Wella Professionals, Color Motion +, Moisturising Color Reflection Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych)

Odżywka Wella Color Motion - rozświetlająco-nawilżająca pielęgnacja przeznaczona do włosów farbowanych. Doskonale chroni kolor włosów. Idealnie nadaje się do częstego stosowania. Regeneruje i wygładza powierzchnię włosa, zapewniając wspaniały, wibrujący połysk.

Działanie:
-wygładza powierzchnię włosów
-nadaje połysk i świetliste refleksy
-chroni kolor włosów
-wzmacnia włosy od nasady aż po końce

Najważniejsze składniki:
-Antyoksydanty (Histydyna)
-Pantenol
-Filtry UV

do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, nabłyszczające, nawilżające, wygładzające
w tubie, w butelce
100 – 250ml, <50ml
bogate

Lubię

Jak do tej pory wzbraniałam się do używania odżywki,że strachu przed przeciążeniem i efektem tłustych włosów.
Odżywkę zakupiłam razem z szamponem z tej samej serii,używam średnio co 2mycie włosów.
Kolor biały, zapach jakby kremowy,mnie bardzo się podoba. Wygodne opakowanie w tubce,fajnie komponuje się w półkę łazienkową i ułatwia korzystanie pod prysznicem (choć wolę opakowanie z pompką). Wydajność bardzo dobra,ale mam krótkie włosy więc weźmy na to poprawkę. Sama odżywka jest moim zdaniem bardzo dobra,mam wrażenie że domyka łuskę włosa , włosy są puszyste i miękkie,nie obciążone,widoczny fajny refleks,kolor jest podkreślony. Dla mnie to bardzo fajny produkt:)

dobra odżywka

Jakiś czas temu miałam z tej firmy maskę do włosów i byłam z niej bardzo zadowolona. W związku z tym postanowiłam zakupić szampon i odżywkę tej firmy.
Poza oczywistą wadą jaką jest cena, do niczego nie można się przyczepić.

-ładnie pachnie
-przyjemne dla oka opakowanie
-ułatwia rozczesywanie
-nabłyszcza
-nawilża
-wydajna
-wygładza

Czy jest to działanie, które warte jest trochę wyższej ceny? Według mnie taki sam efekt da odżywka z Anwen oraz OnlyBio.

Przeciętna odżywka

Jest to odżywka z linii profesjonalnej. Dość gęsta konsystencja, dobrze się rozprowadza łatwo spłukuje. Jako odżywka rozświetlająca kolor radzi sobie dość dobrze. Włosy po użyciu tego produktu są puszyste i bardzo miękkie. Bardzo ładny delikatny nie drażniący zapach. Przeciętna nie robiącą krzywdy odżywka.

Żałuję zakupu

Żałuję, że pokusiło mnie żeby kupić komplet szampon i odżywka. Konsystencja gęstą, wygodną w nakładaniu, wydajna. Zapach nie jest brzydki ale jakiś wybitny też nie.
Już przy spłukiwaniu włosów czuć że mają na sobie pewnego rodzaju filtr.
Moje włosy wyglądają fatalnie. Przy suszeniu czuje że są oblepione, puszą się bardziej niż zwykle, wyglądają na bardziej zniszczone niż w rzeczywistości i na trochę nie domyte... po prostu fatalnie.
Dodatkowo po użyciu colormotion włosy na drugi dzień są strasznie przetłuszczone.
Mam włosy rozjaśniane i nie widzę żeby żeby eliminował żółte tony.