyjściu z kąpieli. * Nie widzę większej pielęgnacji skóry po użyciu tego żelu. No, ale nie powiem, żebym się tego spodziewała. Większość tych drogeryjnych, perfumowanych żeli może łatwiej zaszkodzić, niż pomóc. Szczęśliwie żadnych przykrych niespodzianek nie było. * Butelka ma ładny kształt, ułatwiający trzymanie jej w dłoni i ogólnie wizualnie prezentuje się miło. Natomiast klapka to jakieś okropne ustrojstwo! Otwiera się ją strasznie ciężko, a mokrymi dłońmi to już w ogóle tylko w łeb się można palnąć - może się otworzy. Plastik jest dosyć twardy, ale nie ma problemu z wybraniem żelu do końca. * Przy codziennym używaniu wystarczył na ok. 2-2,5 tygodnia. * Cena moim zdaniem jest wygórowana. Płacimy tylko za króliczka, bo żel ani nie pielęgnuje, ani powalająco nie pachnie. W porównaniu do żeli Isana, które możemy dostać za 3-4 złote Playboy jest zwyczajnie drogi. Żel jest poprawny i tylko poprawny. Reszta to przerost formy nad treścią. Chętnie spróbowałabym innych wariantów zapachowych tych żeli, ale tylko w promocji. Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia. Ilość zużytych opakowań: Jedno.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 marca 2018 o 16:54
    Średniak, zapach nie mój
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Żel pod prysznic od Playboy – wersja z orchideą, kwiatowa. Zapach tutaj jak dla mnie jest intensywny, nieco duszący. Butelka o poj. 250ml charakteryzuje się typową etykietą króliczka, którą ja swoją drogą bardzo lubię. Żel co do funkcjonalności pieni się średnio –ok, ma przyjemną konsystencję. Dla mnie żele tej firmy są średnio wydajne, bo właśnie muszę ich użyć dosyć sporo. Jestem z niego zadowolona, ale zdecydowanie wolę inne wersje króliczka jak np. karmelową czy tą w różowym opakowaniu.
    Szczegóły:
  • 13 lutego 2015 o 18:25
    Całkiem ok
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Żel kupiłam w zestawie z dezodorantem w Biedronce za ok 10-15 zł. Długo przeleżał w szafce, zanim zaczęłam go używać. Opakowanie bardzo ładne, klik jest strasznie twardy, przez co otwieranie żelu to dramat. Butelka dobrze leży w ręku. Zapach żelu, mimo, że taki sam jak dezodorantu, spodobał mi się bardziej. Jest piękny, luksusowy, relaksujący. Szkoda, że nie utrzymuje się na skórze. Co do działania - gęsty, lejący, świetnie! się pieni, dobrze rozprowadza na gąbce i skórze. Niestety nie ma żadnych właściwości odżywczych. Generalnie jest dobry, ale nie kupię go więcej, bo jest zwyczajnie drogi. Od żeli pod prysznic wymagam tylko oczyszczenia skóry, mogę się umyć zdecydowanie "taniej" ;) Nie opłaca się wydawać majątku na coś, co spłynie do kanalizacji ;) Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 całe
  • 24 listopada 2014 o 0:05
    Moooże być.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Trafiłam na ten żel zupełnie przypadkiem, będąc w osiedlowej drogerii, wzięłam, zapłaciłam, trochę postał w szafce - i w końcu moja mama postawiła go obok wanny... Szybko poszło. Zapach jest całkiem przyjemny, chociaż mojemu chłopakowi ciężko było określić, czy damski czy męski. Nie jest jakoś specjalnie wydajny, choć ciężko mi też tak do końca to określić, bo nie używałam go sama. Zapach nie utrzymywał zbyt długo. Z ciekawości kupiłabym inny żel z Playboy\\\'a, ale do tego bym nie wracała. :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe
  • 17 kwietnia 2014 o 14:35
    jestem usatysfakcjonowana
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Spelnil moje oczekiwania. Jestem w 100% zadowolona z niego: Zapach jest dlugotrwaly, Skora jest nawilzona i delikatna, Nawet moj maz jest z niego zadowolony.

Produkty podobne