Oriflame, Beauty, Endless Lash Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Oriflame, Beauty, Endless Lash Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Bajecznie długie rzęsy przez cały dzień! Supertrwały, wydłużający tusz nadaje piękny, głęboki kolor, nie rozmazuje się i nie tworzy grudek. Specjalnie zaprojektowana plastikowa szczoteczka precyzyjnie pokrywa tuszem rzęsy od nasady po końcówki. Kosmetyk odpowiedni dla oczu wrażliwych. Testowany przez okulistów.

Rewelacja!

Tusz najlepszy jaki miałam! Super wydłuża, podkreśla i daje naturalny efekt! Nie rozsypuje się. Szczoteczka rewelacja, nie spodziewałam się, że może być lepszy od tych reklamowanych w telewizji wśród gwiazd. Zdecydowanie to jest mój gwiazdroski tusz :)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 całych

lubię

Tusz daje u mnie naturalny efekt, ale ja taki lubię dla niektórych może to być minus-dla mnie spory plus :)
Dość długo wytrzymał i nie zasechł więc kolejny plus
W ciągu dnia nic się nie dzieje nie rozmazuje czy osypuje.
Szkoda, że nie ma go obecnie w katalogu, ale może wróci to z chęcią kupię ponownie

Fajny

Był to mój pierwszy brązowy tusz w życiu i zakochałam się w nim *.*
Wydłuża, pogrubia, nie skleja rzęs, jest bardzo delikatny i naturalny.

+nie osypuje się
+wydłuża
+pogrubia
+daje naturalny efekt
+ładnie pachnie i ma fajną szczoteczkę

-mało wydajny
-cena bez promocji

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone :)

Nie nadaje się do krótkich rzęs

Kupiłam po przeczytaniu entuzjastycznie nastawionych do niego dziewczyn i dla mnie on jest porażajaco kiepski. Rzadkie zęby, nie dla krótkich rzęs. W ogóle ciezko mi się nim maluje i rzadko go uzywam. Za dużo tuszu nakłada, za sałbo rozczesuje, nie ma w nim nic co by wydłuzyło rzęsy albo podwinęło choć trochę

Używam tego produktu od: półtora roku temu

Warty ceny.

Bezkonkurencyjnie jeden z najlepszych tuszów za 18 zł w promocji. Podoba mi się jego konsystencja: jest rzadka, ale nie odbija się na powiece. Tusz jest trwały, w przystępnej cenie, wydajny i długo zachowuję swoją konsystencje. Ładnie wydłuża, podkręca i pogrubia rzęsy, minimalnie, naprawdę minimalnie skleja i tylko czasem. Kolor jest w pełni nasycony. Minus to dostępność.

Rewelacyjny tusz

Żaden tusz nie wydłużał tak jak ten, niesamowity odcień czerni, pogrubienie raczej słabe ale w tuszach bardziej cenię wydłużenie, trwałość fenomenalna, żadnego kruszenia i osypywania się. Szkoda że już dawno nie widać go w katalogu naprawdę najlepszy tusz z oriflame. Miałam ich wiele ale ten uważam za najlepszy. Pół gwiazdki odejmuję za wydajność, trochę na krótko wystarczał.

Używam tego produktu od: Doładnie nie pamiętam

super

Ten tusz wydłuża rzęsy jak żaden inny. Dodatkowo je rozdziela i tworzy piękny wachlarz.
Używałam go bardzo dawno temu, ale miło go wspominam. Nie kupiłam ponownie, gdyż jakoś nie mam kontaktu z konsultantkami Oriflame, nawet nie wiem czy jest jeszcze dostępny. Ale gdybym miała okazję, na pewno bym go kupiła.

Używam tego produktu od: parę lat

Dobry, ale nie szałowy.

Tusz jest dobry, wyróżnia się, aczkolwiek to nie jest jeszcze TO, czego szukam, coś czuję, że znajdę to w Wonder Lash Mascara. tusze z Oriflame wyróżniają się, w tej dziedzinie kosmetyków na pewno będę próbować - do Avonu nie powrócę.
-najbardziej podoba mi się ich konsystencja i ten tusz
-nie kruszy się
-jest trwały
-nie skleja rzęs
-bardzo fajnie wydłuża rzęsy
-lekko pogrubia ale mi się ten efekt podoba
-szczoteczka nie trafia w mój gust, gdyby była troszeczkę inna, podejrzewam, że lepiej wydłużyłaby moje rzęsy (na pogrubieniu zbytnio mi nie zależy)
-cenowo jest wart swojej ceny - chociaż zawsze kupuję na promocji
-fajne opakowanie, poręczny, wszystko się łanie odkręca
-a teraz to co podoba mi się najbardziej. Tusz jest bardzo higieniczny pod względem innych drogeryjnych tuszy, Otóż tusz nie zalega na szczoteczce, nic się nie klei, nie przywiera, nie ciągnie się jak guma. Kiedy widzę coś takiego wyrzucam tusz, bo nie zrobi nic fajnego z moimi rzęsami a aby je sklei. Także polecam tusz, dla skromnego efektu, np do pracy. Ja lubię jednak podkreślać moje rzęsy i będę szukać dalej. Jest wart uwagi.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

słaby

Zachęcona licznymi pozytywnymi komentarzami na różnych stronach i portalach internetowych kupiłam tusz endless oriflame. Z początku wydawał się być niezły, choć trochę przeszkadzało mi to, że był gęsty. Jednak z czasem było już coraz gorzej: tusz bardzo szybko zasechł, dzięki czemu trafił do kosza.

Używam tego produktu od: używałam ok. 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

przeciętniak

Kupiłam ten tusz zachęcona opiniami na KWC. Pokładałam w nim spore nadzieje. Niestety zawiodłam się. Tusz niewiele zdziałał z moimi rzęsami, efekt jaki nim uzyskałam był bardzo naturalny, za naturalny.
Mam głęboko osadzone oczy więc koniecznie muszę podkreślać mocno rzęsy. Z tym tuszem efekt był opłakany - niewidoczny.

Używam tego produktu od: 3mce
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

ulubiony tusz

Tusz idealny. Oczywiście mogę mówić tylko o swoich odczuciach. Dzięki tuszom oriflame uwierzyłam, że mam rzęsy. Zaczęłam od Revelation a później Endless i to dopiero było zaskoczenie. Pamiętam moje słowa "o boże ja mam rzęsy". Po dobie przebywania na moich rzęsach delikatnie było widać że jest nie pierwszej świeżości. Ale nic dziwnego, na ogół w makijażu się nie śpi. Bardzo polecam dziewczynom, które tak jak ja "nie mają rzęs". Jedyna wada to trwałość po otwarciu opakowania, tzn nie jest to dwa tygodnie ale nie ma też takiej trwałości jak Telescopic czy coś, ale różnica w cenie też jest więc jest ok.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Dobry

Dobry tusz do rzęs.

Plusy:
- nie kruszy się
- jest trwały
- pięknie wydłuża rzęsy
- miękka i łatwa w użyciu szczoteczka
- cena

Minusy:
- DOSTĘPNOŚĆ - często dzień po wydaniu nowego katalogu nie ma go w ofercie, zwłaszcza wtedy gdy jest w promocji
- jest mało wydajny

Używam tego produktu od: dwóch lat