Eva Natura, Zioła Polskie, Mleczko łagodnie oczyszczające z ekstraktem z koniczyny łąkowej

Delikatne mleczko polecane do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Zawiera ekstrakt z koniczyny bogaty we flawonoidy, karoteny i witaminy C, B i E. Usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia skóry twarzy i szyi, nie naruszając naturalnej hydrolipidowej warstwy ochronnej. Działa łagodząco i przeciwzapalnie dzięki zawartości ekstraktu z koniczyny łąkowej i alantoiny. Może być używane do demakijażu oczu.

Przyjemne mleczko, ale nie nadaje się do oczu

To mleczko wyciągnęłam z zapasów :o Szkoda, że go nie produkują. Kupione w dużym Tesco na Kabatach w Wa-wie.

Konsystencja jest leista. Dobrze się go wyciska, opakowanie jest miękkie, lecz nie bez przesady.

To mleczko nie zostawia tłustej białawej powłoczki której nie cierpię. Dobrze zmywa makijaż. Wystarczą 2 całe waciki by wytrzeć całą twarz. Do oczu się nie nadaje, bo lubi podrażniać i zostawiać tłuszcz na oczach. Jednak do twarzy - jak najbardziej. Na twarzy nie zostawia białawej powłoczki. Za to przyjemnie nawilża, nie podrażnia, nie wysusza.

Przyjemny ziołowy zapach. Nie ma tu udawanych róż jak u Garniera. Tylko delikatna ziołowa nuta.

Produkt był nieźle dostępny. Rossmann + markety. Jednak obecnie go nie produkują. Na następcę być może się skuszę. Tanie, wydajność na poziomie 2 miesięcy czyli w normie.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka

Może być

Zwykłe mleczko. Właściwie na tym mogłabym skończyć moją recenzję - zmywa makijaż, nie podrażnia twarzy, niestety kompletnie nie nadaje się do zmywania makijażu oczu - oczy pieką i szczypią mocno. Mam tak po 90% mleczkach i zwykle staram się znaleźć raczej t 10%, które tego nie robią. Wydajność przeciętna. Można kupić - kosztuje niewiele

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Beznadziejny.

Dla mnie to jeden wielki kit, wcale nie oczyszczało łagodnie, wręcz przeciwnie - po jego użyciu NIESAMOWICIE piekły mnie oczy, dlatego zmieniłam na standardowego dla mnie i nieocenionego Garniera.

Z całego serca nie polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Tanie i dobre

Fajne i niedrogie mleczko. Przyjemnie pachnie i dobrze usuwa makijaz oraz wszelkie zanieczyszczenia ze skóry twarzy. Jest wydajne i starcza naprawde na dlugo. Pozostawia cere nawilzona i swiezo oczyszczona. Jego cena jest bardzo atrakcyjna. Piekny zapach uprzyjemnia stosowanie tego kosmetyku. Za ta cene warto wyprobowac.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Szczypie i to mocno

Kupiłam w Kauflandzie rok temu i oddałam mamie bo za nic w świecie nie mogłam zmywać nim oczu, szczypało jak diabli. Myślałam że to moja skóra taka strasznie wrazliwa się zrobiła, ale czytam inne opinie i widzę że ono po prostu szczypie w oczy. Fajny zapach i polska marka to chyba jedyne zalety, ale może po prostu jest nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 1 m-c,
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Dobre

Plusy:
-Dobrze zmywa makijaż
- Ladnie pachnie
- Niska cena
- wydajny

Minusy :
- po dostaniu sie do oka czasem szczypie
- ciezko wydobyc resztki

Ogólnie za tą cenę polecam:)

Używam tego produktu od: około pół roku

dobre bez wad

Dobre nawet bardzo dobre mleczko:)

Plusy:
-cena...mała za taka jakość
-dobrze zmywa makijaż( nie mówie tutaj o wodoodpornym makijażu oczu)
-przygotowuje bardzo fajnie do dalszych czynności zwiazanych z oczyszcaniem
-wydajny
-dostepny w Kauflandzie
-zapach, ładny, apteczny
-delikatna konsystencja
-twarz po nim jest prawie czysta:) ale mieciutka:)
-nie zapycha

Wady:
-opakowanie wole tubki:)
-posiada Parafine:/ ale i tak nie zapycha:)

Używam tego produktu od: miesiaca

SUPER!

sporo kosmetyków już zdążyłam przetestować, ale to mleczko jest cudem! użyłam już 2 sztuki, i nie mam zamiaru szukać dalej. tak, tak i taaaak!

p.s. skóre mam mieszaną i czasem nie jest łatwo. mleczko nie podrażnia, zostawia uczucie skóry miękkiej i gładkiej. przez mleczko na 100% spróbuję innych kosmetyków z ewy

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie dla alergików!!!

Mleczko ma bardzo dobry skład, dużo ziołowych składników etc i nie ma paraffinum liquidum. Jest bardzo wydajne i ma przyjemny ziołowy zapach. Dosyć dobrze zmywa makijaż.

Niestety nie nadaje się dla alergików i osób z wrażliwą skórą wokół oczu. Przy aplikacji bardzo szczypie w oczy, skóra pod oczyma też jest podrażniona i lekko czerwonawa- dla uczuleniowców jest za mocne.

Bardzo lubię Pollenę-Ewę i inne kosmetyki z tej serii, więc szkoda, że nie mogę używać tego mleczka.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Niezły

Mleczko, jak mleczko. Za taką cenę opłaca się kupić.

+dobrze zmywa, nawet eyeliner w żelu
+ nie podrażnia oczu

-zapach nie przypadł mi do gustu

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ależ szczypie

Gdy użyłam go pierwszy raz postanowiłam nie zmywać oczu osobno ale zmyć wszystko z twarzy tylko tym mleczkiem. Zaczęłam od oczu i ...myślałam, że mnie szlag trafi, bo oczy momentalnie zaczęły piec a chwilę pozniej popękały mi naczynka :] wyglądałam jakbym się porządnie upaliła.
Co do twarzy to zmywa makijaż dokładnie, ale mnie też lekko szczypie (a mam skórę normalną, nie żadną alergiczną) Jednak to co w nim lubię to zapach - łąkowa koniczyna kojarząca mi się z beztroskim dziecinstwem, pleceniem wianków etc :) na plus można zaliczyć mu też wydajność.
Także za zapach i zmywanie daje +. Ale za te lekkie i cięższe podrażnienia wielki minus. Używam tego produktu od: 2 miesiące

do oczyszczania twarzy/szyi tak, oczka- nie;)

Mleczko zakupiłam ze względu na korzystną cenę i moją osobistą sympatię do firmy Pollena Ewa.

Zanotowałam takie cechy i działanie:

* ładny, naturalny zapach, \\\'zielony\\\'

* kosmetyk jest wydajny, wystarczy na miesiąc lub nawet dłużej, a używam go codziennie

* bardzo wygodnie się z nim pracuje- konsystencja przyjemna i mleczko nie spływa

* dobrze zmywa makijaż

MINUS- zmywa wszystko oprócz tuszu:/ i szczypie w oczy.

Właśnie myślę sobie, że na pewno jeszcze je kupię, ale do zmywania twarzy, omijając oczy- do oczu się nie nadaje:/ Po prostu szczypie w oczy, tuszu nie potrafi zmyć- do tego lepiej wziąć coś łagodniejszego.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie