On Line, Harmony, Sól pieniąca do kąpieli `Awokado`

On Line, Harmony, Sól pieniąca do kąpieli `Awokado`

Aromatyczna pieniąca się sól do kąpieli to niezwykła uczta dla ciała i zmysłów.
Bogactwo minerałów odżywia i nawilża skórę. Idealna piana sprawia, że kąpiel staje się niezwykłym rytuałem. Sól zawiera ekstrakt z awokado znany z właściwości regenerujących, odświeżających i wygładzających skórę.

Boski zapach!

Chwycona z półki w markecie podczas zakupów ujęła mnie swym zapachem. Obecnie mam fazę na kosmetyki pachnące liczi (zaczyna mnie już to męczyć) i awokado jest miłą odmianą. Sól stosuję zarówno do moczenia stóp, jak i do kąpieli w wannie. Oprócz wspaniałego zapachu sól bardzo dobrze się rozpuszcza i nawet delikatnie pieni się. Cena ok 7 zł - opłaca się gdy chodzi o jakość lecz wydajność u mnie słaba :)

Delikatna pianka

Sól bardzo ładnie pachnie, do tego daje delikatną piankę w wannie. Barwi wodę lekko na żółto, uprzyjemniając tym kąpiel. Opakowanie jest bardzo poręczne, do tego przezroczyste, dzięki czemu widać ile produktu zostało. Sól jest wydajna i stracza na dość długo przy codziennym używaniu. Jedynym małym minusem jest to, że zapach dość szybko się ulatnia.

Pieniąca sól do kąpieli Harmony z wyciągiem z awokado firmy On Line.

Pieniąca sól do kąpieli Harmony z wyciągiem z awokado firmy On Line. Kupiłam ją kiedyś w Auchan za jeśli dobrze pamiętam około 3 zł. Wiem, że była bardzo tania i w sumie z ciekawości wrzuciłam ją do koszyka. Plastikowa butelka mieściła aż 600 g soli i spodobał mi się jej piękny, żółty kolor, a także zapach. Jest on słodki i orzeźwiający, a jednocześnie ma trochę taką męską nutkę gdzieś w głębi. Sól ma za zadanie nawilżać i odżywiać skórę, a także pozytywnie działać na nasze zmysły. Ponadto awokado wykazuje właściwości regenerujące skórę. Powstała piana ma pomóc się nam zrelaksować i uprzyjemnić chwilę leżenia w wannie. Na jedną kąpiel potrzebujemy zawartość 3 nakrętek soli, które wsypujemy standardowo pod strumień ciepłej wody napełniającej się wanny. Ten układ zapewnił cieszenie się kosmetykiem przez kilka kąpieli, ponieważ na moje oko 3 nakrętki to było około 70-80 g. Faktycznie po wsypaniu i podczas rozpuszczania tworzyła się piana, ale były jej znikome ilości i niestety dość szybko znikała. Sól jednak zabarwiała wodę na delikatny żółty kolor, ale po za tym nie dawała po sobie poznać, że w jakiś sposób działa. Zapach był naprawdę przyjemny, choć po wsypaniu do wody rozpuszczał się w powietrzu. Zastanawiałam się czy gdybym wsypała jej więcej coś by to zmieniło, ale ostatecznie stosowałam się do zaleceń z ulotki. Niemniej jednak coś sprawiało, że kąpiel z użyciem tej soli była przyjemna. Skóra nie była nawilżona, ale również nie została przesuszona i była delikatnie milsza w dotyku. Raczej nie kupiłabym już jej ponownie, a przynajmniej nie do stosowania jej tylko i wyłącznie. Pewnie w połączeniu z jakimś olejkiem dałaby dużo lepszy efekt. Gdybym jednak znalazła ją znowu w cenie 3 zł z ciekawości kupiłabym ją, aby użyć na raz połowę opakowania. Mam do niej bardzo mieszane uczucia. Nie przekreślam jej do końca, ale również nie polecam jako must have. Oceniając jednak założenia producenta, czyli choćby pianę czy odżywienie skóry to zdecydowanie się tutaj nie sprawdza.

Fajnie, że się pieni, gorzej z zapachem

Co do działania nie mam większych zastrzeżeń.
Kąpiel z solą przyjemnie rozluźnia mięśnie, i pozostawia gładką i (o dziwo) względnie nawilżoną skórę. Najwidoczniej olejku w składzie wcale nie jest aż tak mało. Nie podrażnił mnie i nie spowodował żadnych negatywnych zmian w stanie skóry.
Niestety, sól ma po prostu nieciekawy zapach - słodkawy i syntetyczny. Naprawdę, wolałabym, żeby sól pozostała bezzapachowa i nie rozumiem dlaczego producent dodał tego aromatu - relaksowi w wannie on raczej nie służy.

Raczej kiepski

UWAGA - używałam zapachu "olejek arganowy"

Używając soli do kąpieli chciałabym się zanurzyć w pachnącej, kolorowej wodzie po której będę czuć że moja skóra nabrała drugiego oddechu... taki ideał, tej soli niestety do tego ideału brakuje ale do rzeczy:
+ szybko się rozpuszcza
+ tworzy delikatną piankę

- bardzo słabo pachnie, w zasadzie tylko podczas wsypywania do wanny
- nie zauważyłam żeby pozytywnie wpływała na moją skórę

+/- nie zmienia koloru wody

Generalnie nie polecam ale krzywdy też nie robi.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

świetna

Zapach boski! Sól pieni się rzeczywiście ale puszek nie gości długo. Barwi wodę na ładny, żółty kolorek. Skóra po kąpieli pachnie przepięknie i długo. Opakowanie bardzo praktyczne i estetyczne. Cena niewielka moim zdaniem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe