Cosmo, Ekskluzywne masło do ciała

Cosmo, Ekskluzywne masło do ciała

Cena PLN 15.50

Ekskluzywne masło do ciała o niezwykle gęstej, aksamitnej konsystencji i apetycznie słodkim zapachu koktajlu Cosmopolitan, dzięki bogactwu składników aktywnych doskonale pielęgnuje skórę oraz pobudza i zachwyca zmysły, zapewniając doskonały nastrój.
Ekstrakt z żurawiny - intensywnie nawilża i regeneruje skórę.
Kapsułki z witaminą E - intensywnie i długotrwale nawilżają.
Masło shea - nawilża i delikatnie natłuszcza.
Witamina E - intensywnie nawilża.
Wosk pszczeli - delikatnie natłuszcza skórę oraz nawilża, regeneruje i odżywia.

Niewarty swojej ceny.

Masło jest dość drogie jak na swoją jakość, na półkach sklepowych znajdziemy o wiele lepsze, tańsze produkty. Zapach cudowny. Jednak samo działanie kremu nie zadowala mnie. Nakładając go wieczorem po kąpieli, rano moja skóra jest mimo wszystko sucha i wogóle nie nawilżona. Możliwe że to ze względu na to że mam bardzo suchą skórę. Dla mnie na nie

Fajne

Trzecie masło z tej serii do testów, w miarę mnie zadowoliło. Jak w innych, zapach bardzo słodki, z lekką kwasowością. Czuć czerwone owoce i leciutko cytrynę, nawet dość naturalny. Kolor różowy, z czerwonymi drobinkami. Konsystencja puszystego masła, szybko topi się na skórze, łatwo się wchłania i nie pozostawia lepiej warstwy. Zapach na skórze się utrzymuje po użyciu kilka godzin, jest wyczuwalny, ale na szczęście nie za mocny. Nawilżenie było zadowalające, ale mogłoby być lepsze - średnie. Nie dla wymagających.
Niestety, cena regularna z tych wyższych, pojemność pomniejszona, wydajność średnia.

Cudeńko

W swojej kategorii cenowej to jeden z najlepszych produktów z jakimi miałam do czycienia.

Masło łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie brudzi na kolor (jak to często u farmony). Bardzo ładnie nawilża skórę. Nie pozostawia filmu.

Zapach to jak wiadomo, rzecz gustu, ale ten zapach mnie uwódł. Uwielbiam świeże owocowe aromaty i ten taki jest. Pachnie kwaśnymi owocami, dość intensywnie ale nie ciężko.

Jeśli szukacie masła na lato o uwodzicielskim zapachu to jest to produkt dla Was :)