Garnier, Ultra Doux, Sekrety Prowansji, Odżywka do włosów normalnych `Olejek eteryczny z rozmarynu i liść oliwny`

Cena PLN 9.00

Prowansja jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej urodzajnych rejonów południowej Francji. To niewyczerpane źródło pobudzających zmysły zapachów, naturalnych ekstraktów i olejków eterycznych, znanych z właściwości nadających włosom miękkość i wydobywających ich naturalne piękno i blask. Garnier Ultra Doux odkrywa przed Tobą najlepsze prowansalskie receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Dzięki swej kremowej formule odżywka pielęgnuje Twoje włosy i wygładza je bez obciążania. Oryginalna receptura łączy w sobie starannie wyselekcjonowane naturalne składniki uprawiane w sercu Prowansji - zmysłowe olejki eteryczne z rozmarynu dla wzmocnienia i oczyszczenia włosów oraz liście oliwne znane ze swoich właściwości przeciwutleniających.
Rezultat: włosy stają się łatwe w rozczesywaniu, są wygładzone i zachwycają swym pięknem.

Wykorzystała: kilka próbek

Słaba

Odżywka średnio pachnie i działaniem tez nie powala. Niby pomaga rozczesywać włosy ale jest bardzo wodnista, przez co mało wydajna. Z włosami raczej nic nie robi jeśli chodzi o jakieś nawilżenie czy wygładzenie. Cena taka sobie, można ją nabyć w większości drogerii i czasem w biedronce.

Wyłącznie dla normalnych i zdrowych włosów

Mam włosy niskoporowate, które najlepiej czują się bez odżywek. Prawie wszystkie bardzo szybko obciążały powodując moją ciągłą frustrację.
Co trochę przytargałam do domu jakąś nowinkę, użyłam kilka razy i rzucałam w kąt.
Mało jest produktów do włosów zdrowych, niewymagających większej regeneracji i odżywienia.
Dlatego też sięgnęłam po tę odżywkę - w końcu coś dla włosów normalnych.

Produkt ma bardzo wygodne opakowanie.
Stabilnie stoi, jest płaskie, poręczne.
Zatrzask działa bezproblemowo. Miło że jest on na dole dzięki czemu odżywka na bieżąco spływa sobie w dół.

Wizualnie przyjemne, prawie każdy element utrzymany w kolorystyce zieleni.
Nie przeszkadza mi nawet spora ilość pstrokacizny na etykiecie :)

Konsystencja jest biała i raczej rzadkawa, ale to w niczym nie przeszkadza. Naniesiona na włosy nie spływa z nich.

Absolutnie pięknie pachnie - wyraziście, ostro.
To ten rozmaryn.
Niestety nie utrzymuje się na włosach zbyt długo, a szkoda.
Łatwo spłukać ją z włosów.

Jeśli chodzi o działanie odżywki...
Ułatwia rozczesywanie ale nie w spektakularny sposób. Przeciętny bym powiedziała. Tu mnie trochę zawiodła przyznam. Przy moich długich włosach przydał by mi się w tej kwestii większy ratunek.
Większą rolę odgrywał szampon - im mniej plączący tym odżywka miała mniej do zrobienia.

Faktycznie nie obciążała, nie powodowała przyklapu.
I za to ogromny plus. Nie musiałam ciągle chodzić w kucyku.

Producent obiecywał wygładzenie - i tu się zgodzę.
Ale nie była to typowa gładka tafla.
Było to zdyscyplinowanie włosa ale takie by całość wyglądała naturalnie i zdrowo.

To nie jest produkt dla osób które chcą od odżywki więcej niż producent obiecuje.
Które pragną poprawić gruntownie stan swoich włosów.
To ewidentnie produkt kierowany dla włosów normalnych, nie sprawiających większych problemów.
Przeciętnie pomaga przy rozczesaniu, nie obciąża i zdrowo wygładza włosy.
Nie oczekujcie od niego że włos nagle zacznie pięknie lśnić, będzie nieprzyzwoicie miły w dotyku i inne tego typu historie.

Wydajność wydaje mi się całkiem w porządku.
Służyła mi bowiem ok 2,5 miesiąca dzień w dzień.

Ja chętnie po tę odżywkę sięgnę znów. Nie jest wybitna, ale to miła odmianach po ciężkich, odżywczych formułach, których w zasadzie za często nie potrzebuję.

Używam tego produktu od: ok 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 200 ml

Przeciętna, nie obciąża, ułatwia rozczesywanie

Bardzo długo męczyłam tę odżywkę. Konsystencja jest dość oleista, ale dla moich włosów to plus. Niewielka ilość wystarczy, była dosyć wydajna.
Z jednej strony była przeciętna - ułatwia rozczesywanie, czasami wygładzała włosy. A z drugiej strony coś co lubię - nie obciążała i nigdy negatywnie mnie nie zaskoczyła. Moje włosy nie zawsze przyjmują bogatszą pielęgnację - łatwo je obciążyć.
Ta odżywka po prostu działała tak jak powinna, ale żadnych cudów i efektu WOW po niej nie było.

Słaba

Po jej użyciu ZAWSZE miałam na głowie puch. Tylko dzięki mieszaniu jej z olejami i półproduktami udało mi się ją zużyć do końca.

Plusy:
+ułatwia rozczesywanie
+jest wydajna
+tania

Minusy:
-wysusza włosy
-ma drażniący zapach (jak odświeżacz do wc)
-obciąża
-włosy się po niej puszą, elektryzują
-nie nawilża

Nie polecam

Raczej nie

Tak jak szampon z tej serii jeszcze daje radę, tak odżywka jest raczej kiepska...

Zalety:
+ włosy po jej zastosowaniu lepiej się rozczesują,
+ łatwo się spłukuje.

Wady:
- bardzo wodnista konsystencja,
- paskudny, mydlany zapach,
- podobnie jak w przypadku szamponu - brak jakiegoś konkretnego działania.

Myślę, że za tę cenę spokojnie można znaleźć lepszą odżywkę.

dobra odzywka

Jest to dobra odżywka, dzięki niej włosy o wiele łatwiej rozczesuję, zapobiega puszeniu, włosy po wysuszeniu są przyjemnie gładkie, dociążone ale nie obciążone (!), ładnie pachną. Cudów nie wymagam, a za taką cenę t jest naprawdę ok!

pół na pół

Kupiona z szamponem w Biedzie.
Mam długie, farbowane włosy. Co za tym idzie ciężkie w pielęgnacji, jednoczeœnie nie mogš być obcišżane (przyliz jest okropny!) i jednoczeœnie wysuszane (puszek okruszek :D)

+ nie obcišża włosów
+ zapach <3
+ lekka konsystencja

- nie wygladza, włosy się puszš :(

a szkoda.
Szukam ideału ;)

Używam tego produktu od: 2 mies

nic nie robi

Plusy:
-w miare ładnie pachnie
-ułatwia rozczesywanie
-cena
-dostępność
Minusy:
-wydajność
-działanie (nic nie robi oprócz ułatwiania rozczesywania)
-opakowanie - trudno otworzyć
-są lepsze a jeszcze bardziej tańsze

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowe 1

coś dla moich włosów

Szukałam bardzo długo szamponu i odżywki dla moich włosów. Zniszczone farbami i rozjaśniaczami coś okropnego (ale człowiek jest głupi). Posiłkowałam się forum. Chyba się wreszcie udało.
plusy:
- choć nie mam włosów z tendencją do przetłuszczania, ta odżywka ich nie obciąża, jak wiele innych
-moje włosy się nie puszą
-ładnie pachną
minusy:
- konsystencja jest dość kłopotliwa w użyciu, ale miałam inna z tej serii (lawendową) było to samo myślę, że właśnie dla tego moje włosy nie są ociężałe
-mało wydajna, ale dla mnie każda taka jest bo bardzo dużo nakładam odżywki

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

I LOVE IT !!!!!!!!

Mam włosy łamliwe i rozdwajające się .

Gdy zaczełam używać tej odżywki , na początku myślałam że bedzie totalną katastrofa , jak ten rozsławiony HIT z Ulta Doux z olejkiem z awokado i masłem karite . Ale jednak sie myliłam, włosy są cudowne, miękkie, lejące się , świeżość po niej trzyma sie 2 dni , co jest bardzo zadowalające, ma przepiękny zapach, konstystencja jest super. To jaką tworzy piane jest zadziwiające . Serdecznie polecam !!

Plusy
* zapach
* piana
* lejąca się konstystencja
* utrzymujący się zapach na włosach
* wydajna

Minusów &quot;
*BRAK!!!!!!

Polecam z szamponem Garnier Lśniący Blask , wtedy efekt jest niesamowity !!!!!!

Używam tego produktu od: Misiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedn0

niestety nie

Kupiłam ją oczywiście w jakiejś promocji no i niestety rozczarowanie. Odżywek używam dla ułatwienia rozczesywania moich długich włosów ale także dla odżywienia i nawilżenia końcówek włosów. Używam namiętnie prostownicy dlatego mam suche i rozdwajające się końcówki. Odżywka ma bardzo rzadką konsystencję. Łatwo się rozprowadza i spłukuje ale jest niewydajna. Zapach też mi się nie podoba... Opakowanie przyjemne, cena również. Niestety nie działa tak jakbym tego chciała. Puszą mi się po niej włosy :( Nie kupię jej więcej.

Używam tego produktu od: na zmianę z innym odżywkami jakieś dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Pięknie pachnie,fajnie działa

Dostępność:Rossmann,Hebe,Auchan,Natura,Simply Market,Tesco,Real
Cena:6-9 zł w zależności od sklepu i promocji ;)
Pojemność:200 ml
Wydajność:Standardowa
Konsystencja:Biała,typowa dla Ultra Doux
Opakowanie:Wygodne,poręczne,nie widać niestety ile produktu jeszcze jest w środku.
Zapach:Cudowny,jak dla mnie są to takie męskie perfumy,dość zmysłowy,luksusowy.
Skład: Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoethyl Hydroethylxymonium Methosulfate, Glyceryl Stearate, Quaternium-80, Olea Europea(Olive) Leaf Extract, Linalool, Propylene Glycol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil / Rosemary Leaf Oil, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Parfum / Fragnance Może być,dwa tytułowe składniki znajdują się na środku,więc faktycznie są jeszcze w dobrym stężeniu,gdyby były na samym początku mogłyby przeciążać włosy i szybciej je przetłuszczać.
Plusy:Nie spływa z włosów,pięknie pachnie,cena,dostępność,nie ma problemu z wydobyciem resztki czy przecięciem opakowania,włosy są po niej miękkie,dobrze się rozczesują,fajnie są nawilżone,nie przyspiesza procesu przetłuszczania się włosów,są po niej gładsze,mniej się puszą,ładnie pachną,ogólnie włosy fajnie się po niej układają i lekko błyszczą.Ogólnie bardzo dobra odżywka do codziennego stosowania dla włosów,które nie wymagają intensywnej odbudowy,nawilża średnio tak samo i odżywia.Nie nada się jedynie do początkowego włosomaniactwa,do zniszczonych rozjaśnianiem czy temperaturą włosów,ale dla zaawansowanych już tak lub posiadaczek/czy włosów wysokoporowatych z natury(czytaj nie zniszczonych różnymi procesami stylizacyjnymi).Polecam wypróbować,zwłaszcza posiadaczką włosów falowanych,kręconych,średnioporowatych i wysokoporowatych :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe