Cosmo, Balsam do ciała

Cosmo, Balsam do ciała

Cena PLN 18.00

Perłowy Cosmo balsam do ciała o niezwykle lekkiej, jedwabistej konsystencji i apetycznie słodkim zapachu koktajlu Cosmopolitan, dzięki bogactwu składników aktywnych doskonale pielęgnuje skórę oraz pobudza i zachwyca zmysły, zapewniając doskonały nastrój.
Bogata formuła intensywnie i głęboko odżywia oraz poprawia jędrność i sprężystość, pozostawiając idealnie gładką skórę. Dodatkowo delikatny, cudownie słodki zapach rozpieszcza ciało i zmysły oraz dodaje pozytywnej energii, która wyzwala radość i chęć do działania.
Cosmopolitan to koktajl na bazie wódki cytrynowej, Triple Sec, soku żurawinowego oraz świeżo wyciśniętego soku z cytryny lub limonki, w charakterystycznym czerwono-różowym kolorze. Tradycyjnie podawany jest w kieliszkach typu Martini z plasterkiem cytryny.

Dla mnie bardzo dobry

Dla mnie balsam jest wzorowy. Pieknie pachnie, ale zapach nie jest nachalny, delikatnie rozswietla, ma mikroskopijne drobinki, ktore trzymaja sie caly dzien. Ma idealna konsystencje, szybko sie wchlania. Uzywanie go to przyjemnosc. Opis odnosi sie rowniez do wersji Sunrise.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: drugie

Cudowny zapach i zerowe nawilżenie.

Napiszę tak... jeżeli szukacie produktu, który nawilży Wam skórę, to ta Farmona zasługuje na jedną gwiazdkę, ale... jeżeli szukacie czegoś, co ma Wam poprawić humor i dostarczyć ciekawych doznać zapachowych, to daję PIĘĆ GWIAZDEK :)

Dostałam ten balsam w prezencie, ale z tego, co widzę w opisie jest naprawdę niedrogi, jak na taką pojemność i efekt.

Plusy oczywiście takie same, jak u Koleżanki niżej:
- zapach malinowej mamby. Naprawdę! Coś niesamowitego. Każdy chce Cię ugryźć, gdy go użyjesz;)
- świetna lekka konsystencja, dzięki czemu bardzo łatwo się go aplikuje i szybko się wchłania
- opakowanie idealne, czyli wygodna pompka z możliwością blokady (hurra!)
- fajny efekt mieniącej się skóry, który zauważyłam po miesiącu używania, gdy usiadłam przy lampce:p nie, proszę się nie martwić, tego praktycznie nie widać. Żadnego brokatu tam nie ma:)
- zapach nie jest zbyt intensywny, nachalny, jak to przeważnie bywa, przy tego typu produktach

Podsumowując, do zabawy ten balsam jest idealny, ale niestety nie robi tego, czego ja oczekuję od tego typu produktu - nie nawilża skóry na długo, nawet po długim okresie stosowania.

Kupię go na pewno ponownie, ale dla kogoś na prezent. Każdy będzie z niego zadowolony.