Rimmel, Scandaleyes Lycra Flex Mascara (Tusz do rzęs)

Elastyczna formuła wzbogacona o włókna Lycra sprawia, że rzęsy stają się gęste i zmysłowe. Pozostają przy tym elastyczne. Szczoteczka MaxDensity obejmuje całą linię rzęs, szybko pokrywając nawet najkrótsze rzęsy w jednym prostym ruchu. Formuła pozwala na naturalny wygląd rzęs rano, a kolejne warstwy budują `skandaliczną` objętość rzęs wieczorem.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Rimmel, Scandaleyes Lycra Flex Mascara (Tusz do rzęs)

Za pierwszym razem kiedy kupiłam ten tusz kosztował trzy razy więcej niż obecnie. Mimo upływu czasu niekiedy jeszcze go kupuję, jak dla mnie stary sprawdzony tusz. Nie mam rzadkich rzęs ale jak są jeszcze gęściejsze to lepiej to wygląda. Nie ma super właściwości i nie podkręca rzęs, ale właśnie dlatego go kupuję. Rzęsy nie skręcone wyglądają na dłuższe, więc czym bardziej prostuje tym lepiej. Ta szczoteczka nie wygina się a piórka są gęsto osadzone. Można mu zarzucić, że obkleja rzęsy ale jak jest taki miesięczny, ciut używany rzęsy wyglądają super. Na zimę nie nadaje się w ogóle, ale idzie wiosna więc chyba też się skuszę, teraz można go kupić od 14 złotych. Polecam bo nawet jak się nie spodoba, to niewielka strata.

Spoko

Jeden z moich pierwszych tuszy. Bardzo fajny, duża szczoteczka pozwala na pomalowanie wszystkich rzęs za pierwszym razem. Maskara podkręca i pogrubia rzęsy, jedynym minusem jest to, że może się rozmazywać pod okiem.

Raczej nie zainwestuję w niego więcej

Jak dla mnie tusz nie dla każdego. Owszem bardzo pogrubia i wydłuża rzęsy, ale niestety przy okazji je skleja. Przy dłuższych rzęsach odbija się na powiekach i pod okiem. Mało trwały

Dla mnie beznadziejny tusz

Tusz posiada dużą, stożkowatą szczoteczkę. Dla mnie taka szczoteczka okazała się nieporęczna i niewygodna.
W trakcie nakładania strasznie brudzi oko.
Jest wydajny, nie zasycha w opakowaniu.
Szczoteczka pobiera odpowiednią ilość produktu.
Tusz nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela, nie osypuje się, nie kruszy się, nie pozostawia grudek, ani nie robi efektu "owadzich nóżek". Ale co z tego skoro ani nie pogrubia, ani nie wydłuża, a na tym najbardziej mi zależało. Można namachać się szczoteczką i nałożyć kilka warstw, ale i tak nie widać żadnego efektu na rzęsach. Tusz daje bardzo naturalny look, lekko podkreślonych rzęs, który mnie całkowicie nie odpowiada. Dlatego ode mnie ta maskara dostaje naciągane dwie gwiazdki.

Zalety:
+ładna czerń,
+rozdziela,
+nie skleja,
+nie zostawia grudek,
+/-duża szczoteczka,
+nie kruszy się.

Wady:
-nie ma efektu "wow",
-nie pogrubia,
-nie wydłuża,
-szczoteczka brudzi oko.

Bardzo pogrubia rzęsy

Lubię ten tusz. Takie duże szczoteczki są najlepsze do moich rzęs. Tusz bardzo pogrubia i wydłuża rzęsy. Nigdy nie skleił mi rzęs. Używam go od kilku lat i ciągle jestem nim zachwycona. Tusz nie zasycha.

Kiedyś ulubiony

Bardzo lubię tusze z Rimmel zwłaszcza z takimi szczoteczkami, moje krótkie rzęsy są ładnie pogrubione, wydłużone i rozczesane. Nawet po nałożeniu kilku warstw rzęsy nie są sklejone, efekt jaki daje ten tusz jest dla mnie zadowalający. Używam od kilku lat.

przecietniak

Kupiłam w promocji i oczywiscie jak zawsze od tuszu oczekiwałam bardzo duzo w szczególności że reklama bardzo zachęcajaca jak i sam opis produktu. niestety nie zachwycił skleja rzęsy, cięzko go rozprowadzić szczoteczka gruba która cięzko w jakis logiczny sposób dotrzec do mniejszych rzęs i nakłada się zbyt duza ilość maskary. Po czasie rzesy jaky sie prostuja a tusz obsypuje się dla mnie nic specjalnego

Może być

Tusz jest skuteczny, pogrubia rzęsy, kolor jest intensywny i w miarę trwały. Jednak tworzą się grudki a szczoteczką ciężko dotrzeć do tych mniejszych rzęs oraz kącików oka. Po kilku godzinach widać jak „osypuje” się pod okiem. Lubię go za ten widoczny efekt pogrubienia ale posiada troszkę wad nie do zaakceptowania.

Moj hicior

Używałam go przez baaaardzo długi okres, nie zmieniając na żaden inny, do czasu aż nie wpadłam na najgłupszy pomysł przedłużania i zagęszczania rzęs.
Zawsze lubiłam mega grube szczoteczki, bo swoich rzęs miałam sporo jednak zbyt cienkich. Pokochałam go od pierwszego użycia :)
Po otarciu szczoteczki z nadmiaru tuszu, podczas malowania nie doświadczyłam sklejania się rzęs. Bardzo dobrze pogrubia i nieco je wydłuża. Intensywna czerń pieknie podkresla rzesy. Tusz po zastygnieciu nie obsypuje się, ani nie odbija na powiece. Zawsze do niego wracam i po zregenerowaniu swoich rzęs, wrócę po raz kolejny.

Bardzo dobry tusz

Przepadam za grubymi szczoteczkami. Ta od Rimmela dociera do każdego włoska. Niestety możemy łatwo się nią wymazać ale z czasem przychodzi wprawa ;) Z początku konsystencja jest zbyt rzadka i szczoteczka za dużo go zbiera ale później jest już świetny. Najlepiej ruchy powtarzać kilka razy wtedy rzęsy stają się naprawdę bardzo wydłużone, pogrubione i podkręcone. Kolor jest intensywnie czarny. Tusz nie osypuję się oraz nie trzeba go poprawiać. Jest to naprawdę dobry tusz jeśli nauczymy się korzystać z większych szczoteczek ;)

Polubiłam tego giganta! :D

Dzięki tusza Rimmel, nauczyłam się korzystać z tych ogromnych szczoteczek i bardzo mi to przyspieszyło proces malowania rzęs.

Szczoteczka - kolos! :D Ale bardzo dobrze mi się nią pracuje. Pokrywa całe rzęsy stosunkowo szybko, po kilku próbach udało mi się nią nie wybrudzić wszystkiego dookoła - da się.

Formuła/efekty - początkowo tusz jest dosyć wodnisty, ale dosyć szybko lekko podsycha i wtedy używa się go o wiele lepiej. Efekt jest własnie taki, jaki lubię na swoich krótkich, jasnych i rzadkich rzęsach - są podkreślone, podkręcone, pogrubione i ładnie rozczesane. Nie ma problemu ze sklejaniem czy brzydkimi grudkami.

Trwałość - nie jest to boss, ale jestem zadowolona. Zazwyczaj wytrzymuje cały dzień, nie ma problemu z osypywaniem się i kruszeniem. Całkiem łatwo się zmywa, nie osłabia kondycji rzęs.

Jedyny mały minusik to wydajność. Mam wrażenie, ze ucieka mi znacznie szybciej niż inne tusze i z tego co widzę w opiniach - wiele dziewczyn jest tego zdania. Ale i tak będę do niego chętnie wracać! :)

Jestem zadowolona

Tusz który skradł moje serce. Długo szukałam tego jedynego tuszu który spełni moje oczekiwania pod względem wydłużenia odpowiedniego i pogrubienia. Tusz dostałam w prezencie i od razu pokochałam. Przy pierwszym nałożeniu super sie rozprowadzał po rzęsach nie sklejal ich, wydluzal mialam wrażenie ze do nieba no i pieknie pogrubial. Niestety po jakichś 2 tygodniach sie skonczyl i tak jakby podsechl