Soraya, Profesjonalna Szkoła Makijażu, Płyn micelarny

Soraya, Profesjonalna Szkoła Makijażu, Płyn micelarny

Cena PLN 25.00

Łagodny płyn micelarny do demakijażu twarzy i okolic oczu do każdego typu cery.
Skuteczny, a jednocześnie delikatny dla skóry preparat do usuwania makijażu z twarzy i okolic oczu. Stworzony na bazie łagodnych związków powierzchniowo czynnych, dzięki którym usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, jednocześnie chroniąc jej naturalny płaszcz hydrolipidowy. Zawiera nawilżający ekstrakt z fiołka oraz łagodzący podrażnienia ekstrakt z białej lilii. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem.

Okropny

Używam go od 3 dni a już mam do niego ogromne zastrzeżenia. Myślałam, że oddziałuje on tak na moją cerę, ponieważ aktualnie stosuję maść przeciwtrądzikową zaleconą przez dermatologa która strasznie wysusza skórę. Ale po opiniach widzę że ten płyn również wysusza skórę. Po zastosowaniu mam wrażenie że cała się lepię. Bardzo szczypie w oczy. Czy dobrze oczyszcza? Wg mnie nie! Inne płyny micelarne które dotychczas stosowałam były dużo lepsze. Za płyn zapłaciłam ok. 11zł, choć myślę, że to za dużo jak na takie badziewie. Bardzo niewygodna buteleczka. NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dno...

Kupiłam ten płyn ponieważ był w promocji a mój aktualny był na wykończeniu. Stojąc przed półką z tym produktem pomyślałam "a co mi tam, wypróbuję, przecież firma dobra".
Niestety zawiodłam się i to straasznie. Płyn okropnie szczypie w oczy oraz zostawia jakąś taką tłustą warstwę. Jedyne co na plus mogę zaliczyć to fakt, że ma neutralny zapach oraz dobrze zmywa makijaż... to by było na tyle z plusów. Podsumowując NIE POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze.

woda z mydłem

Wielkie rozczarowanie. Jak na Soraye fatalna pomyłka.

(+) duze opakowanie 200ml
(+) przystępna cena
(+) łatwo dostepny

i w sumie to wszystko co mnie skusiło do kupna tego płynu...

( - ) wodnista konsystencja o nieco drazniącym zapachu
( - ) malo wydajny
( - ) szczypie w oczy choć przeznaczony także do demakijazu oczu
( - ) pozostawia lepka powloke na buzi-jak woda z mydlem (musialam zmywac zwykla woda)
( - ) zatyka okropnie :-( zuzylam cale opakowanie przy codziennym demakijazu i zauwazylam mnostwo wagrow i malych zaskornikow glownie w okolicy nosa i brody ( pozostale kosmetyki czy kremy uzywam od dluzszego czasu i dopiero po tym plynie pogorszyla mi sie cera)

niestety wielkie NIE! NEVER AGAIN!

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

nie kupujcie tego!

Zgodnie z sugestiami przemęczyłam się kolejne 2 tygodnie i zużyłam butelkę do końca (trwało to w sumie 3 tygodnie). Stan mojej cery znacznie się pogorszył, bo micel jest gęsty i klejący straszliwie.

Opakowanie ok, plastikowe, dziubek otwierany do góry, jak najbardziej ok, ale zawartość...

- micel zatyka pory, bo jest gęsty i klejący;
- absolutnie nie nadaje się do zmywania oczu, bo piecze straszliwie;
- po oczyszczeniu mam wrażenie, jakbym miała twarz oblepioną klejem i niestety muszę przecierać ponownie, tym razem tonikem.
- alkohol jest wysoko w składzie, przez co po długotwałym stosowaniu produkt mocno wysusza twarz;

Ja ten micel dostałam w prezencie do zakupów, nie wydałabym na niego nawet złotówki, a za 12zł można kupić naprawdę świetny jakościowo micel z AA czy nawet Lirene.

Po 3tyg. stosowania moja twarz wygląda jak biedronka, z mnóstwem wykwitów i plam. Jeśli nie chcecie zepsuć sobie cery, nie kupujcie tego.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie