Garnier, Fructis, Długie i Mocne, Odżywka

Garnier, Fructis, Długie i Mocne, Odżywka

Odżywka wzmacniająca do włosów rozdwojonych, łamliwych, trudnych do utrzymania jako długie.
Formuła: łatwe rozczesywanie, antyłamanie, antyrozdwajanie, antymatowienie.
Odżywka została stworzona specjalnie, aby doskonale ułatwiać rozczesywanie włosów i wzmocnić je od wewnątrz aż po same końce.

Cena: ok. 7 zł / 200 ml

Zadowalająca

Kolejna odżywka Garniera, która jest całkiem dobrym produktem. Nie zauważyłam widocznego docelowego efektu zapobiegania łamliwości włosów (być może za krótko go używałam), ale ładnie wygładza włosy i sprawia, że są miękkie i miłe w dotyku. Niestety moje włosy bardzo szybko się do niej przyzwyczaiły, dlatego stosowałam ją na zmianę z innymi odżywkami. Wtedy przynosiła jako taki efekt :)

Ilość zużytych opakowań: około 3 opakowania

miła

Fajna odżywka, wyraźnie poprawia stan włosów, najlepiej zapobiega ich łamaniu. Mam wrażenie, że włosy są jakby bardziej "mięsiste" po jej użyciu. Cena również w porządku, nie daję KWC ze względu na to, że moje włosy po jakimś czasie przyzwyczajają się do tego specyfiku i działanie jest mniej zauważalne niż na początku, aczkolwiek, do stosowania na zmianę z innymi odżywkami, jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:duużo

Jestem na tak!!!

Ta odżywka jest cudowna.Moje włosy po niej są miękkie w dotyku, gładkie, łatwe do rozczesania, ładnie pachną, po prostu jestem zachwycona.Jak na razie do tej pory lepszej odżywki aniżeli ta nie spotkałam.Zdecydowanie jestem za!!!

Używam tego produktu od: półtorej roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Ułatwia rozczesywanie :)

Odżywki używałam bardzo długo, dopóki nie zainteresowałam się kosmetykami do włosów z wyższej półki :)
Do tamtego czasu spełniała moje oczekiwania, wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie, pachnie dobrze, zapobiega elektryzowaniu. Włosy były błyszczące, lśniące.
I właściwie to tyle - cóż oczekiwać od odżywki ułatwiającej rozczesywanie.
Nie regeneruje, nie polepsza stanu włosów.

bardzo dobra!

Używam tej odżywki wraz z szamponem Syossa do długich włosów z rozdwojonymi końcówkami i razem działają cuda! Włosy mi po prostu bardzo zauważalnie odżyły, lśnią, mniej się przetłuszczają, końcówki już nie przypominają anielskich włosów na choince. Mimo, że mam cieniutkie kłaczki, nie obciąża ich ani jedno, ani drugie. Odżywka nadała moim włosom gładkości, pomaga je rozczesać i są podatniejsze na układanie. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że po innych Fructisach wyłaził mi łupież, a po tym nic a nic się nie dzieje. Wydajna, niewielka ilość łatwo rozprowadza się na długich włosach.
5 gwiazdek byłoby, gdyby rzeczywiście włosy przestały się łamać i wypadać, niestety z tym sobie nie radzi. Ale i tak jest póki co najlepszą - będę dalej szukać KWC ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

moja ulubiona

Jest to moja ulubiona odżywka, kupuję ją od dawna. Mimo, że lubię eksperymentowac z kosmetykami to zawsze po nieudanej próbie wracam z ulgą do tej. Niestety codziennie katuję włosy prostownicą więc włosy i tak się rozdwajają po jakimś czasie, ale naprawde czuję różnicę w działaniu w porównaniu do innych odżywek. Włosy nawet w trakcie mycia stają się gładkie i śliskie. Są bardziej odżywione. Stosuję codziennie, czasami zmieniam na inne fructisy (nutri gładki, do farbowanych), ale pozostaję jej wierna.

Używam tego produktu od:wieków
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

Nie dla cienkich włosów

Nie odpowiada mi ta odżywka, bo właściwie to po za łatwym rozczesywaniem włosów (a to robi każda odżywka), to nic nie robi.
Nie zauważyłam żadnego wzmocnienia włosów ani mniejszego łamania czy rozdwajania się. Natomiast zauważyłam, że obciąża włosy. Włosy po niej są nijakie i takie jakby obciążone więc dla cienkich włosów nie polecam.
Ma zbyt intensywny zapach, ale to już kwestia indywidualna.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

moze byc :D

kupilam w zestawie z szamponem i nie zaluje. nie wiem jak odyzwka dzialalaby bez szamponu, ale uzywam jej razem z nim i podoba mi sie naprawde.

*piekny zapach
*po uzyciu mam gladkie, mieciutkie wlosy
*nie rozdwajaja mi sie koncowki

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: poł opakowania

żaden cud.

plusy:
*ładny zapach,
*konsystencja
*włosy są lekki, miłe w dotyku

minusy
*końcówki nadal się rozdwajają
*nie wzmacnia włosów

przynajmniej to jest moje odczucie :)

bardzo dobra

odżywka zdecydowanie spełnia swoją funkcję - końcówki nie rozdwjają się, włosy stja się mocniejsze, rzadziej się łamią i wygladają na zdrowsze, dzięki niej łatwiej się rozczesują, są miłe w dotyku i ładnie pachną

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bardzo fajna :)

Moja mama kupiła tę odżywkę i gdy ją wyprobowalam bylam mile zaskoczona. Moje wlosy byly miekkie, wygladzone i zdyscyplinowane. W ogole nie obciaza wlosow ani nie przetluszcza. Jest lekka i przyjemna :)

Ot odżywka

Kupiłam odżywkę jakoś pół roku temu i po kilku użyciach odłożyłam na półkę, bo bardzo obciążała mi włosy i swędziała mnie skóra głowy.
Jakiś miesiąc temu znowu do niej sięgnęłam - trochę z musu, bo zmieniłam szampon i na głowie każdorazowo po umyciu mam gniazdo nie do rozczesania.

Odżywka bardzo przyjemnie pachnie. Nakłada się ją dość dobrze, choć żeby ją porządnie rozprowadzić na włosach, to trzeba od serca jej wylać na dłoń. Jak udawało mi się odżywkę nałożyć na włosy omijając skórę, to jako tako włosy wyglądały do około godziny 16/17. Potem to już gorzej i marzyłam o powrocie do domu i prysznicu. Gdy nie udało ominąć mi się skóry głowy, to niestety miałam dodatkową rozrywkę w postaci swędzocej głowy.

Włosy po odżywce łatwo się rozczesywały, bo wysuszeniu były sypkie. Ładnie lśniły. Ciężko mi ocenić czy stały się mocniejsze, więc ten punkt pominę.